چگونه یک صفحه «درباره ما» بنویسیم؟

چگونه صفحه درباره ما بنویسیم

مشکل اصلی صفحات در طراحی سایت فروشگاه آنلاین در اصفهان این است که آنها اغلب فقط بر روی تجارت تمرکز می کنند. صحبت در مورد برند خود ایده درستی به نظر می رسد، اما صفحه درباره ما شما باید بیشتر از این باشد. هنگام طراحی سایت اصفهان همیشه به این نکته باید توجه شود که کسب و کار آن طوری که هست شناسانده شود.

صفحه درباره ما فضای شماست تا توضیح دهید که چرا مخاطبان هدف شما باید از نظر احساسی در تجارت شما سرمایه گذاری کنند. این در مورد این است که چرا شما بهترین فرد برای حل مشکلات مشتریان خود هستید. در دنیای تجارت الکترونیک، این کاری است که شما انجام می دهید – ایجاد اعتماد و ایجاد محصولی که مردم به دنبال آن هستند.

اما ارتباط واقعی با بازار هدف شما مستلزم همسویی با ارزش‌هایتان، گفتن داستان و دادن وعده‌های درست است. صفحه درباره ما شما مکانی است که در آن می توانید به مشتریان بالقوه دقیقاً شبیه خود را نشان دهید.

صفحه درباره ما چیست؟

یک صفحه خوب درباره ما هویت برند شما را بیان می کند و افراد پشت آن را برجسته می کند.

این می تواند شامل موارد زیر باشد:

  • چگونه کسب و کار خود را شروع کردید
  • آنچه شما و کسب و کارتان را منحصر به فرد می کند
  • ارزش ها و باورهای برند شما
  • چرا خریداران آنلاین باید شما را انتخاب کنند

گفتن داستان و به اشتراک گذاشتن ارزش های خود از طریق صفحه درباره ما، راهی قدرتمند برای ایجاد اعتماد با مشتریان بالقوه شما است.

چرا؟

زیرا پس از خواندن آن، از نظر احساسی بیشتر روی برند شما سرمایه گذاری می کنند. اگر یک خریدار بتواند با ارزش‌ها، سختی‌ها یا پیروزی‌های شما ارتباط برقرار کند، شما شروع به ایجاد رابطه با آنها خواهید کرد.

چرا به صفحه درباره ما نیاز دارید؟

داشتن یک صفحه درباره ما هنگام ایجاد روابط با جامعه شما بسیار مهم است، به خصوص اگر به تازگی یک برند لباس یا یک شرکت مشتری محور مشابه را راه اندازی کرده اید. اگر هنوز مطمئن نیستید که برای کسب و کار آنلاین خود به این صفحه نیاز دارید یا خیر، در اینجا چند دلیل دیگر وجود دارد:

1. بین بازدیدکنندگان جدید محبوب است

صفحات درباره ما طی سال های اخیر شاهد افزایش بسیار زیادی در ترافیک بوده اند. چرا اینطور است؟

مردم در مورد اینکه پول خود را کجا خرج می کنند و کدام کسب و کار را برای حمایت انتخاب می کنند آگاه تر می شوند. بنابراین بسیار مهم است که صفحه ای ایجاد کنید که این اطلاعات را در اختیار مشتریان بالقوه شما قرار دهد.

2. نشان می دهد که چرا شما منحصر به فرد هستید

هیچ کس دیگری به همان دلایلی که شما دارید کسب و کاری مانند شما را اداره نمی کند. صفحه درباره ما شما مکانی عالی برای به اشتراک گذاشتن این مطلب است.

یک داستان معتبر شما را از رقبا متمایز می کند و مشتریان انتظار دارند در صفحه درباره شما درباره آن اطلاعات کسب کنند.

3. تصویر برند شما را محکم می کند

صفحه درباره ما به شما این فرصت را می دهد که دقیقاً تأیید کنید که چه کسی هستید و چگونه می خواهید توسط جهان درک شوید. در واقع، صفحه درباره ما شما باید خالص ترین نماینده برند شما باشد.

چگونه یک صفحه درباره ما بنویسیم

صفحه درباره ما شما می تواند هر چیزی را که برای برند شما مهم است را شامل شود. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، چند پیشنهاد و مثال برای کمک به شما در انتخاب بهترین ایده ها ارائه می کنیم.

اما به یاد داشته باشید که این لیست به هیچ وجه کامل نیست. بسته به صنعت شما، ممکن است موارد بیشتری وجود داشته باشد که بخواهید برای اثبات موقعیت برند خود در بازار بگنجانید.

1. پیشنهاد ارزش منحصر به فرد خود را بگنجانید

UVP (پیشنهاد ارزش منحصر به فرد) شرکت خود را پیدا کنید و با ایجاد صفحه درباره ما در اطراف آن توجه را به آن جلب کنید. به عنوان مثال، اگر محصول شما برای یک بخش کم خدمات طراحی شده است، روی این تمرکز کنید که چرا این مشتریان تمرکز شما هستند.

اگر نقطه فروش منحصر به فرد شما این است که محصولات شما از مواد پایدار ساخته شده اند، توضیح دهید که چرا این برای برند شما مهم است. نکات ما را بخوانید تا پیام پایداری خود را به وضوح بیان کنید.

شناسایی UVP شما می تواند چالش برانگیز باشد اگر کسب و کار خود را با در نظر گرفتن آن راه اندازی نکرده باشید. نقاط قوت و شایستگی های اصلی خود را در نظر بگیرید – چه کاری می توانید بهتر از هر کس دیگری انجام دهید؟ به یاد داشته باشید، UVP شما باید واضح و مشخص باشد تا مشتریان فورا ارزش پیشنهادی شما را درک کنند.

2. چهره شرکت خود را نشان دهید

چشم انسان به طور طبیعی به سمت چهره ها کشیده می شود. با گنجاندن افراد پشت نام تجاری خود، می توانید تا حدودی کنترل کنید که خواننده شما به کجا نگاه می کند.

این همچنین به برند شما یک لمس انسانی می دهد و ارتباط قوی تری با مشتریان شما ایجاد می کند. یک عکس از کل تیم خود یا اگر یک کارآفرین انفرادی هستید، یک عکس نمایه ساده از خودتان باید برای نشان دادن چهره فیزیکی شرکت کافی باشد.

3. داستان برند خود را بگویید

همانطور که قبلا ذکر شد، داستان برند شما چیزی است که شما را متمایز می کند. هیچ داستان دیگری کاملاً شبیه داستان شما وجود ندارد، بنابراین مهم است که توجه را به آن جلب کنید.

به عنوان یک صاحب کسب و کار تجارت الکترونیک، داستان سرایی بهترین دوست شماست. داستان خود را حول رویدادهای مهم در تاریخ برند خود متمرکز کنید، مانند:

  • چگونه به ایده برند خود رسیدید؟
  • زمانی که اولین محصول خود را فروختید
  • زمانی که اولین 100 فروش خود را انجام دادید
  • چگونه اولین کارمند خود را استخدام کردید

اما این تنها راه برای به اشتراک گذاشتن داستان شما نیست. نگاهی به رویکرد ساده برند آرایش و مراقبت از پوست 100% خالص بیندازید. آنها بیش از هر چیز با مأموریت خود رهبری می کنند و نشان می دهند که چقدر برای هویت برند اهمیت دارد.

داستان سرایی برند به شما امکان می دهد از طریق ارزش های مشترک با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. همچنین یکی از قدرتمندترین راه‌ها برای دمیدن زندگی به برند شماست. بنابراین در مورد سفر، شرکت و ایده های خود صادق و واقعی باشید.

مهم نیست که چقدر وسوسه انگیز است، داستانی ننویسید که بیش از 2K کلمه باشد – مشتریان احتمالاً به هر حال همه آن را نخواهند خواند. درعوض، آن را کوتاه، مرتبط و دقیق نگه دارید. از خودستایی بیش از حد و خارج شدن از موضوع خودداری کنید.

4. آنچه در پشت صحنه اتفاق می افتد را به اشتراک بگذارید

برای برندهای آنلاین، شفافیت در تولید یک ضرورت است، نه یک گزینه. استفاده از مواد پایدار یا پرداخت بالاتر از حداقل دستمزد حداقل حداقل است و خریداران می‌خواهند جزئیات نحوه اداره شرکت خود را بدانند.

این را در آغوش بگیرید و آن را به دنیا نشان دهید.

چیزی به سادگی چند عکس از محصول شما در حال تولید می تواند کافی باشد تا مشتریان کنجکاو نگاهی اجمالی به فرآیند شما داشته باشند.

برای توضیح روند تولید اقلام خود از عکس های پشت صحنه به همراه مقداری متن استفاده کنید. این باعث می شود خوانندگان شما احساس کنند که دقیقاً می دانند چه چیزی می خرند و دقیقاً از کجا آمده است.

5. به مشتریان اجازه دهید بدانند کجا هستید

تعجب خواهید کرد اگر بدانید که برخی از مشتریان پس از یادگیری محل استقرار کسب و کار شما چقدر احساس بهتری دارند. ذکر این که اهل کجا هستید می تواند اعتماد بیشتری را با افراد آن منطقه ایجاد کند.

6. مشتری را به اقدام بعدی هدایت کنید

کاری بعدی که می خواهید مشتریانتان پس از پایان خواندن صفحه درباره ما شما انجام دهند چیست؟ احتمالاً نمی خواهید آنها را در انتهای صفحه رها کنید و کاری برای انجام دادن نداشته باشند.

یک CTA ایجاد کنید تا آنها را به فروشگاه خود بازگردانید، یک فرم تماس اضافه کنید یا از آنها بخواهید در خبرنامه شما ثبت نام کنند.

پایین صفحه درباره ما مکانی است که خواننده شما در آن فعال است و با نام تجاری شما درگیر است، بنابراین از آن عاقلانه استفاده کنید.

7. صفحه درباره ما خود را به روز نگه دارید

هنگامی که یک صفحه قاتل درباره ما ایجاد کردید، آن را با جهان به اشتراک بگذارید. اما فراموش نکنید که هر چند وقت یکبار آن را به روز کنید.

یک صفحه درباره ما که به خوبی نوشته شده باشد، می تواند اعتماد را به گونه ای ایجاد کند که هیچ صفحه دیگری نمی تواند. اما یک صفحه قدیمی و قدیمی نشان دهنده بی توجهی است و اعتماد را از بین می برد. برای جلوگیری از این، عادت کنید هر 6 ماه یا بیشتر آن را به روز کنید.

کارهای بسیار بیشتری وجود دارد که می توانید انجام دهید و آزمایش کنید، بنابراین از امتحان کردن چیزهای مختلف نترسید. ممکن است دوست داشته باشید یک ویدیو در صفحه خود قرار دهید یا یک فرم تماس در آنجا نیز داشته باشید.

فقط شما می توانید از طریق آزمایش و ارزیابی منظم تعیین کنید که چه چیزی برای شما و برند شما بهترین است!

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید