چاپ فولدر اصفهان

چاپ فولدر اصفهان

چاپ فولدر فوری

مرتب نگه داشتن فضای شما برای عملکرد مناسب هر اداره و کسب و کاری حیاتی است. استفاده از فولدر یکی از اساسی ترین روش های نظم دهی به اسناد، فاکتورها، یادداشت ها، پرونده ها، قراردادها و غیره است. پوشه ها می توانند در ابعاد مختلف چاپ شوند و برای کاربردهای متعدد مورد استفاده واقع شوند. شرایط سازگار می شوند. علاوه بر این، آنها کاملاً قابل تنظیم هستند، بنابراین می توانید طرح مورد نظر خود را در جلد آنها بگنجانید تا با خط شرکتی شرکت شما مطابقت داشته باشد. پوشه های قابل سفارشی سازی آژانس تبلیغاتی ما یک راه حل عملی، مقرون به صرفه و با کیفیت برای سازماندهی اسناد برای تشکیل پرونده در دفتر یا کسب و کار شما ارائه می دهد. یافتن پوشه هایی با آرم یا نام شرکت و در عین حال حفظ یک طرح مطابق با رنگ ها و زیبایی شناسی برند رایج است.  و اکثر شرکت ها برای برندسازی و ایجاد تعامل بهتر با سایر شرکت ها از این فولدرها استفاده می کنند. شما می توانید پوشه ها و فولدرهای شرکتی خود را با بهترین قیمت در بازار چاپ کنید. با طراحی گرافیک اصفهان طرح هایی متنوع و خلاق برای فولدرها ایجاد می کنیم و چاپ می کنیم.

مزایای چاپ فولدر تبلیغاتی

اگر در یک محیط اداری پرقدرت کار می کنید، می دانید که ارائه چقدر می تواند مهم باشد. چه بخواهید کار خود را به مافوق فوری خود ارائه دهید یا مشارکت های بخش خود را در یک جلسه به نمایش بگذارید، احتمالاً می خواهید مطمئن شوید که توجه خواننده خود را جلب کرده و آنها را تحت تأثیر قرار می دهید. ارائه شما می‌تواند تأثیر زیادی بر حرفه شما داشته باشد. به همین دلیل است که ما طیف گسترده ای از گزینه های چاپ فولدر تبلیغاتی را ارائه می دهیم که می تواند به شما کمک کند مطمئن شوید که کار، پروژه و اسناد پشتیبان شما واقعاً تأثیرگذار هستند. از این گذشته، وقتی هر نوع ارائه تجاری را انجام می دهید، مطمئناً اسناد چاپی همراه را ارائه می دهید یا از آنها استفاده می کنید. اگر می خواهید از پوشه های چاپ شده به عنوان بسته خوش آمدگویی برای شرکت خود استفاده کنید، این نیز ضروری است. اما پوشه های ارائه چاپ شده دقیقاً چگونه می توانند کمک کنند؟

 • بهبود ظاهر کلی

عملکرد اصلی یک پوشه تبلیغاتی، البته این است که اسناد شما را تا حد امکان مرتب و حرفه ای نشان دهد. چاپ پوشه یک ظرف مرتب برای تمام اسناد پشتیبانی شما فراهم می کند در حالی که به طور همزمان از تصاویر ساده و لوگو تجاری برای بهبود ظاهر آن استفاده می کند. ظاهر حرفه ای سند شما را به همان روشی که کت و شلوار شما را ارتقا می دهد، ارتقا می دهد. شما بدون کت و شلوار به یک سخنرانی تجاری نمی روید، بنابراین با اسنادی که در فولدر مناسب نیستند وارد جلسه ای نشوید.

 • ارائه حفاظت

اسناد ممکن است با هم مخلوط شوند یا فرسوده یا پاره شوند. پوشه ها می توانند از اسناد شما محافظت کنند و اطمینان حاصل کنند که این اتفاق نمی افتد. به طور خلاصه، آنها فقط مطمئن نمی شوند که مجموعه کلی اسناد قابل ارائه است: آنها همچنین ظاهر مرتب هر سند جداگانه را حفظ می کنند.

 • اضافه کردن نام تجاری

همانطور که در بند 1 اشاره کردیم، پوشه های ارائه می توانند دارای عناصری از برندسازی شرکتی باشند. این مفید است زیرا می تواند وفاداری شما را به شرکتتان نشان دهد و کارمندان و همکارانتان را تحت تاثیر قرار دهد. همچنین می تواند این ایده را تقویت کند که کار شما بخش مهمی از تجارت است، در حالی که برندسازی داخلی لازم را به همراه دارد که یکپارچگی ارائه شما را افزایش می دهد.

نکاتی برای چاپ پوشه تبلیغاتی

چاپ فولدر را ساده نگه دارید

طرح‌های پیچیده و بسیار دقیق همیشه برای پوشه‌هایی که می‌خواهید در محل کار استفاده کنید مناسب نیستند. پس از همه، شما نمی خواهید طراحی پوشه توجه را از محتوای مهم و تجاری خود منحرف کند. ما به شما پیشنهاد می کنیم که روی ایجاد یک طرح چاپی تمیز و کارآمد تمرکز کنید که نشان دهنده حرفه ای بودن و کارایی شما باشد. طرح های ساده و مینیمالیستی بیشتر تجاری به نظر می رسند تا طرح های بیش از حد پیچیده. با این حال، انتخاب یک طراحی ساده مزایای دیگری نیز دارد. هرچه یک طرح دارای عناصر کمتری باشد، اطمینان از متعادل بودن آن عناصر و اینکه طرح کلی خوب به نظر می رسد آسان تر است. با ساده نگه داشتن طرح چاپ به این معنی نیست که نمی توانید خلاق باشید و اشکال مختلف قالب را در چاپ پوشه خود بگنجانید که ممکن است طرح کلی را تکمیل کرده و برند شرکت شما را تقویت کند.

از لوگوی شرکت خود در چاپ فولدر استفاده کنید

اگر واقعاً می خواهید رئیس خود را تحت تأثیر قرار دهید و تعهد خود را به کسب و کاری که در آن کار می کنید نشان دهید، باید لوگوی آن را در طراحی خود بگنجانید. اگر از پوشه‌های خود به عنوان بسته‌های خوش آمدگویی یا راه‌هایی برای معرفی شرکت خود به مشتریان احتمالی استفاده می‌کنید، باید لوگوی شرکت خود را درج کنید و به دستورالعمل‌های برند مربوطه آن پایبند باشید. استفاده از لوگوی شرکت شما بدیهی است که پوشه های ارائه شما را حرفه ای تر می کند. مهمتر از آن، نشان می دهد که شما خود را به عنوان بخشی از تیم شرکت می دانید و این ایده را تقویت می کنید که اسناد موجود در پوشه چاپ شده ارزش زیادی برای کسب و کار شما دارند.

از رنگ های کم رنگ در طراحی پوشه خود استفاده کنید

در حالی که می توان از رنگ های بسیار روشن و پر جنب و جوش برای افزودن جزئیات به پوشه ارائه شما استفاده کرد، رنگ پس زمینه باید کم رنگ یا بسیار روشن باشد. این به طراحی شما کمک می‌کند ظاهری شفاف و تمیز داشته باشد که بر حرفه‌ای بودن شما تأکید می‌کند و در عین حال پس‌زمینه‌ای را به شما می‌دهد که می‌توان از آن برای برجسته کردن عناصر مهم‌تر طراحی با حفظ رنگ‌های متضاد روشن‌تر در مقایسه با پس‌زمینه استفاده کرد.

5 کاربرد خلاقانه برای فولدرهای چاپی تبلیغاتی

هر صاحب کسب و کاری به شما خواهد گفت که آماده بودن و سازماندهی اولین تاثیر فوق العاده ای دارد. شما باید همه بخش هایی از نحوه ارائه خود را ثابت کنید – از زبان بدن و گفتارتان گرفته تا لباس ها و اسنادتان. ما نمی توانیم به شما بگوییم چگونه لباس بپوشید. اما ما می توانیم به شما کمک کنیم تا با ادبیات خود پیام مناسبی را ارسال کنید. فولدرهای تبلیغاتی یک روش حرفه ای و چشمگیر برای ارائه اطلاعات، ذخیره اسناد و ارائه تصویر مناسب برای کسب و کار شما هستند. آنها همچنین فرصتی برای نشان دادن نام تجاری شرکت شما هستند – و مشتریان شما به احتمال زیاد یک پوشه شیک و با طراحی خوب را به جای یک دسته از بروشورها و بروشورهای مختلف نگه می دارند و حمل می کنند.

در اینجا 5 تا از مفیدترین روش هایی که می توانید بهترین تاثیر اولیه را برای کسب و کار خود داشته باشید آورده شده است:

1. ارائه، سمینارها و نمایشگاه های تجاری

بروشورها و بروشورها یک گزینه عالی برای ارائه اطلاعات در یک سمینار یا نمایشگاه تجاری هستند.

اما پوشه‌های ارائه می‌توانند با دادن یک بسته واحد که حاوی مقدار زیادی از مهم‌ترین اطلاعات شما است، کار را برای مشتریان بالقوه آسان‌تر کنند.

با مرتب کردن مواد خود در یک پوشه از پیش بسته‌بندی شده، می‌توانید تجربه آن‌ها را هنگام ورق زدن کنترل کنید. می توانید به آنها کمک کنید تا کسب و کار شما و خدمات آن را به بهترین ترتیب ممکن کشف کنند، بدون اینکه آنها را تحت فشار قرار دهید.

آنها یک وسیله نقلیه مفید خواهند داشت که به آنها کمک می کند همه مواد شما را برای کل رویداد نگه دارند و حمل کنند – و قطعاً اگر تمام روز را صرف نمایش نام تجاری شما برای همه کسانی کنند که از کنار آنها می گذرند ضرری ندارد!

علاوه بر این، پوشه های ارائه به مشتریان بالقوه شما یک فوریت و راحتی می دهد که سایر مشاغل اغلب نادیده می گیرند:

در حالی که رقبای شما آدرس وب‌سایت خود را ارائه می‌کنند، شما نسخه آفلاینی از هر آنچه را که باید بدانند در اختیار مردم قرار می‌دهید – و زمانی که آن‌ها بخواهند آن را مستقیماً در اختیار آن‌ها قرار می‌دهید.

2. بسته های خوش آمدگویی

در صنعت مهمان‌نوازی، بسته‌های خوشامدگویی راهی مناسب و چشمگیر برای خوشامدگویی به مشتریان شما در پارک یا هتل تعطیلات شما هستند – در حالی که تمام اطلاعات مهمی را که در طول اقامت به آن‌ها نیاز دارند، در اختیار آنها قرار می‌دهد.

به جای دادن مجموعه ای از بروشورها برای مشاغل محلی (یا امیدوار باشید که پوسترهای بهداشتی و ایمنی را بخوانند)، می توانید هر آنچه را که نیاز دارند در یک بسته ساده و حرفه ای به آنها بدهید.

این یک راه عالی برای ایجاد بهترین برداشت ممکن است: به خصوص زمانی که از پوشه ای با نام تجاری شرکت خود استفاده می کنید.

اما این همچنین یک راه عالی برای افزودن کمی احساس شخصی به اقامت آنها است – به مهمانان خود از لحظه ورود نشان دهید که به تجربه و راحتی آنها فکر می کنید.

3. مواد آموزشی

هنگامی که کارمندان در حال شروع یک کار جدید یا کار در یک برنامه آموزشی جدید هستند، داشتن تمام اطلاعات در دسترس می تواند هضم و یادگیری را بسیار آسان تر کند.

در واقع، 91 درصد از افراد گفتند که هنگام مطالعه کاغذ را به کامپیوترها ترجیح می دهند.

بنابراین اگر کارگران یا کارمندان جدیدی در حال آموزش دارید، یک کتابچه راهنمای آموزشی مبتنی بر کاغذ در یک پوشه ارائه حرفه‌ای و مارک دار به آنها بدهید. ممکن است متوجه شوید که آنها خیلی سریعتر از یک برنامه آموزشی کاملا دیجیتالی با نقش جدید خود کنار می آیند.

4. ابزار فروش

داشتن بروشور محصول یا بروشور عالی است. اما معایب خود را دارد.

وقتی خطوط محصول جدیدی اضافه می‌کنید یا قیمت‌های خود را تغییر می‌دهید – یا حتی زمانی که پیشنهادی با زمان محدود ارائه می‌کنید – ادامه چاپ بروشورها و بروشورهای جدید به دردسر گرانی تبدیل می‌شود.

اما با پوشه ارائه، می توانید به راحتی درج های جدید وارد کنید تا پیشنهادات خود را به روز نگه دارید (با کسری از هزینه).

شما حتی می توانید هر بسته فروش را مطابق با نیازهای مشتریان بالقوه خود با درج های مختلف هدفمند شخصی سازی کنید، و آنها را به ابزاری عالی برای همراهی با فروش خود تبدیل کنید.

5. بسته های اطلاعاتی

در برخی از صنایع یا موقعیت‌ها – مانند حرفه‌های پزشکی یا صنایع دارایی – بسیار مهم است که بتوان حجم عظیمی از اطلاعات را سازمان‌دهی و با هم ذخیره کرد.

هنگامی که بیماران به سوابق پزشکی خود نیاز دارند (یا خریداران خانه نیاز به مطالعه اسناد قانونی دارند) آنها به راهی برای نگهداری مواد مهم خود در یک مکان و همچنین مرتب و محافظت از آنها نیاز دارند.

یک پوشه ارائه حرفه‌ای چاپ شده و مارک‌دار راه‌حل ایده‌آلی را برای ایمن نگه‌داشتن و سازمان‌دهی همه این نوع اسناد ارائه می‌دهد – و همچنین به مشتریان اطمینان فیزیکی می‌دهد که در دستان ایمن، توانا و حرفه‌ای هستند.

چاپ فولدر در اصفهان در آژانس تبلیغاتی لایت

آژانس تبلیغاتی لایت با در اختیار داشتن تجربه و دانش کافی در زمینه ی روش های مختلف تبلیغاتی از جمله چاپ دیجیتال در اصفهان توانسته مشتریان زیادی را در این راستا راهنمایی نماید و خدمات خود را ارائه کند. برای چاپ فولدر با هر نوع کاربردی که باشد همچون نگهداری اسناد یا فولدر لوح تقدیر و به مدلی که باشد مثل فولدر دکمه دار، پارچه ای و پلاستیکی و مقوایی ما آمادگی داریم که در اسرع وقت طراحی و چاپ کنیم. چنانچه قصد سفارش دارید با شماره 09364789055 تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • چاپ فولدر با طراحی های مربوط به برندم نیاز دارم . این فولدر ها را بیشتر برای قرار دادن فاکتورهای مشتریان نیاز دارم. تعداد مورد نیازمم 1200تا است. لطفا مدت و هزینه ی چاپ فودر را اعلام نمایید.

  پاسخ
  • از لحاظ زمانی کمتر از 10 روز تحویل داده می شود. ولی هزینه ی آن بستگی به جنسی دارد که استفاده شود. برای استعلام دقیق قیمت تماس بگیرید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید