دوره طراحی وب سایت اصفهان

دوره طراحی وب سایت اصفهان

آیا به طراحی وب علاقه دارید؟ در حال حاضر وب سایت ویترین اصلی برندها و شرکت ها، گل سرسبد هر استراتژی ارتباطی است. کاربران روزانه ساعت ها و ساعت ها را از طریق تلفن هوشمند خود مرور می کنند. اگر جذب دنیای وب شده اید، اما هنوز تصمیم به جهش ندارید، در اینجا 5 دلیل برای مطالعه طراحی وب آورده شده است. آموزش طراحی سایت در اصفهان را می توانید در آژانس تبلیغاتی لایت با برخورداری از اساتید مجرب فرا بگیرید. با فراگیری این رشته می توانید در زمینه ی طراحی سایت در اصفهان فعالیت داشته باشید.

چرا باید سراغ آموزش طراحی وب سایت اصفهان بروم؟

1. یکی از پرتقاضاترین مشاغل

بر اساس مطالعه ای که توسط Inesdi در سال 2018 انجام شد، طراح دیجیتال در میان 10 حرفه دیجیتال پرتقاضا قرار دارد. از جمله کارکردهای این پروفایل حرفه ای، طراحی و صفحه آرایی وب، طراحی عناصر گرافیکی، پردازش تصویر و هماهنگی با حوزه فهرست. در میان دانش، شرکت ها به دانش ابزارهای رایج طراحی وب و گرافیک و دانش کاربردی نیاز دارند.

در تمامی پیشنهادات شغلی موجود در این پژوهش، داشتن مهارت های ارتباطی، سهولت کار در محیط های مشارکتی، ذوق رویارویی با چالش های جدید، داشتن آموزش های تخصصی و توانایی مدیریت یادگیری مستمر توصیه می شود.

2. شما حوصله پروژه های بسیار متنوع را ندارید

اگر یک چیز وجود داشته باشد که کار به عنوان یک طراح وب را مشخص می کند، این است که هر روز یک ماجراجویی است. هر مشتری به عملکردهای متفاوتی نیاز دارد. شما باید ده ها راه حل را بررسی کنید تا زمانی که راحت ترین توسعه را پیدا کنید.

به لطف تنوع چالش های وب، طراحان به سرعت تجربیات زیادی را جمع آوری می کنند. علاوه بر این، تنوع پروژه ها به ما کمک می کند تا خلاقیت خود را آموزش دهیم و عدم اطمینان را بهتر مدیریت کنیم.

3. می توانید از هر کجا که بخواهید کار کنید

آیا دوست دارید از سواحل بهشتی تایلند کار کنید؟ اگر شما یک طراح وب آزاد هستید، می توانید این کار را انجام دهید. شما فقط به یک لپ تاپ و یک اتصال اینترنتی قدرتمند نیاز دارید. این یک روند رو به افزایش در میان طراحان وب عشایری است. طراحی وب یک حرفه بسیار انعطاف پذیر است زیرا با یک لپ تاپ خوب و یک اتصال اینترنتی خوب می توانید خودکفا شوید.

علاوه بر این، انفجار فضاهای کار مشترک در سراسر جهان، متخصصان را به سفر در سراسر جهان سوق داده است. فقط به یاد داشته باشید که روزهای خود را با توجه به فاصله زمانی بین کشورها تطبیق دهید. امروز اینجا، فردا آنجا

بیشتر بخوانید: طراحی وب سایت در اصفهان

4. هرگز از یادگیری دست نخواهید کشید

دنیای حرفه ای در یک روند تغییر مداوم است. در آینده نزدیک اکثر ما در حرفه هایی کار خواهیم کرد که حتی هنوز وجود ندارند. در بخش وب، این پدیده اغراق آمیزتر است. اگر می خواهید خود را وقف طراحی دیجیتال کنید، باید فردی کنجکاو باشید که توانایی سازگاری با تغییرات را داشته باشد.

دیگر وب سایتی برای مادام العمر وجود ندارد. این یک موجود زنده و در حال تغییر است. دستگاه‌ها و روندها دائماً در حال تغییر هستند و وب‌سایت‌ها باید برای دستیابی به تجربه کاربری مطلوب خود را با آنها تطبیق دهند.

5. به سمت رشته های مختلف تکامل پیدا کنید

اگر روزی می خواهید شغل خود را به عنوان یک طراح وب تغییر دهید، می توانید به حرفه های بسیار مرتبط مانند متخصصان UX/UI، SEO/SEM یا بازاریابی دیجیتال تبدیل شوید. شما از تمام دانش انباشته شده در طول حرفه خود برای تبدیل شدن به یک حرفه ای کامل تر استفاده خواهید کرد.

شرکت ها به دنبال طراحان چند رشته ای هستند که قادر به مدیریت یک پروژه دیجیتال از مفهوم سازی تا اجرای آن باشند. برای انجام این کار، باید استراتژیک ترین دانش UX، مهارت های بصری UI و فنی ترین جنبه های طراحی وب را بیاموزید.

دوره طراحی وب سایت در اصفهان

دوره طراحی وب سایت در اصفهان شامل 12 جلسه دو ساعته می باشد. در این دوره تمامی نکات مربوط به طراحی سایت توسط وردپرس آموزش داده می شود. بعد از اتمام دوره دانشجو قادر خواهد بود که پروژه های طراحی سایت در موضوعات مختلف را اجرا نماید.

آموزش طراحی وب سایت در اصفهان

آموزش طراحی وب سایت در اصفهان شامل چه موضوعاتی می شود؟

سرفصل هایی که در آموزش طراحی وب سایت در اصفهان در نظر گرفته ایم به شرح ذیل می باشد:

 • انتخاب و خرید دامنه و هاست
 • آموزش و نصب وردپرس
 • طراحی سایت شرکتی
 • طراحی سایت آموزشی
 • ساخت فروشگاه اینترنتی
 • طراحی تجربه کاربری UI . UX
 • امنیت سایت
 • بهینه سازی و سئو
 • سرعت سایت
 • امکانات پیشرفته سایت
 • ورود به بازار کار

پیش نیاز های لازم برای شرکت در کلاس طراحی سایت اصفهان چیست؟

برای شرکت در کلاس طراحی سایت اصفهان نیاز به پیش نیازهای دانشی وجود ندارد. شما تنها کافیست یک کامپیوتر یا لب تاب داشته باشید و آن را به اینترنت وصل نمایید. در این صورت به راحتی می توانید آموزش ببینید و آن را اجرایی نمایید.

آیا در کلاس های طراحی سایت در اصفهان که شما برگزار می کنید کد نویسی و برنامه نویسی هم آموزش داده می شود؟

همانطور که قبلا ذکر شده است پایه ی آموزش طراحی سایت در شرکت تبلیغاتی لایت وردپرس می باشد. وردپرس یک نرم افزار آنلاین می باشد که این امکان را برای شما فراهم می کند که انواع سایت را بدون داشتن دانش کد نویسی طراحی نمایید. به واسطه ی وردپرس که یک برنامه ی جامع می باشد سایت های مختلفی طراحی شده است که در حال حاضر به درآمد های خوبی رسیده اند. و یا سایت های بین المللی هستند که از این سیستم استفاده کرده اند و به شهرت جهانی دست پیدا کرده اند. چنانچه علاقمند به این حوزه هستید و دوست دارید که یک مهارت جدید به زندگی خود اضافه نمایید با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم به شما ارائه گردد.

کلاس طراحی سایت اصفهان که شما برگزار می کنید به صورت خصوصی می باشد یا به صورت عمومی؟

با توجه به اینکه ما یک شرکت تبلیغاتی هستیم کلاس هایی که برگزار می کنیم به صورت خصوصی می باشد. کلاس خصوصی بالطبع مزایای خود را دارد و می تواند خیلی بهتر جوابگوی شما باشد. با تلاش مستمر می توانید به راحتی این دانش و مهارت را فرابگیرید و وارد بازار کار شوید.

بعد از اینکه آموزش طراحی وب سایت اصفهان به اتمام رسید در بازارکار در چه زمینه هایی می توانم مشغول به کار بشوم؟

کسی که طراحی سایت را فرابگیرد می تواند در چند حوزه فعالیت داشته باشد:

به صورت شخصی یا فریلنسری: می توانید با کارفرمایان صحبت کنید و برای کسب و کار آنها سایت طراحی کنید.

استخدام در شرکت: خیلی از شرکت ها نیازمند طراح سایت هستند که بتوانند امور مربوط به طراحی سایت را انجام دهند.

چون طراحی سایت یک مهارت مادر می باشد در تمام زمینه های شغلی اعم از آموزشی، صنعتی، پزشکی، روانشناسی و …. می توانید فعالیت داشته باشید.

هزینه ی شرکت در کلاس آموزش طراحی سایت اصفهان چقدر می باشد؟

با توجه به اینکه کلاس های طراحی سایت به صورت خصوصی برگزار می شود هزینه ی آن 8900000 تومان می باشد. با اتمام این دوره این اطمینان را به شما می دهیم که تمام نکات پایه و اساسی طراحی سایت با وردپرس به شما آموزش داده می شود و شما می توانید بعد از کسب تجربه ی کافی در این زمینه به درآمد عالی دست پیدا کنید.

آیا با دریافت آموزش وردپرس اصفهان می توانم مدرک هم بگیرم؟

خود شرکت لایت می تواند یک گواهی پایان دوره در اختیار دانشجو قرار دهد که ثابت کند این دوره را گذرانده اید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید