طراحی سایت صنایع حمل و نقل

طراحی سایت صنایع حمل و نقل

چگونه یک وب سایت صنایع حمل و نقل بسازیم که بتواند مشتریان را جذب کند و فروش و مشارکت مشتری را برای تجارت افزایش دهد؟ بهترین شیوه ها برای طراحی سایت حمل و نقل چیست که بتوان با پیروی از آنها در تعامل بهتر موثر واقع شویم؟ هنگامی که صحبت از طراحی و توسعه وب برای یک شرکت لجستیک و حمل و نقل می شود، چندین روش برتر و تغییرات استراتژیک وجود دارد که می توانید برای جذب کاربران بیشتر و افزایش فروش ایجاد کنید. به طور کلی، روش‌های اولیه طراحی وب برای همه وب‌سایت‌ها اعمال می‌شود، اما نکاتی وجود دارد که وبسایت را به یک وب‌سایت لجستیک حرفه‌ای تبدیل‌می کند. برای رسیدن به این موقعیت انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان از اهمیت بالایی برخوردار است.

آنچه در این مطلب می خوانید

چه ضرورتی برای طراحی سایت حمل و نقل وجود دارد؟

مردم شرکت حمل و نقل و تدارکات شما را بر اساس وب سایت شما قضاوت می کنند – 94 درصد از اولین برداشت ها از طراحی وب می آید. بسیار مهم است که شما یک وب سایت زیبا، کاربردی و آموزنده برای مخاطبان خود داشته باشید. با طراحی سایت برای صنایع حمل و نقل و تدارکات، یک وب سایت به روز ایجاد می کنید که بالقوه های جدید را جذب می کند و آنها را با شرکت شما درگیر نگه می دارد.

 ایجاد اعتماد

هنگام انتخاب یک شرکت حمل و نقل، مشتریان شما شرکتی را می خواهند که قابل اعتماد و قابل اعتماد باشد. با طراحی وب برای لجستیک و حمل و نقل، شما یک طراحی تمیز و حرفه ای برای وب سایت خود می سازید. داشتن یک طراحی حرفه ای به بازدیدکنندگان سیگنال می دهد که کسب و کار شما قانونی و قابل اعتماد است.

بهبود عملکرد در موتورهای جستجو

با طراحی سایت برای صنایع حمل و نقل، عملکرد وب سایت خود را در موتورهای جستجو بهبود می بخشید. یکی از اجزای اصلی طراحی وب سایت بهینه سازی موتور جستجو (SEO) است که شامل بهینه سازی وب سایت شما برای رتبه بندی در نتایج جستجو می شود.

بهبود راه های ارتباطی

با طراحی سایت صنایع حمل و نقل می توانید راه های ارتباطی خود را افزایش دهید. وبسایت مرزهای ارتباطی را می شکند و افراد از نقاط مختلف ایران و جهان می توانند راه های ارتباطی با شما را بیابند. بدون وبسایت ممکن تنها در محیط جغرافیایی خودتان محدود باشید و طبیعتا مشتریان کمتری خواهید داشت.

باقی ماندن در رقابت

ده ها شرکت حمل و نقل وجود دارد که برای مشتریانی مشابه شما رقابت می کنند. حال، اگر شما یک وب سایت خوب طراحی شده و کاربردی دارید، اما رقیب شما ندارد، به نظر شما مشتریان بالقوه چه کسی را انتخاب خواهند کرد؟ درست است – شما!

طراحی سایت لجستیک و حمل و نقل

چه کسی گفته است که وب سایت ها فقط برای شغل های خاصی مفید می باشد؟ در واقع، هر نوع کسب و کاری می تواند در سال 2024 از قرار گرفتن در فضای اینترنت بهره مند شود و این با طراحی یک وب سایت واکنش گرا شروع می شود که در آن مشتریان می توانند به سرعت خدمات شما را پیدا کنند. طراحی سایت صنایع حمل و نقل از این موضوع مستثنی نیست.

واقعیت ها دروغ نمی گویند: 70 تا 80 درصد از مصرف کنندگان قبل از تماس با آنها یا خرید، یک شرکت را به صورت آنلاین جستجو می کنند.

این یک راه عالی برای همگام شدن با تغییر رو به رشد فناوری است، با استراتژی‌های بازاریابی ساده که تأثیر زیادی بر روابط مشتری می‌گذارد. از این گذشته، صنعت لجستیک به سرعت در هر سطحی از نظر فناوری در حال پیشرفت است و یک وب سایت می تواند به ایجاد پل ارتباطی بین متخصصان لجستیک کمک کند.

طراحی سایت صنایع حمل و نقل

در پادکست زیر توضیح داده ایم که به صورت کلی جایگاه طراحی سایت در کسب و کارها کجا قرار دارد. 

5 راهکار مهم برای بهینه کردن طراحی وبسایت حمل و نقل

طراحی وب برای شرکت های لجستیک و حمل و نقل شامل جنبه های متعددی است که به شما کمک می کند تا طراحی کاملی داشته باشید. در اینجا پنج نکته وجود دارد که به شما کمک می کند در مسیر درست شروع کنید.

سایت خود را واکنشگرا کنید

بسیاری از افرادی که امروزه به صورت آنلاین به جستجوی اطلاعات می پردازند از تلفن همراه یا تبلت استفاده می کنند. این بدان معناست که بسیار مهم است که وب سایت شما یک تجربه کاربری مثبت در این دستگاه ها ارائه دهد.

یک سایت سازگار با موبایل راه را برای بسیاری از مشتریان جدید باز می کند و به شما کمک می کند رتبه بهتری در گوگل کسب کنید. شما می توانید با ساده سازی طراحی خود به یک سایت سازگار با موبایل برسید. در تلفن همراه، افراد فضای صفحه نمایش بسیار کمتری دارند، فلذا باید طراحی مناسبی صورت بگیرد.

برای افزایش واکنشگرایی، باید فرم ها، منوها و تنظیمات ناوبری را ساده کنیم تا کاربران به راحتی اطلاعات لازم را پیدا کنند. بلوک های متنی بزرگی را که ممکن است کل صفحه موبایل را پر کنند حذف کنید. در عوض، از المان های دیگر استفاده کنید، گرافیک ها را ترکیب کنید و پاراگراف ها را کوتاه نگه دارید.

یکپارچه سازی طراحی واکنشگرا به شما در دستیابی به این اهداف کمک می کند. طراحی ریسپانسیو وب سایت شما را قادر می سازد تا با هر دستگاهی که مخاطب استفاده می کند سازگار شود، تا بهترین تجربه به دست آورده شود.

بهینه سازی سرعت بارگذاری صفحه

یکی دیگر از جنبه های مهم طراحی وب سایت حمل و نقل موفق، داشتن یک وب سایت با بارگذاری سریع است.

وقتی یک وب سایت به کندی بارگذاری می شود، بیشتر کاربران به جای اینکه منتظر بارگذاری سایت شما بمانند، سایت دیگری را انتخاب می کنند. با کاهش زمان بارگذاری، کاربران را به ماندن و تعامل با وب سایت خود تشویق کنید.

به طور کلی، کاربران انتظار دارند صفحه شما در دو ثانیه یا کمتر بارگذاری شود. سرعت بارگذاری صفحه خود را از طریق این استراتژی ها بهینه کنید:

 • فایل های خود را با استفاده از ابزار فشرده سازی فشرده کنید
 • با بهبود عملکرد هاست خود، زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید
 • تصاویر را فشرده کنید تا سریعتر بارگذاری شوند
 • تغییر مسیرها را محدود کنید
 • فعال کردن کش مرورگر

پیاده سازی ناوبری سازمان یافته

چه در حال جابجایی بار در سراسر کشور و چه در سراسر جهان، شما می خواهید مستقیم ترین مسیر را از نقطه A به نقطه B دنبال کنید تا سریع به آنجا برسید. اگر تجهیزات ناوبری شما حمل و نقل را پیچیده تر می کند یا رانندگان را ناامید می کند، به دنبال راه حل بهتری خواهید بود. ناوبری وب سایت شما نیز تفاوتی ندارد. اگر کاربران برای استفاده از ناوبری شما مشکل داشته باشند و نتوانند به راحتی آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند، وب سایت شما را برای یک رقیب ترک خواهند کرد. تا زمانی که لینک مناسب را پیدا نکنند، وقت خود را با کلیک کردن روی هر لینک در صفحه شما تلف نمی کنند.

به همین دلیل است که ایجاد یک ناوبری سازمان یافته جزء کلیدی طراحی وب برای شرکت های حمل و نقل و تدارکات است.

سعی کنید وب سایت خود را آسان کنید. برای اکثر وب سایت ها، قابلیت ناوبری به معنای ایجاد یک نوار بالا با دسته بندی های اصلی مورد نیاز افراد است که به وضوح برچسب گذاری شده اند. می خواهید از عناوین گسترده در نوار پیمایش خود برای سازماندهی صفحات خود استفاده کنید. در صورت نیاز، می توانید از زیر عنوان های زیر هر عنوان برای سازماندهی بیشتر صفحات خود نیز استفاده کنید.

از فضای سفید استفاده کنید

وقتی صحبت از طراحی سایت صنایع حمل و نقل می شود، بزرگترین تصور اشتباه این است که شما باید هر سانت از وب سایت خود را پر کنید. به طور واقع بینانه، استفاده از فضای خالی زیاد برای تمیز نگه داشتن وب سایت شما و بدون سرخوردگی بهتر است.

در حالی که فضای سفید ممکن است بیهوده به نظر برسد، مزایای زیادی دارد. هنگامی که یک وب سایت دارای تعداد زیادی عکس، کلمات و محتوای دیگر است، کاربران نمی دانند کجا تمرکز کنند. سردرگمی منجر به انفعال می شود و احتمالات به جای دیگری خواهد رفت.

در وب سایت خود از فضای خالی برای بهبود خوانایی استفاده کنید. متن را به پاراگراف ها و خطوط جدا کنید تا به راحتی متن را مرور کنید. فضای سفید همچنین به جریان چشم ها در قسمت های خاصی از صفحه کمک می کند و بر موارد مهم تأکید می کند.

وقتی آگاهانه فضای سفید اضافه می‌کنید، باعث می‌شوید سایت شما برای شما کار کند. به عنوان مثال، ممکن است از فضای سفید اطراف دکمه «تماس با ما» با رنگ روشن استفاده کنید تا آن را متمایز کنید و بازدیدکنندگان وب سایت را تشویق کنید تا شرکای تجاری شوند.

به طور کلی، ترکیب فضای سفید کلید موفقیت در طراحی وب حمل و نقل شما است. این به شما کمک می کند از ایجاد یک وب سایت درهم و برهم خودداری کنید و مشتریان احتمالی را بیشتر درگیر کنید.

از برندسازی بصری استفاده کنید

شرکت شما یک تصویر برای نمایش از طریق لوگوی شما، رنگ های روی وسایل نقلیه شما و سایر تجهیزات دارد. وب سایت شما باید شامل آن برند باشد تا به افراد کمک کند حضور آنلاین شما را با تجارت فیزیکی شما مرتبط کنند.

از تکنیک های برندسازی آنلاین برای افزایش شناخت برند و متمایز کردن خود از رقبا استفاده کنید. رنگ های شرکت خود را در هر صفحه از وب سایت خود پیاده کنید و با ایجاد یک راهنمای سبک که یکپارچگی در سراسر سایت شما ایجاد می کند، نام تجاری را آسان تر کنید.

راهنمای سبک شما باید ویژگی هایی مانند موارد زیر را تعریف کند:

 • رنگ های سایت (3-4 رنگ)
 • سبک و اندازه فونت
 • سبک تصویر
 • سبک ویدیویی
 • طرح بندی صفحه

داشتن یک راهنمای مجموعه برای این جنبه‌های وب‌سایت، تضمین می‌کند که تجربه‌ای منسجم را در سراسر وب‌سایت خود ارائه دهید.

نقش طراحی سایت صنایع حمل و نقل در موفقیت

وبسایت یک شرکت اغلب اولین نقطه تماس با مشتریان است. طراحی سایت حمل و نقل در یک بیزینس لجستیک با یک عنصر بصری جذاب، اولین برداشت مثبت را ایجاد می کند و به ایجاد اعتبار و اعتماد بازدیدکنندگان کمک می نماید. با طراحی سایت لجستیک حمل و نقل در واقع شما هویت برند و ارزش های خود را نشان می دهید. طراحی حرفه ای باعث می شود که برند شما بهتر شناخته شود. وبسایت شما اگر کاربرپسند باشد و یک تجربه ی موفق برای کاربر ایجاد کند، بازدیدکنندگان را تشویق می کند تا سایت را بیشتر کاوش کنند، با محتوا درگیر شوند و به طور بالقوه به مشتری تبدیل شوند.  در یک بازار بسیار رقابتی، یک وب سایت حرفه ای طراحی شده یک شرکت را از رقبا متمایز می کند و آن را به عنوان یک پیشرو در صنعت قرار می دهد. یک وب سایت مدرن و از نظر بصری جذاب می تواند بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کند و آنها را با برند درگیر کند. چنانچه قصد دریافت مشاوره دارید تماس بگیرید.

سوالات متداول در طراحی سایت صنایع حمل و نقل

زمان لازم برای اجرای پروژه ی طراحی سایت حمل و نقل در اصفهان بین 20 تا 30 روز کاری می باشد.

طراحی سایت با وردپرس انجام می شود. وردپرس یکی از قدرتمندترین سیستم های مدیریت محتواست که سایت های زیادی با آن طراحی شده اند.

بعد از اتمام طراحی سایت هتل در اصفهان، به مدت یک سال توسط آژانس لایت پشتیبانی رایگان خواهد داشت. پشتیبانی شامل مشکلات فنی می شود.

بله، قابل ذکر است که ارتقاء امکانات سایت مربوط به پشتیبانی نمی شود و مشمول هزینه می باشد.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • شرکتی هستیم که خدمات جابجایی بار با نیسان و وانت داریم. میخایم سایتی داشته باشیم که معرفی جابجایی بار بین اصفهان تهران رو داشته باشه. لطفا راهنمایی نمایید.

  پاسخ
  • جای درستی راهنمایی شدید
   تنها کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم انجام شود.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

4.2/5 - (5 امتیاز)