بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان در میان شرکت هایی که وجود دارد ممکن است سخت به نظر برسد. به هر شرکتی که سر می زنیم رفتاری متفاوت و قیمت های مختلف دارند. همین باعث می شود که شما سر درگم بمانید و نتوانید به انتخاب درست راهنمایی شوید. زمانی که افراد به دنیال طراحی سایت در اصفهان هستند یا کسب و کار آفلاین فعال دارند یا اینکه ندارند و می خواهند یک کسب و کار آنلاین تازه استارت بزنند. در هر گروهی قرار داشته باشید ما به شما کمک می کنیم تا راهکار مناسب را پیدا کنید.

ما در شرکت تبلیغاتی لایت با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و کادر مجرب با التزام به اصول زیر و رعایت آنها راه رسیدن به درآمد از طریق سایت را معرفی می کنیم.

مشاوره حرفه ای

پشتیبانی سریع

طراحی خلاقانه

جلب رضایت مشتری

شرکت تبلیغاتی لایت؛ ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی به سراسر ایران

آنچه در این مطلب می خوانید

طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت اصفهان امروزه تبدیل به یکی از پر متقاضی ترین خدمات در عرصه ی دیجیتال مارکتینگ شده است. چرا که راه ورود برای شناساندن یک برند در فضای وب اینترنت می باشد. وبسایت با امکاناتی که دارد، خیلی خوب می تواند خدمات و محصولات شما را به نمایش بگذارد و شما را به عنوان یک بنگاه تجاری فعال نشان دهد.

طراحی سایت در اصفهان شامل مجموعه فعالیت‌هایی است که با هدف طراحی و پیاده‌سازی یک وبسایت صورت می‌گیرد. هدف اصلی آژانس تبلیغاتی لایت از طراحی سایت، ارائه یک تجربه کاربری بهینه و مفید برای بازدیدکنندگان آن برند است. عوامل موثری در ایجاد کاربری مفید برای مشتریان در سایت وجود دارد. ما با التزام به اصول بازاریابی اینترنتی و رعایت آنها تلاش می کنیم تا پروژه های شما را به ثمر برسانیم.

طراحی سایت در اصفهان

ضرورت استفاده از خدمات شرکت طراحی سایت در اصفهان

امروزه با گسترش دنیای دیجیتال شیوه ی ارائه ی خدمات و فروش محصولات متفاوت شده است. اگر در اصفهان صاحب کسب و کار هستید حتما به این درک رسیده اید و در میان همکاران خود مشاهده کرده اید که به سمت دیجیتالی کردن کسب و کار خود و حتی دور شدن از فروش فیزیکی به دلایل مشغله هایی که دارد و همچنین به خاطر هزینه اجاره ی مکان و مغازه، می باشند. آنها به خوبی یافته اند که با سرمایه گذاری در شیوه ی جدید کسب و کار آینده ی درخشان تری را خواهند داشت. شما هم از این امر مستثنی نیستید و به زودی نیاز پیدا خواهید کرد تا در فضای اینترنت برند خود را به نمایش بگذارید تا مشتریان به سمت شما بیایند. امروزه همانطور که ذکر شد خیلی از مغازه ها تبدیل به انبارهایی برای فروش آنلاین شده اند. کل مسیر ارتباطی با مشتری را به سمت اینترنت برده اند. در شرکت طراحی سایت در اصفهان شما را راهنمایی می کنیم که از کجا شروع کنید. در ادامه به برخی از مزایای استفاده از خدمات شرکت طراحی سایت اشاره می کنیم.

فروش بدون محدودیت جغرافیایی

شرکت طراحی سایت در اصفهان با در اختیار گذاشتن یک وبسایت اینترنتی به شما، کمک می کند که فروش محصولات خود را از چهارچوب مغازه و شرکت بیرون بکشید و به سراسر ایران بلکه جهان بفروشید.

فروش بدون محدودیت زمانی

مرکز طراحی سایت در اصفهان با آماده سازی وبسایت کسب و کار شما، به مشتریان این امکان را می دهد که در 24 ساعت شبانه روز با شما در تماس باشند و با سایت شما تعامل داشته باشند.

امکان مدیریت کسب و کار در همه جا

دفتر طراحی سایت در اصفهان با آموزش هایی که در اختیار شما قرار خواهد داد، قادر خواهید بود که کسب و کارتان را از هر جایی که دسترسی به اینترنت داشته باشید مدیریت نمایید.

تبلیغات به صرفه

با ایجاد انواع صفحات وبسایت می توانید ابعاد مختلف کسب و کار خودتان را با هزینه های کم و به صرفه تبلیغ نمایید و از هزینه های گزاف روش های دیگر به دور بمانید.

ایجاد حس اعتماد و اعتبار

از انگیزه های مهم مراجعه مشتریان به شرکت های طراحی وب سایت در اصفهان به دست آوردن اعتماد و اعتبار در میان مشتریان می باشد. امروزه داشتن سایت از ملاک های اعتبار کسب و کارها شده است.

ساخته شدن هویت کسب و کار

هویت کسب و کار تا زمانی که ساخته نشود نمی تواند به فروش موثری دست پیدا نماید. ما به شما کمک می کنیم تا هویت و برند کسب و کارتان را ساخته و رشد دهید.

طبق تجربه ی چندین ساله ی شرکت تبلیغاتی لایت طراحی سایت در اصفهان یک شروع تازه برای انواع کسب و کارها بوده است که مسیری جدید را برای فروش و ارائه خدمات بهتر ایجاد کرده است.

بهترین شرکت طراحی سایت اصفهان

لایت، شرکت طراحی وب سایت اصفهان تابحال توانسته تجربه ی همکاری با مشاغل و صنعت های مختلفی را کسب نماید. از شغل های مهندسی پتروشیمی گرفته تا مهارت های هنری. در هر کدام از این زمینه ها تجربیات قابل توجه ای را به دست آورده که قطعا برای مشتریان جدید مفید خواهد بود. ساختار وبسایت و چیدمانی که المان های سایت دارد باید متناسب با سفر مشتری باشد، که هر گاه وارد سایت شما شود بتواند به راحتی مسیریابی نماید و به نیازی که دارد دست پیدا کند. اگر اهل اصفهان هستید و فقط قصد کرده اید تا به سمت اینترنتی شدن کسب و کار خود حرکت کنید با ما تماس بگیرید و یا از طریق فرم مقابل اطلاعات خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی توسط کارشناسان با شما تماس بگیریم.

هیچ پشتوانه ای محکم تر از مشاوره نیست. داشتن مشاوره در ابتدای مسیر طراحی سایت کسب و کار شما به شما کمک خواهد کرد تا قدم محکمی را بردارید و با یک جهش مسیر خود را آغاز نمایید. 

ما با شما تماس می گیریم

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما بعد از بررسی موضوع ارسالی در اسرع وقت تماس بخواهند گرفت.

نمونه کارهای طراحی سایت

آژانس تبلیغاتی لایت با تکیه بر توانمندی هایی که تیم تخصصی آن دارد در حوزه ی تبلیغات و برندینگ فعالیت خود را آغاز نموده است و در زمینه ی طراحی سایت، سئوی سایت، طراحی گرافیک، عکاسی تبلیغاتی در اصفهان نمونه کارهای موفقی را عرضه کرده است. ما در تیم هایی که گرد هم آمده ایم سعی در ایجاد تمایزانی داریم که به نفع مشتری باشد.

در زمینه ی طراحی سایت همواره تلاش کرده ایم که با هزینه های مناسب، گرافیک اختصاصی و طرح های خلاقانه و تعامل با مشتری در راستای خلق ایده مورد نظر و با هدف ایجاد برند طراحی سایت را به ثمر رسانیم. پشتیانی از سایت و در کنار مشتری ماندن از ارزش هایی است که در طراحی ها ارائه می کنیم تا مبادا مشتری دچار سردرگمی شود. همچنین نظر به اینکه تقریبا همه ی سایت ها نیازمند سئو هستند ما از ابتدا به صورت سئومحور طراحی ها را انجام می دهیم که در نهایت عاملی برای افزایش بازدید سایت ها شود.

نمونه کار بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

هنگامی که یک مشتری محصول یا خدمات شما را در موتور جستجو، جستجو می کند، باید تلاش کنید تا در اولین نتیجه های جستجو ظاهر شود. مشتریان بالقوه همچنین ممکن است نظرات مشتریان را در مورد نتایج جستجو ببینند که بر تصمیمات خرید نیز تأثیر می گذارد. میانگین زمان صرف شده برای جستجو کمتر از یک دقیقه است، بنابراین مهم است که وب سایت خود را برای قرار گرفتن در صفحه اول بهینه کنید.

مراحل اجرای پروژه در شرکت طراحی سایت در اصفهان

بررسی اهداف کسب و کار

ایجاد طرح اولیه

طراحی وایر فریم

طراحی و پیاده سازی

تایید نهایی

اینترنت شیوه زندگی، کار و بازی ما را متحول کرده است، و همچنین شیوه کسب و کار ما را تغییر داده است. امروزه، چه صاحب کسب و کار کوچک، چه یک فریلنسر یا جویای کار باشید، داشتن یک حضور آنلاین قوی دیگر یک امر تجملی نیست – یک ضرورت است. با درک این موضوع از سال 1395 اقدام به تاسیس یک مرکز طراحی سایت در اصفهان نموده ایم.

حضور موثر آنلاین چیزی بیش از داشتن یک وب سایت یا یک حساب رسانه اجتماعی است. این در مورد ایجاد یک شخصیت دیجیتالی است که دقیقاً نشان دهنده شما یا برند شما باشد، با مخاطبان شما درگیر شود و در بازار شلوغ آنلاین برجسته شود. روند ایجاد این حضور آنلاین قوی می تواند دلهره آور به نظر برسد، به خصوص با چشم انداز همیشه در حال تحول پلت فرم های دیجیتال و استراتژی های بازاریابی.

لحظه ای با ما توقف کنید و پاسخ دهید: اگر می دانستید جهان امروز چگونه خواهد بود، 10 سال پیش برای توسعه حضور دیجیتالی کسب و کار خود چه می کردید؟

اینترنت بشریت را متحول کرده است. زیاد نیست که بگوییم قبل از اینترنت دنیایی وجود داشته و حالا بعد از آن دنیای دیگری وجود دارد. نحوه ارتباط با مردم، روش های به اشتراک گذاری دانش و روش های خرید و فروش، از جمله بسیاری از عادات دیگر، به شدت توسط وب تغییر کرده است.

و هیچ کس برای آن آماده نبود.

با این حال، امروز اهمیت داشتن وبسایت قدرتمند را می دانید، اینطور نیست؟

حضور در وب‌سایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ‌ها دیگر معنی ندارد و علاوه بر این، ثابت شده است که اتلاف وقت و پول واقعی است. شاید 10 یا 5 سال پیش نمی دانستید که برای قرار گرفتن در بازار باید یک حضور قدرتمند دیجیتالی داشته باشید. حالا تو می دانی.

بیش از آن، می‌داند که حجم زیادی از دانش و تخصص در دسترس است که می‌توانید با قاطعیت فراوان در کسب‌وکارتان به کار ببرید. چند سال پیش نمی توانستید کار دیجیتالی خود را شروع کنید. با این حال، امروز شما این آگاهی را دارید و مطمئناً خود آینده شما به این افتخار خواهد کرد که اکنون شروع کرده اید.

اگر با این ایده که فقط یک معجزه می‌تواند سناریوی شرکت شما را تغییر دهد تا اینجا پیش رفته‌اید، بیایید به شما کمک کنیم این موضوع را رفع کنید.

ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توان یک حضور دیجیتال قوی با طراحی سایت اصفهان ایجاد کرد.

با استراتژی های هوشمندانه و دانش زیاد، می توان موقعیت مناسبی را در اینترنت پیدا کرد.

چگونه بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان از دغدغه های شرکت ها و کارفرمایان محترم می باشد. به شخصه پروژه هایی به سمت شرکت تبلیغاتی لایت هدایت شده است که متاسفانه از کارفرمایان قبلی رضایت کافی نداشتند و مجبور شده اند تا شرکت طراحی سایت را عوض کنند. پیشنهاد ما برای شما که یا برای اولین بار قصد طراحی دارید یا اینکه طراحی انجام داده اید و نیاز به ادامه ی مسیر دارید، این است که حتما به نمونه کارهای شرکت دقت نمایید. همچنین با مشاوره با افرادی که قبلا از خدمات شرکت ها استفاده کرده اند استفاده نمایید. و در نهایت با مشاهده ی سایت رقبای خود حتما تاکید کنید که مشابه آنها طراحی شود. چنانچه سوالی در این خصوص دارید می توانید با کارشناسان ما در تماس شوید و سوالات خود را مطرح نمایید. شما می توانید در موضوعات مختلف نمونه کارهای ما را مشاهده نمایید. در بخش طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان می توانید نمونه کارهای مربوط به فروشگاه اینترنتی را مشاهده نمایید.

نیاز به راهنمایی دارید؟

از شاخصه های بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان این است که نسبت به پاسخگویی به مشتریان فعال باشد و تمام سوالات مشتریان را پاسخ کامل و جامع دهد. چنانچه سوالی دارید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

تاریخچه فعالیت شرکت طراحی وب سایت اصفهان

0 +
طراحی سایت
0 +
مشتریان
0 +
طراحی لندینگ پیج
0 %
افزایش فروش مشتریان
طراحی سایت اصفهان

طراحی وب سایت چه نقشی در برندسازی دارد؟

همان طور که می دانید، طراحی سایت در اصفهان، نقش بسیار مهمی در برندسازی دارد . یک وبسایت زیبا، کاربرپسند و حرفه‌ای می‌تواند تصویری مثبت از برند شما در ذهن مخاطبان ایجاد کند و باعث افزایش اعتماد و رضایت آن‌ها شود و در نتیجه به ارائه بهتر محصولات و فروش هم کمک خواهد کرد. همچنین، طراحی سایت اصفهان به عنوان یک ابزار ارتباطی بین برند و مخاطبان، می‌تواند به بهبود نام و شهرت برند کمک کند و باعث جذب مشتریان جدید شود. بنابراین، طراحی سایت نقش بسیار مهمی در برندسازی دارد و باید با دقت و حرفه‌ای انجام شود. بنابراین طراحی سایت می‌تواند به برند در چندین جنبه کمک کند، از جمله:

ایجاد تصویر مثبت

با طراحی سایت در اصفهان که زیبا و حرفه‌ای باشد، تصویر مثبتی از برند در ذهن مخاطبان ایجاد می کند و باعث افزایش اعتماد و رضایت آن‌ها می شود.

بهبود نام و شهرت برند

یک طراحی سایت اصفهان به صورت حرفه‌ای و به‌روز، به عنوان یک ابزار ارتباطی بین برند و مخاطبان، می‌تواند به بهبود نام و شهرت برند کمک کند و باعث جذب مشتریان جدید شود.

افزایش فروش و درآمد

با طراحی سایت در اصفهان، به عنوان یک پلتفرم فروش، می‌توانید به افزایش فروش و درآمد برند بیندیشید و به آن نائل شوید.

بهبود تجربه کاربری

طراحی یک وبسایت در اصفهان که کاربرپسند باشد، باعث بهبود تجربه کاربری مخاطبان می‌شود و باعث افزایش رضایت آن‌ها می‌شود.

ارتقای رتبه در موتورهای جستجو

طراحی وب سایت اصفهان که بهینه‌سازی شده باشد، باعث ارتقای رتبه برند در موتورهای جستجو می‌شود و باعث جذب ترافیک بیشتر می‌شود.

ساخته شدن هویت کسب و کار

با طراحی سایت در اصفهان می توانید هویت کسب و کار خود را شکل دهید و به مرور آن را رشد دهید. هویت مثل کودک خردسالی است که رشد می کند و بالغ می شود.

ویژگی های یک شرکت طراحی سایت در اصفهان

با بازار بسیار رقابتی و تکنولوژی پیشرفته امروزی، داشتن یک وب سایت در حال حاضر یک ضرورت برای کسب و کارها است.

وب سایت می تواند ابزاری برای نمایش محصولات، راه حل ها یا خدمات باشد. در واقع، طراحی خوب نه تنها بازدیدکنندگان زیادی را جذب می‌کند، بلکه می‌تواند سرنخ‌های بیشتری ایجاد کند و به کسب‌وکار شما فرصتی برای کسب سود در بلندمدت می‌دهد. به همین دلیل است که بهتر است در مورد نیازهای طراحی وب سایت منحصر به فرد خود با یک آژانس طراحی وب برجسته کار کنید.

متأسفانه، با وجود شرکت‌های مختلف که خدمات طراحی وب‌سایت را ارائه می‌دهند، گزینه‌ها گاهی اوقات ممکن است گیج‌کننده باشند. با این حال، صرف نظر از نیازهای شما، ضروری است که با یک آژانس طراحی سایت که خدمات طراحی وب با کیفیت را ارائه می دهد، توافق کنید.

ویژگی های شرکت طراحی سایت در اصفهان

اگر هنوز در انتخاب های خود سردرگم هستید، در زیر ویژگی های بهترین شرکت طراحی وب که باید به دنبال آن باشید آمده است:

رویکرد مشورتی را اتخاذ می کند

یکی از ویژگی های یک آژانس طراحی وب خوب، رویکرد آن در درک نیازهای شرکت شما است. آژانس های طراحی وب بی شماری وجود دارند که نیاز شما را برطرف نماید و دقیقاً همان چیزی را که به دنبالش هستید در اختیار شما قرار دهند. اما چیزی که بهترین آژانس طراحی وب سایت را متفاوت می کند این است که آنها می توانند پیشنهادات یا توصیه های ارزشمندی را برای سوالات و نگرانی های مختلف به شما ارائه دهند. با این کار، ارزشی را ارائه می دهند که فراتر از ظاهر وب سایت شما است. به فکر این نیست که ظاهر سایت را سریع تکمیل نماید و سراغ پروژه ی بعدی برود. هم قدم با کارفرما پروژه را پیش می برد و در زمینه های مختلف مسیر مشورت ها لازم را ارائه می کند.

آشنایی با برخی از خدمات دیجیتال مارکتینگ

این یک ایده عالی برای شما است که با آژانس هایی که برخی از خدمات بازاریابی دیجیتال را به غیر از طراحی وب سایت ارائه می دهند، بمانید. دانستن تمام جنبه های بازاریابی دیجیتال این امکان را برای آژانس فراهم می کند که وب سایت هایی داشته باشد که ممکن است با اینترنت امروزی سازگاری داشته باشند. به عنوان مثال، اگر آژانس در مورد SEO می داند، انتظار داشته باشید که طراحی وب سایت شما فضای بیشتری برای سایر محتوای مهم وب نداشته باشد. به غیر از آن، توجه داشته باشید که داشتن وب سایت خود هرگز کافی نیست. به احتمال زیاد، شما همچنان به کمک برخی از کارشناسان بازاریابی دیجیتال برای دستیابی به مخاطبان خود و تعامل مداوم با آنها نیاز دارید. خدمات آنها ممکن است در دراز مدت مکمل وب سایت شما باشد.

باتجربه باشد

یکی دیگر از ویژگی های یک آژانس طراحی وب عالی، تجربه آن در این صنعت است. یک آژانس طراحی وب سایت با تجربه بالا با هر چیزی که شما نیاز دارید آشناست. در حالی که تجربه ممکن است متفاوت باشد، می توانید مطمئن باشید که نیازهای طراحی وب سایت شما به طور موثر و به موقع برطرف می شود. اگرچه این یک گزینه برای شرکت با آژانس های طراحی وب است که سرنخی در مورد صنعتی که شما به آن تعلق دارید ندارند، کل فرآیند طراحی وب ممکن است به پایان برسد. به طور کلی، کار با یک آژانس طراحی وب که سال ها تجربه و تخصص در صنعت شما دارد، همه چیز را بسیار آسان می کند.

سیستماتیک با رویکرد آنها

یک شرکت طراحی سایت خوب زمانی که به رویکرد آنها در طراحی وب سایت می رسد سیستماتیک است. آنها مهلت مشخصی را در اختیار شما قرار می دهند و قبل از شروع  طراحی وب، ماکتی را برای تأیید شما ارائه می دهند. کاری که انجام می دهد این است که تعداد بازبینی ها را کاهش می دهد زیرا هر مرحله از قبل تأیید می شود.

قیمت مناسب را ارائه می دهد

بسته به عواملی مانند موقعیت مکانی و کیفیت خدمات، قیمت ها یا نرخ های آژانس های طراحی سایت ممکن است بسیار متفاوت باشد. با این حال، چیزی که بهترین آژانس طراحی وب را از رقبای خود متمایز می کند این است که آنها همیشه قیمت مناسبی را ارائه می دهند که مطمئناً بهترین ارزش را برای سرمایه گذاری شما به ارمغان می آورد. اما، قبل از اینکه تصمیم به استخدام طراحان وب حرفه ای بگیرید، ابتدا بودجه خود را بدانید زیرا بودجه شما نقش مهمی در دستیابی به طراحی وب سایت مورد نظر شما دارد.

نمونه کارها گسترده از کارهای قبلی

یک شرکت طراحی وب برجسته به داشتن مجموعه گسترده ای از کارها و پروژه های قبلی خود افتخار می کند. با استفاده از این نمونه کارها، می توانید بدانید که آیا آژانس برای نیازهای طراحی وب سایت شما مناسب است یا خیر. در صورت امکان، برای مشاهده وب‌سایت‌های زنده که ایجاد کرده‌اند، اجازه بخواهید و فقط با اسکرین‌شات‌ها اکتفا نکنید. در عوض، از وب سایت هایی که آنها طراحی کرده اند بازدید کنید و بررسی کنید که آیا آنها چیزی هستند که شما برای وب سایت شرکت خود می خواهید.

تبدیل را می فهمد

یک طراحی وب سایت زیبا به تنهایی به شما کمک نمی کند تا به اهداف تبدیل خود برسید. یکی از ویژگی های یک آژانس طراحی وب عالی این است که در مورد چگونگی ایجاد وب سایتی که نه تنها ظاهر خوبی داشته باشد، آگاه است، بلکه مشتریان را تشویق به اقدام نیز می کند. آن‌ها همچنین اصول طراحی وب‌سایت مرتبط با افزایش تبدیل‌های شما را درک می‌کنند، و از جمله این موارد می‌توان به آشنایی با چیدمان مناسب، ناوبری و اهمیت دادن به دعوت به عمل اشاره کرد.

پیدا کردن یک شرکت طراحی وب خوب می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. با این حال، اگر تمام ویژگی های فوق در یک شرکت خاص وجود دارد، هرگز در همکاری با آنها برای گرفتن بهترین نتایج ممکن تردید نکنید. صرف نظر از کسب و کار شما، چه بزرگ یا کوچک، کار با یک آژانس طراحی وب برجسته همیشه تفاوت زیادی ایجاد می کند.

طراحی سایت اصفهان حرفه ای

آژانس تبلیغاتی لایت با تکیه بر توانمندی هایی که تیم تخصصی آن دارد در حوزه ی تبلیغات و برندینگ فعالیت خود را آغاز نموده است و در زمینه ی طراحی سایت، سئوی سایت، طراحی گرافیک، عکاسی تبلیغاتی در اصفهان نمونه کارهای موفقی را عرضه کرده است. ما در تیم هایی که گرد هم آمده ایم سعی در ایجاد تمایزانی داریم که به نفع مشتری باشد.

در زمینه ی طراحی سایت همواره تلاش کرده ایم که با هزینه های مناسب، گرافیک اختصاصی و طرح های خلاقانه و تعامل با مشتری در راستای خلق ایده مورد نظر و با هدف ایجاد برند طراحی سایت را به ثمر رسانیم. پشتیانی از سایت و در کنار مشتری ماندن از ارزش هایی است که در طراحی ها ارائه می کنیم تا مبادا مشتری دچار سردرگمی شود. همچنین نظر به اینکه تقریبا همه ی سایت ها نیازمند سئو هستند ما از ابتدا به صورت سئومحور طراحی ها را انجام می دهیم که در نهایت عاملی برای افزایش بازدید سایت ها شود.

ارتباط با ما

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما بعد از بررسی موضوع ارسالی در اسرع وقت تماس بخواهند گرفت.

انواع طراحی وب سایت در اصفهان

طراحی سایت اصفهان شخصی

سایت شخصی

سایتی که برای معرفی و ارائه اطلاعات شخصی یک فرد یا گروه از افراد ایجاد می‌شود.

طراحی سایت در اصفهان خبری

سایت خبری

سایتی که برای انتشار اخبار و رویدادهای روز ایجاد می‌شود.

طراحی سایت در اصفهان آموزشی

سایت آموزشی

سایتی که برای ارائه آموزش‌ها و دوره‌های آموزشی ایجاد می‌شود.

طراحی سایت در اصفهان ورزشی

سایت ورزشی

سایتی که برای پوشش خبرها و رویدادهای ورزشی ایجاد می‌شود.

طراحی سایت در اصفهان گردشگری

سایت گردشگری

سایتی که برای معرفی جاذبه‌های گردشگری و تورهای گردشگری ایجاد می‌شود.

طراحی سایت در شهر اصفهان حقوقی

سایت حقوقی

سایتی که برای ارائه خدمات حقوقی و مشاوره حقوقی ایجاد می‌شود.

سایت فرهنگی

سایتی که برای معرفی فرهنگ و تمدن یک منطقه یا کشور ایجاد می‌شود.

سایت شرکتی

سایتی که برای معرفی و ارائه اطلاعات شرکت‌ها و سازمان‌ها ایجاد می‌شود.

سفارش طراحی سایت در اصفهان

سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه اینترتنی در اصفهان با هزاران محصول

طبق تجربه ی چندین ساله ی شرکت تبلیغاتی لایت طراحی سایت در اصفهان یک شروع تازه برای انواع کسب و کارها بوده است که مسیری جدید را برای فروش و ارائه خدمات بهتر ایجاد کرده است.

مراحل طراحی سایت در اصفهان شامل چه مواردی می شود؟

شناسایی هدف

تعریف محدوده

نقشه سایت

تولید محتوا

عناصر بصری

طراحی سایت در اصفهان برای یک کسب و کار فرایندی چند مرحله ای است. برای طراحی سایت اصفهان مهم است که مراحلی دنبال شود:

شناسایی هدف: در این مرحله، طراح نیاز به شناسایی هدف نهایی طراحی وب سایت دارد. سوالاتی که باید در این مرحله از فرآیند طراحی و توسعه وب سایت بررسی و پاسخ دهید عبارتند از:

 • سایت برای چه کسانی است؟
 • آنها انتظار دارند چه چیزی را در آنجا پیدا کنند یا انجام دهند؟
 • آیا هدف اصلی این وب سایت اطلاع رسانی، فروش (تجارت الکترونیک، هر کسی؟)، یا سرگرم کردن است؟
 • آیا وب سایت باید پیام اصلی یک برند را به وضوح منتقل کند یا بخشی از یک استراتژی برندسازی گسترده تر با تمرکز منحصر به فرد خود است؟

نوشتن یک یا چند هدف از اهداف مورد انتظار ممکن است مفید باشد. این به قرار دادن طرح در مسیر درست کمک می کند. اطمینان حاصل کنید که مخاطبان هدف وب سایت را درک کرده اید.

تعریف محدوده: یکی از رایج‌ترین و سخت‌ترین مشکلاتی که پروژه‌های طراحی سایت در اصفهان را گرفتار می‌کند، مشخص نبودن محدوده طراحی سایت است. مشتری با یک هدف شروع می کند، اما این به تدریج در طول فرآیند طراحی گسترش می یابد، تکامل می یابد یا به کلی تغییر می کند. به عنوان کارفرما باید بتوانید محدوده نیازهای خود از یک سایت را بیان کنید.

نقشه سایت: نقشه سایت پایه و اساس هر وب سایتی را فراهم می کند که به خوبی طراحی شده باشد. این به طراحان وب کمک می کند تا ایده روشنی از معماری اطلاعات وب سایت داشته باشند و روابط بین صفحات مختلف و عناصر محتوا را ایجاد کند. ساختن یک سایت بدون نقشه سایت مانند ساختن یک خانه بدون نقشه است.

تولید محتوا: هنگامی که طراحی وب سایت اصفهان شما تکمیل شد، محتوای نوشتاری که آماده کرده اید در سایت بارگزاری می شود. این محتوا دو هدف را دنبال می کند. یکی اینکه باعث ایجاد تعامل می شود و دوم اینکه باعث می شود که سئوی سایت شما ارتقا یابد.

عناصر بصری: در نهایت، زمان ایجاد سبک بصری برای سایت است. این بخش از فرآیند طراحی اغلب با عناصر برندسازی موجود، انتخاب رنگ و لوگوها شکل می‌گیرد که توسط مشتری بیان شده است. اما همچنین مرحله ای از فرآیند طراحی وب است که یک طراح وب خوب می تواند واقعاً بدرخشد.

تصاویر در حال حاضر نقش مهمی در طراحی وب سایت در اصفهان نسبت به قبل دارند. تصاویر با کیفیت نه تنها به یک وب سایت ظاهر و احساس حرفه ای می بخشند، بلکه پیامی را نیز منتقل می کنند، سازگار با موبایل هستند و به ایجاد اعتماد کمک می کنند.

محتوای بصری برای افزایش کلیک، تعامل و درآمد شناخته شده است. اما بیشتر از آن، مردم می خواهند تصاویر را در یک وب سایت ببینند. تصاویر نه‌تنها باعث می‌شوند که صفحه کمتر دست و پا گیر شود و هضم آن آسان‌تر شود، بلکه پیام را در متن تقویت می‌کنند و حتی می‌توانند پیام‌های حیاتی را بدون نیاز به خواندن افراد منتقل کنند.

طراحی بصری راهی برای برقراری ارتباط و جذابیت برای کاربران سایت است. آن را به درستی دریافت کنید، و می تواند موفقیت سایت را تعیین کند. اشتباه متوجه شوید، و شما فقط یک آدرس وب دیگر هستید.

سفارش طراحی سایت در اصفهان

با توضیحاتی که در اختیار شما قرار دادیم حتما با اهمیت و ویژگی های یک سایت آشنا شدید. با طراحی سایت در اصفهان شما می توانید به آسانی برند خود را به مشتریان بالقوه ی خود بشناسید و راه های ارتباطی خود با مشتریان را افزایش دهید. در کسب و کار های امروزی فضای دیجیتال بسیار پر رنگ شده است. اگر هنوز اقدام به این موضوع نکرده اید پیشنهاد می کنیم که وقت را غنیمت بدانید و شروع کنید. روزانه سایت های متعددی در شاخه های کاری مختلف اقدام به طراحی سایت می کنند. لایت به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان افتخار دارد تا در خدمت مشتریان متعددی در طول سال های متمادی باشد. برای دریافت مشاوره تماس بگیرید.

امکانات موجود در طراحی سایت اصفهان

بروزترین و جدیدترین امکانات
 • طراحی وبسایت با وردپرس
 • طراحی قالب اختصاصی
 • ایجاد صفحات سفارشی
 • قابلیت ایجاد منو و زیر منو
 • طراحی کاملا ریسپانسیو
 • فرم ثبت درخواست
 • طراحی صفحات خدمات یا محصولات
 • قابلیت نظرسنجی در سایت
 • مدیریت آسان سایت
 • چت آنلاین
 • قابلیت ارتقا به پلن بالاتر
 • پشتیبانی یکساله
 • بک آپ گیری روزانه
 • آموزش رایگان
 • امکان ثبت نام و عضویت درسایت
 • اتصال به شبکه های اجتماعی
 • طراحی اسلایدر حرفه ای

سوالات متداول طراحی سایت در اصفهان

در آژانس تبلیغاتی لایت 60 درصد هزینه ی کل طراحی سایت در ابتدای انعقاد قرارداد دریافت می شود و 40 درصد دیگر بعد از اینکه سایت به صورت کامل تحویل مشتری داده شد دریافت می گردد. در خلال کار تیم طراحی سایت با کارفرما در تماس خواهد بود و مشکلات و پیشنهاداتی که از جانب کارفرما ارائه می شود اعمال می گردد.

فرایند سئو یک پروژه ی مستقل از طراحی سایت می باشد. بعد از اینکه ساخت سایت تکمیل شد، در صورت درخواست کارفرما پروژه ی سئو شروع خواهد شد. تیم سئوی مجموعه با برگزاری جلسات مشاوره پیرامون سئوی سایت به کارفرما کمک می کند تا نسبت به سئوی سایت تصمیم بهتری بگیرد.

برای داشتن یک وبسایت لازم است تا به عوامل مختلفی توجه داشته باشید. اول اینکه سایت شما در چه راستایی قرار است فعالیت کند. آیا قرار است که محصول بفروشید؟ یا اینکه فقط قصد معرفی خدمات خود را دارید و اینکه می خواهید شرکتی دارید که به معرفی آن می پردازید؟ برخی سایتهای دیگر هست که شخصی هستند. سایت های شخصی به معرفی توانایی ها و فعالیت ها و هنرمندی هایی که شخص دارد پرداخته می شود. دوم اینکه باید توجه داشته باشید که این سایت آیا با سیستم محتواهای آماده مثل وردپرس و جوملا قرار است طراحی شود و یا اینکه نیاز به برنامه نویسی دارد و سیستم تولید محتوای اختصاصی نیاز دارد؟ سوم اینکه هاست و دامنه ای که انتخاب میی کنید دارای قیمت های متفاوتی می باشد. چهارم اینکه بستگی زیادی به پشتیبانی سایت دارد. برخی سایت ها احتیاج به پشتیبانی دارد و این خود مشمول هزینه های سایت می شود.

به صورت اجمالی اینها عواملی هستند که در تغییر قیمت طراحی سایت تاثیر می گذارد. چنانچه قصد دارید تا قیمت دقیق سایت مورد نظر خود را بدست آورید با شماره ی 09364789055 تماس حاصل فرمایید.

طراحی سایت وردپرس در اصفهان با استفاده از CMS وردپرس انجام میشه که ابتدا یک قالب وردپرس انتخاب میشه که به طراحان وب اجازه می‌دهد تا ظاهر و طرح بندی سایت را به سادگی تغییر بدهند. بعد از آن محتوای سایت با استفاده از ابزارهای مدیریت محتوا وردپرس، شامل افزودن مطالب، تصاویر و فیلم‌ها، ویرایش و مدیریت میشه. در نهایت، با استفاده از پلاگین‌های مختلف، قابلیت‌های سایت بهبود داده میشه.

20 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • یک فروشگاه مبل دارم و می خواهم یک سایت برای آن راه اندازی کنم.مدت و زمان و هزینه ای که این پروژه می برد چقدر است؟

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر
  یک فروشگاه لوازم خانگی دارم که می خواهم طراحی سایت برای آن انجام بدم. هزینه و مدت زمان لازم برای اجرای پروژه چقدر است؟

  پاسخ
  • سلام جناب صفری
   مدت زمان لازم برای طراحی سایت بین 10 تا 15 روز زمان می برد. هزینه ی طراحی هم با توجه به پکیج های تعریف شده در آژانس لایت متفاوت می باشد. برای اطلاعات دقیق تماس بگیرید.

   پاسخ
 • برای طراحی سایت در اصفهان به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟ قصد راه اندازی سایت برای شرکتم را دارم.

  پاسخ
  • برای طراحی سایت در اصفهان لازم تا توضیحات کاملی پیرامون شرکت خودتون ارائه بدین. همچنین اطلاعات ارتباطی و خدمات و محصولاتی که ارائه میدین.

   پاسخ
 • سلام و عرض احترام خدمت شما
  با خواندن مطلب نسبت به اهمیت وبسایت و نقش آن در توسعه ی کسب و کار کاملا مطلع شدم. نکته ای که هست اینه که نسبت به هزینه های آن چطور می توانم مطمئن شوم که آیا مقرون به صرفه می باشد یا خیر. از طرفی سایت های مختلفی را چک کردم که تقریبا قیمت های متفاوتی را اعلامی می کردند. لطفا نسبت به اختلاف قیمتی که وجود دارد راهنمایی نمایید.
  باتشکر

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب
   خدمات طراحی سایت از لحاظ قیمتی می توان تنوع بسیار بالایی داشته باشد. و این تنوع دلیلش می تواند عوامل مختلفی مثل میزان پشتیبانی، طراحی اختصاصی گرافیکی، تجربه ی طراح داشته باشد. ولی به صورت عرفی یک حد وسطی دارد که می توان به آن اعتماد کرد. برای استعلام قیمت می توانید با شماره 09364789055 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر
  یک سری دوره های آموزشی دارم که قصد فروش اینترنتیش رو دارم. یکی از گزینه هام وبسایت هست. ممکنه در این زمینه راهنمایی کنید که هزینه ی بالاآوردن یک وبسایت برای مواد آموزشی چقدر است؟

  پاسخ
  • سلام جناب عسگری عزیز
   اولا بابت این تصمیم قشنگتون تبریک عرض می کنم. برای طراحی سایت آموزشی نیاز است تا جزئیاتی را در اختیار مشاوران ما قرار دهید تا هزینه های آن را اعلام نمایند. می توانید با شماره 09364789055 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 • من از خدمات طراحی سایت در اصفهان لایت استفاده کردم. تشکر از پرسنل و مدیریت

  پاسخ
 • پوشاک نانسی
  ۹ خرداد ۱۴۰۳ ۱۵:۵۳

  نمونه سایت هایی که در سایت گذاشته بودین رو دیدم عالی بودن. قصد دارم در زمینه فروش لباس زنانه کار کنم. لطفا راهنمایی های لازم رو بگید.

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ۰۹:۴۵

   پیشنهاد ما این است که در یک جلسه مشاوره حضوری در خدمتتون باشیم. برای هماهنگی با شماره 09364789055 تماس بگیرید.

   پاسخ
 • با توجه به افزایش وبسایت ها در زمینه های مختلف کاری آیا همچنان جایی برای کسب و کارهای نوپا وجود دارد که بخواهند با طراحی سایت اصفهان شروعی نو داشته باشند؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ ۰۸:۲۵

   بله حتما، هر نوع کسب و کاری که شروع به فعالیت کند به عوامل مختلفی بستگی دارد که بتواند نسبت به سایر رقبای خود پیشی بگیرد. باید استراتژی های صحیح را در نظر گرفت تا بتوان جایگاه خود را بدست آوریم.

   پاسخ
 • زمینه ی فعالیت من آموزش موسیقی و فروش فلوت و بعضی آلات موسیقی هست. می خوام علاوه بر فروش در داخل ایران فروش در خارج کشور را هم داشته باشم. لطفا در خصوص این موضوع راهنمایی نمایید. باتشکر

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ ۱۱:۵۴

   برای زبان دوم در طراحی وبسایت معمولا انگلیسی انتخاب می شود. برای فعالیت شما ابتدا نسخه ی فارسی طراحی می شود و سپس سراغ زبان انگلیسی وبسایت می رویم. برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره 09364789055 تماس بگیرید.

   پاسخ
 • با شرکت های مختلفی در زمینه ی طراحی سایت در اصفهان صحبت کردم. اکثر آنها در زمینه ی کاری من که فروش محصولات لوازم خانگی هست پیشنهاد وردپرس را دادن. نظر شما در خصوص این موضوع چیست؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ ۰۹:۰۷

   امروزه وردپرس با پیشرفتی که داشته است و امکاناتی که دارد پاسخگویی بالایی برای یک فروشگاه اینترنتی دارد. نظر ما هم این است که با وردپرس فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نمایید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

4.2/5 - (102 امتیاز)