بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان در میان شرکت هایی که وجود دارد ممکن است سخت به نظر برسد. به هر شرکتی که سر می زنیم رفتاری متفاوت و قیمت های مختلف دارند. همین باعث می شود که شما سر درگم بمانید و نتوانید به انتخاب درست راهنمایی شوید. زمانی که افراد به دنیال طراحی سایت در اصفهان هستند یا کسب و کار آفلاین فعال دارند یا اینکه ندارند و می خواهند یک کسب و کار آنلاین تازه استارت بزنند. در هر گروهی قرار داشته باشید ما به شما کمک می کنیم تا راهکار مناسب را پیدا کنید.

ما در شرکت تبلیغاتی لایت با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و کادر مجرب با التزام به اصول زیر و رعایت آنها راه رسیدن به درآمد از طریق طراحی سایت را معرفی می کنیم.

مشاوره حرفه ای

پشتیبانی سریع

طراحی خلاقانه

جلب رضایت مشتری

شرکت تبلیغاتی لایت؛ ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی به سراسر ایران

ضرورت استفاده از خدمات شرکت طراحی وب سایت اصفهان

امروزه با گسترش دنیای دیجیتال شیوه ی ارائه ی خدمات و فروش محصولات متفاوت شده است. اگر در اصفهان صاحب کسب و کار هستید حتما به این درک رسیده اید و در میان همکاران خود مشاهده کرده اید که به سمت دیجیتالی کردن کسب و کار خود و حتی دور شدن از فروش فیزیکی به دلایل مشغله هایی که دارد و همچنین به خاطر هزینه اجاره ی مکان و مغازه، می باشند. آنها به خوبی یافته اند که با سرمایه گذاری در شیوه ی جدید کسب و کار آینده ی درخشان تری را خواهند داشت. شما هم از این امر مستثنی نیستید و به زودی نیاز پیدا خواهید کرد تا در فضای اینترنت برند خود را به نمایش بگذارید تا مشتریان به سمت شما بیایند. امروزه همانظور که ذکر شد خیلی از مغازه ها تبدیل به انبارهایی برای فروش آنلاین شده اند. کل مسیر ارتباطی با مشتری را به سمت اینترنت برده اند. در دفتر طراحی وب سایت در اصفهان به شما راهنمایی می کنیم که از کجا شروع کنید. در ادامه به برخی از مزایای استفاده از خدمات شرکت طراحی سایت اشاره می کنیم.

فروش بدون محدودیت جغرافیایی

شرکت طراحی سایت در اصفهان با در اختیار گذاشتن یک وبسایت اینترنتی به شما، کمک می کند که فروش محصولات خود را از چهارچوب مغازه و شرکت بیرون بکشید و به سراسر ایران بلکه جهان بفروشید.

فروش بدون محدودیت زمانی

مرکز طراحی سایت در اصفهان با آماده سازی وبسایت کسب و کار شما، به مشتریان این امکان را می دهد که در 24 ساعت شبانه روز با شما در تماس باشند و با سایت شما تعامل داشته باشند.

امکان مدیریت کسب و کار در همه جا

دفتر طراحی سایت در اصفهان با آموزش هایی که به شما خواهد داد، شما قادر خواهید بود که کسب و کارتان را از هر جایی که دسترسی به اینترنت داشته باشید مدیریت نمایید.

تبلیغات به صرفه

با ایجاد انواع صفحات وبسایت می توانید ابعاد مختلف کسب و کار خودتان را با هزینه های کم و به صرفه تبلیغ نمایید و از هزینه های گزاف روش های دیگر به دور بمانید.

ایجاد حس اعتماد و اعتبار

از انگیزه های مهم مراجعه مشتریان به شرکت های طراحی وب سایت در اصفهان به دست آوردن اعتماد و اعتبار در میان مشتریان می باشد. امروزه داشتن سایت از ملاک های اعتبار کسب و کارها شده است.

ساخته شدن هویت کسب و کار

هویت کسب و کار تا زمانی که ساخته نشود نمی تواند به فروش موثری دست پیدا نماید. مرکز طراحی سایت در اصفهان به شما کمک می کند تا هویت و برند کسب و کارتان را ساخته و رشد دهید.

تماس با بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

ارتباط با مرکز طراحی وب سایت اصفهان

لایت، شرکت طراحی وب سایت اصفهان تابحال توانسته تجربه ی همکاری با مشاغل و صنعت های مختلفی را کسب نماید. از شغل های مهندسی پتروشیمی گرفته تا مهارت های هنری. در هر کدام از این زمینه ها تجربیات قابل توجه ای را به دست آورده که قطعا برای مشتریان جدید مفید خواهد بود. ساختار وبسایت و چیدمانی که المان های سایت دارد باید متناسب با سفر مشتری باشد. که هر گاه وارد سایت شما شود بتواند به راحتی مسیریابی نماید و به نیازی که دارد دست پیدا کند. اگر اهل اصفهان هستید و فقط قصد کرده اید تا به سمت اینترنتی شدن کسب و کار خود حرکت کنید با ما تماس بگیرید و یا از طریق فرم مقابل اطلاعات خود ارسال نمایید تا بعد از بررسی توسط کارشناسان با شما تماس بگیریم.

هیچ پشتوانه ای محمکم تر از مشاوره نیست. داشتن مشاوره در ابتدای مسیر طراحی سایت کسب و کار شما به شما کمک خواهد کرد تا قدم محکمی را بردارید و با یک جهش مسیر خود را آغاز نمایید. در شرکت طراحی سایت در اصفهان ما در کنار شما هستیم!

فرم ارتباط با دفتر طراحی سایت اصفهان

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما بعد از بررسی موضوع ارسالی در اسرع وقت تماس بخواهند گرفت.

نمونه کارهای دفتر طراحی سایت در اصفهان

نمونه کار بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

هنگامی که یک مشتری محصول یا خدمات شما را در موتور جستجو جستجو می کند، باید تلاش کنید تا در اولین یا چند صفحه اول نتیجه جستجو ظاهر شود. مشتریان بالقوه همچنین ممکن است نظرات مشتریان را در مورد نتایج جستجو ببینند که بر تصمیمات خرید نیز تأثیر می گذارد. میانگین زمان صرف شده برای جستجو کمتر از یک دقیقه است، بنابراین مهم است که وب سایت خود را برای قرار گرفتن در صفحه اول بهینه کنید.

مراحل اجرای پروژه در شرکت طراحی سایت در اصفهان

بررسی اهداف کسب و کار

ایجاد طرح اولیه

طراحی وایر فریم

طراحی و پیاده سازی

تایید نهایی

اینترنت شیوه زندگی، کار و بازی ما را متحول کرده است، و همچنین شیوه کسب و کار ما را تغییر داده است. امروزه، چه صاحب کسب و کار کوچک، چه یک فریلنسر یا جویای کار باشید، داشتن یک حضور آنلاین قوی دیگر یک امر تجملی نیست – یک ضرورت است. شرکت طراحی سایت در اصفهان با درک این موضوع از سال 1395 اقدام به تاسیس یک مرکز طراحی سایت در اصفهان نموده است.

حضور موثر آنلاین چیزی بیش از داشتن یک وب سایت یا یک حساب رسانه اجتماعی است. این در مورد ایجاد یک شخصیت دیجیتالی است که دقیقاً نشان دهنده شما یا برند شما باشد، با مخاطبان شما درگیر شود و در بازار شلوغ آنلاین برجسته شود. روند ایجاد این حضور آنلاین قوی می تواند دلهره آور به نظر برسد، به خصوص با چشم انداز همیشه در حال تحول پلت فرم های دیجیتال و استراتژی های بازاریابی.

لحظه ای با ما توقف کنید و پاسخ دهید: اگر می دانستید جهان امروز چگونه خواهد بود، 10 سال پیش برای توسعه حضور دیجیتالی کسب و کار خود چه می کردید؟

اینترنت بشریت را متحول کرده است. زیاد نیست که بگوییم قبل از اینترنت دنیایی وجود داشته و حالا بعد از آن دنیای دیگری وجود دارد. نحوه ارتباط با مردم، روش های به اشتراک گذاری دانش و روش های خرید و فروش، از جمله بسیاری از عادات دیگر، به شدت توسط وب تغییر کرده است.

و هیچ کس برای آن آماده نبود.

با این حال، امروز اهمیت داشتن وبسایت قدرتمند را می دانید، اینطور نیست؟

حضور در وب‌سایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ‌ها دیگر معنی ندارد و علاوه بر این، ثابت شده است که اتلاف وقت و پول واقعی است. شاید 10 یا 5 سال پیش نمی دانستید که برای قرار گرفتن در بازار باید یک حضور قدرتمند دیجیتالی داشته باشید. حالا تو می دانی.

بیش از آن، می‌داند که حجم زیادی از دانش و تخصص در دسترس است که می‌توانید با قاطعیت فراوان در کسب‌وکارتان به کار ببرید. چند سال پیش نمی توانستید کار دیجیتالی خود را شروع کنید. با این حال، امروز شما این آگاهی را دارید و مطمئناً خود آینده شما به این افتخار خواهد کرد که اکنون شروع کرده اید.

اگر با این ایده که فقط یک معجزه می‌تواند سناریوی شرکت شما را تغییر دهد تا اینجا پیش رفته‌اید، بیایید به شما کمک کنیم این موضوع را رفع کنید.

ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توان یک حضور دیجیتال قوی با طراحی سایت اصفهان ایجاد کرد که نتایج واقعی را به ارمغان آورد، آب را به شراب تبدیل کرد، اما بدون روش های معجزه آسا.

با استراتژی های هوشمندانه و دانش زیاد، می توان موقعیت مناسبی را در اینترنت پیدا کرد.

چگونه بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان از دغدغه های شرکت ها و کارفرمایان محترم می باشد. به شخصه پروژه هایی به سمت شرکت تبلیغاتی لایت هدایت شده است که متاسفانه از کارفرمایان قبلی رضایت کافی نداشتند و مجبور شده اند تا شرکت طراحی سایت را عوض کنند. پیشنهاد ما برای شما که یا برای اولین بار قصد طراحی دارید یا اینکه طراحی انجام داده اید و نیاز به ادامه ی مسیر دارید، این است که حتما به نمونه کارهای شرکت دقت نمایید. همچنین با مشاوره با افرادی که قبلا از خدمات شرکت ها استفاده کرده اند استفاده نمایید. و در نهایت با مشاهده ی سایت رقبای خود حتما تاکید کنید که مشابه آنها طراحی شود. چنانچه سوالی در این خصوص دارید می توانید با کارشناسان ما در تماس شوید و سوالات خود را مطرح نمایید. شما می توانید در موضوعات مختلف نمونه کارهای ما را مشاهده نمایید. در بخش طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان می توانید نمونه کارهای مربوط به فروشگاه اینترنتی را مشاهده نمایید.

نیاز به راهنمایی دارید؟

از شاخصه های بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان این است که نسبت به پاسخگویی به مشتریان فعال باشد و تمام سوالات مشتریان را پاسخ کامل و جامع دهد. چنانچه سوالی دارید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

تاریخچه فعالیت شرکت طراحی وب سایت اصفهان

0 +
طراحی سایت
0 +
مشتریان
0 +
طراحی لندینگ پیج
0 %
افزایش فروش مشتریان
مرکز طراحی سایت در اصفهان

ویژگی های یک شرکت طراحی سایت در اصفهان

با بازار بسیار رقابتی و تکنولوژی پیشرفته امروزی، داشتن یک وب سایت در حال حاضر یک ضرورت برای کسب و کارها است.

وب سایت می تواند ابزاری برای نمایش محصولات، راه حل ها یا خدمات باشد. در واقع، طراحی خوب نه تنها بازدیدکنندگان زیادی را جذب می‌کند، بلکه می‌تواند سرنخ‌های بیشتری ایجاد کند و به کسب‌وکار شما فرصتی برای کسب سود در بلندمدت می‌دهد. به همین دلیل است که بهتر است در مورد نیازهای طراحی وب سایت منحصر به فرد خود با یک آژانس طراحی وب برجسته کار کنید.

متأسفانه، با وجود شرکت‌های مختلف که خدمات طراحی وب‌سایت را ارائه می‌دهند، گزینه‌ها گاهی اوقات ممکن است گیج‌کننده باشند. با این حال، صرف نظر از نیازهای شما، ضروری است که با یک آژانس طراحی سایت که خدمات طراحی وب با کیفیت را ارائه می دهد، توافق کنید.

ویژگی های آژانس طراحی سایت در اصفهان

اگر هنوز در انتخاب های خود سردرگم هستید، در زیر ویژگی های بهترین شرکت طراحی وب که باید به دنبال آن باشید آمده است:

رویکرد مشورتی را اتخاذ می کند

یکی از ویژگی های یک آژانس طراحی وب خوب، رویکرد آن در درک نیازهای شرکت شما است. آژانس های طراحی وب بی شماری وجود دارند که نیاز شما را برطرف نماید و دقیقاً همان چیزی را که به دنبالش هستید در اختیار شما قرار دهند. اما چیزی که بهترین آژانس طراحی وب سایت را متفاوت می کند این است که آنها می توانند پیشنهادات یا توصیه های ارزشمندی را برای سوالات و نگرانی های مختلف به شما ارائه دهند. با این کار، ارزشی را ارائه می دهند که فراتر از ظاهر وب سایت شما است. به فکر این نیست که ظاهر سایت را سریع تکمیل نماید و سراغ پروژه ی بعدی برود. هم قدم با کارفرما پروژه را پیش می برد و در زمینه های مختلف مسیر مشورت ها لازم را ارائه می کند.

آشنایی با برخی از خدمات دیجیتال مارکتینگ

این یک ایده عالی برای شما است که با آژانس هایی که برخی از خدمات بازاریابی دیجیتال را به غیر از طراحی وب سایت ارائه می دهند، بمانید. دانستن تمام جنبه های بازاریابی دیجیتال این امکان را برای آژانس فراهم می کند که وب سایت هایی داشته باشد که ممکن است با اینترنت امروزی سازگاری داشته باشند. به عنوان مثال، اگر آژانس در مورد SEO می داند، انتظار داشته باشید که طراحی وب سایت شما فضای بیشتری برای سایر محتوای مهم وب نداشته باشد. به غیر از آن، توجه داشته باشید که داشتن وب سایت خود هرگز کافی نیست. به احتمال زیاد، شما همچنان به کمک برخی از کارشناسان بازاریابی دیجیتال برای دستیابی به مخاطبان خود و تعامل مداوم با آنها نیاز دارید. خدمات آنها ممکن است در دراز مدت مکمل وب سایت شما باشد.

باتجربه باشد

یکی دیگر از ویژگی های یک آژانس طراحی وب عالی، تجربه آن در این صنعت است. یک آژانس طراحی وب سایت با تجربه بالا با هر چیزی که شما نیاز دارید آشناست. در حالی که تجربه ممکن است متفاوت باشد، می توانید مطمئن باشید که نیازهای طراحی وب سایت شما به طور موثر و به موقع برطرف می شود. اگرچه این یک گزینه برای شرکت با آژانس های طراحی وب است که سرنخی در مورد صنعتی که شما به آن تعلق دارید ندارند، کل فرآیند طراحی وب ممکن است به پایان برسد. به طور کلی، کار با یک آژانس طراحی وب که سال ها تجربه و تخصص در صنعت شما دارد، همه چیز را بسیار آسان می کند.

سیستماتیک با رویکرد آنها

یک شرکت طراحی سایت خوب زمانی که به رویکرد آنها در طراحی وب سایت می رسد سیستماتیک است. آنها مهلت مشخصی را در اختیار شما قرار می دهند و قبل از شروع  طراحی وب، ماکتی را برای تأیید شما ارائه می دهند. کاری که انجام می دهد این است که تعداد بازبینی ها را کاهش می دهد زیرا هر مرحله از قبل تأیید می شود.

قیمت مناسب را ارائه می دهد

بسته به عواملی مانند موقعیت مکانی و کیفیت خدمات، قیمت ها یا نرخ های آژانس های طراحی سایت ممکن است بسیار متفاوت باشد. با این حال، چیزی که بهترین آژانس طراحی وب را از رقبای خود متمایز می کند این است که آنها همیشه قیمت مناسبی را ارائه می دهند که مطمئناً بهترین ارزش را برای سرمایه گذاری شما به ارمغان می آورد. اما، قبل از اینکه تصمیم به استخدام طراحان وب حرفه ای بگیرید، ابتدا بودجه خود را بدانید زیرا بودجه شما نقش مهمی در دستیابی به طراحی وب سایت مورد نظر شما دارد.

نمونه کارها گسترده از کارهای قبلی

یک شرکت طراحی وب برجسته به داشتن مجموعه گسترده ای از کارها و پروژه های قبلی خود افتخار می کند. با استفاده از این نمونه کارها، می توانید بدانید که آیا آژانس برای نیازهای طراحی وب سایت شما مناسب است یا خیر. در صورت امکان، برای مشاهده وب‌سایت‌های زنده که ایجاد کرده‌اند، اجازه بخواهید و فقط با اسکرین‌شات‌ها اکتفا نکنید. در عوض، از وب سایت هایی که آنها طراحی کرده اند بازدید کنید و بررسی کنید که آیا آنها چیزی هستند که شما برای وب سایت شرکت خود می خواهید.

تبدیل را می فهمد

یک طراحی وب سایت زیبا به تنهایی به شما کمک نمی کند تا به اهداف تبدیل خود برسید. یکی از ویژگی های یک آژانس طراحی وب عالی این است که در مورد چگونگی ایجاد وب سایتی که نه تنها ظاهر خوبی داشته باشد، آگاه است، بلکه مشتریان را تشویق به اقدام نیز می کند. آن‌ها همچنین اصول طراحی وب‌سایت مرتبط با افزایش تبدیل‌های شما را درک می‌کنند، و از جمله این موارد می‌توان به آشنایی با چیدمان مناسب، ناوبری و اهمیت دادن به دعوت به عمل اشاره کرد.

پیدا کردن یک آژانس طراحی وب خوب می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. با این حال، اگر تمام ویژگی های فوق در یک شرکت خاص وجود دارد، هرگز در همکاری با آنها برای گرفتن بهترین نتایج ممکن تردید نکنید. صرف نظر از کسب و کار شما، چه بزرگ یا کوچک، کار با یک آژانس طراحی وب برجسته همیشه تفاوت زیادی ایجاد می کند.

37 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • باسلام
  ببخشید بعد از اینکه طراحی سایت به اتمام رسید آیا آموزش استفاده از پنل را هم ارائه می دهید؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۲۳ مهر ۱۴۰۲ ۱۴:۰۵

   سلام دوست عزیز
   بله، از خدمات مربوط به طراحی سایت در آژانس لایت 5 ساعت آموزش استفاده از سیستم محتوای سایت می باشد.

   پاسخ
 • یک سایت دارم که با وردپرس طراحی شده و می خواهم بخش وبلاگش فعال بشه. زمینه ی کاری شما این هست که انجامش بدین؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۳ آبان ۱۴۰۲ ۰۹:۱۴

   جناب نوری تشکر بابت اینکه با ما در تماس شدید.
   بله، زمینه ی کاری ما هست و می توانیم تمام خدمات مربوط به موضوع شما را ارائه نماییم. برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 • بادرود
  اینکه طراحی سایت انجام بشه، از طرف مشتری بازدید داره؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۱۰:۲۱

   سلام جناب جهرمی
   این نکته قابل ذکر است که ایجاد فروش آنلاین یک پروسه ی چند بخشی است. طراحی سایت تنها یک بخش از آن می باشد. ما در ادامه ی راه همراه شما هستیم تا مراحل بعدی پروسه فروش آنلاین را انجام بدهیم.

   پاسخ
 • اسماعیلیان
  ۲۹ آذر ۱۴۰۲ ۰۹:۵۲

  سلام
  من یک سایتی میخام که لوازم خانگی را بفروشم. هدفم اینه که زود بتونم فروش داشته باشم. امکانش هست؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۲ دی ۱۴۰۲ ۰۸:۲۰

   سلام آقای اسماعیلیان
   داشتن سایت یک طرف و افزایش بازدید آن یک طرف دیگر. افزایش بازدید سایت که همان سئو سایت گفته می شود فرایندی طولانی مدت است. برای مشاوره ی دقیق تر لطفا تماس بگیرید.

   پاسخ
 • صابرزاده
  ۱۴ دی ۱۴۰۲ ۱۰:۰۱

  سلام
  می خواهیم یه سایت برای فروش محصولات تولد بزنیم. نفرات مختلفی رو دیدم که گفتن با وردپرس درست کن و از طرف دیگه بعضیا برنامه نویسی رو هم پیشنهاد میدن. نمونه کارهاتونو دیدم. نظرتون بدونم ممنون میشم.

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۶ دی ۱۴۰۲ ۱۰:۴۹

   سلام جناب صابرزاده عزیز
   امروزه وردپرس تبدیل به یک بستر قدرتمند در زمینه ی طراحی سایت شده است و طبق آمارها بیش از 40 درصد سایت های دنیا با این پلتفرم طراحی شده اند. برای خصوص کار شما که یک سایت فروشگاهی است، وردپرس از بهترین گزینه ها به حساب می آید و می توانید با خیال راحت سراغ این بستر بروید.
   موفق باشید

   پاسخ
 • درود فراوان
  یه سایت فروشگاهی فرش با تعداد محصول تقریبا 200 تا، چقدر زمان می بره تا آماده بشه؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۶ دی ۱۴۰۲ ۱۰:۵۱

   سلام و احترام جناب کبیری
   یک سایت فروشگاهی معمولا بین 20 تا 30 روز زمان می برد تا طراحی شود. 200 محصول هم اگر تمام محتویات اعم از عکس و متن ها آماده باشند طی 10 روز می توان بارگزاری کرد.

   پاسخ
 • ممنون از آژانس لایت
  پروژه ی شرکتی ما رو به خوبی و با صبوری به اتمام رساندند

  پاسخ
 • کرباسیان
  ۱۴ دی ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵

  برای تهیه ی هاست برای طراحی سایتی که با وردپرس است چه میزان حجم و چه مدلی پیشنهاد می کنید؟

  پاسخ
 • اگه به دنبال یه آژانس تبلیغاتی هستید که بتونه در زمینه ی طراحی سایت اصفهان کمک کنه لایت می تونه از بهترین گزینه ها باشد.

  پاسخ
 • مهناز رجبی
  ۱۴ دی ۱۴۰۲ ۱۰:۲۱

  سلام و وقت بخیر
  یه سایت دارم در زمینه ی فروش لباس کودک. از لحاظ ظاهری خیلی اوکی نیست و می خواهم باز طراحی بشه. تو این زمینه هم خدمات ارائه می دین؟

  پاسخ
 • بدون شک میشه گفت که مجموعه لایت جزو بهترین های شرکت طراحی سایت در اصفهان هست. خدماتشون عالیه تیمشون هم حرفه ای و با اخلاقن. توی طول مسیر همراهی گرمی دارن.

  پاسخ
 • نمونه کارهاتون رو در بخش نمونه کارها دیدم. قابل توجه بودن. اینکه نوشتین طراحی سایت در اصفهان، آدرستون کجا میشه؟ قصد مراجعه حضوری دارم.

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۸ دی ۱۴۰۲ ۰۹:۴۸

   اصفهان، خیابان هاتف، کوچه شهشهان، کوچه کلانتر، مجتمع ابوالفضل، طبقه1، واحد4

   پاسخ
 • سلام
  برای طراحی سایت شخصی چه مدت زمان لازمه؟ من خودم یک سری آثار متنی دارم که می خواهم داخل سایتم باشه.

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ ۱۱:۲۵

   سلام جناب ثنائی
   مدت زمان لازم برای طراحی سایت شخصی بین 15 تا 20 روز می باشد. البته نیاز به گفتگو دارد تا جزئیات بیشتر از سایت مورد نظر شما را بدست آوریم.

   پاسخ
 • نظر شما در مورد این موضوع چیست که آیا سایتم را با وردپرس طراحی کنیم یا با کد نویسی؟ اینجور که پرسیدم کد نویسی هزینه اش خیلی بالاست. آیا وردپرس می تونه برای سایتم پاسخگو باشه؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ ۱۲:۰۲

   جناب ناظمی ممنون از اینکه سوالتان را مطرح نمودید
   قابل ذکر است که امروزه وردپرس تبدیل به یکی از محبوب ترین و قدرتمندترین سیستم های مدیریت محتوا شده است. در پشت صحنه ی این سیستم هزاران نفر در حال توسعه ی آن هستند و هر روز برای آن برنامه نویسی می کنند. و سایت های زیادی با این سیستم توانسته اند به درآمدهای خیلی خوبی دست پیدا کنند. با این توصیفات اطمینان می دهیم که وردپرس می تواند برای کسب و کار شما پاسخگو باشد.

   پاسخ
 • من از خدمات طراحی سایت در اصفهان شرکت تبلیغاتی لایت استفاده کردم
  ممنون از پرسنل با تجربه و مدیریت این مجموعه

  پاسخ
 • زمینه فعالیت تیم ما آموزش اینستاگرام هست. یه سایتی میخایم که بتونیم دوره های آموزش اینستاگرام رو بفروشیم. هزینه ی طراحی این سایت با وردپرس چقدر است؟

  پاسخ
 • سلام
  موضوع سایت ما خاص است و کلا محصولات ما کمتر از 10 تاست. میخایم سایت یه حالتی مثل اپل داشته باشه. اولا اینکه آیا با وردپرس می تونید طراحی کنید و دوما اینکه چه مدت زمان می برد؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ ۱۲:۰۴

   سلام
   بله امکان پذیر است. لطفا برای بررسی دقیق تر مساله با ما تماس بگیرید. شماره تماس: 09364789055

   پاسخ
 • ما یک شرکت تولید تن ماهی هستیم. تابحال صادرات به خارج کشور داشتیم و حالا می خایم از طریق سایت داخل ایران فروش ایجاد کنیم. چطور می توانیم وارد این حوزه بشویم؟ راهنمایی لازم برای فروش اینترنتی را بفرمایید.

  پاسخ
 • زمینه کاری ما ارائه خدمات دکوراسیون داخلی هست. قبلا سایت ما را یه شخصی طراحی انجام داده و احساس می کنم که هنوز مشکلاتی دارد. آیا می توانید ابتدا یک آنالیزی از آن برای ما انجام دهید و سپس برای رفع مشکلات آن اعلام هزینه نمایید؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ ۱۲:۰۶

   بله حتما دوست عزیز
   لطفا با شماره 09364789055 تماس بگیرید و موضوع را با همکاران ما در میان بگذارید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

4.2/5 - (101 امتیاز)