طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت برای مدرسه

سیستم های آموزشی امروزه مثل خیلی از کسب و کارها دچار تحول شده اند. در سیستم سازی یک مدرسه و ایجاد رابطه کاربری مناسب با دانش آموزان باعث می شود که تجربه ی خوبی ایجاد شود. با طراحی سایت برای مدرسه می توانید ارتباط گیری با دانش آموزان را بسیار ساده کنید. اهمیت طراحی سایت مدرسه برای یک مدیر به راحتی قابل درک است. یک سایت برای مدرسه می تواند به والدین هم کمک شایانی نماید. والدین می توانند با برقراری ارتباط از طریق وبسایت مدرسه، نسبت به تربیت حرفه ای تر کمک کنند.
در شرکت تبلیغاتی لایت که در زمینه ی طراحی سایت در اصفهان تجربه ی کافی دارد و جزو یکی از بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان می باشد، می توانید در زمینه ی طراحی سایت برای مدرسه مشاوره دریافت نمایید. امروزه طراحی سایت برای موسسات آموزشی و مدارس یک ضرورت به حساب می آید. در ادامه ی مطلب همراه ما باشید تا نکات قابل توجهی در این خصوص خدمت شما بیان کنیم.

آنچه در این مطلب می خوانید

مزایای طراحی سایت برای مدرسه

اگرچه سیستم های آموزشی مختلفی در جهان وجود دارد، همه ی آنها در یک امر اشتراک دارند و آن جز این نیست که فضایی غنی و سالم برای دانش آموزان و دانشجویان ایجاد کنند. در هر مقطع تحصیلی که مخاطب داشته باشید، چه مهد کودک اداره می کنید، دبستان یا دبیرستان را مدیریت می کنید یا صاحب یک موسسه ی آموزشی هستید، به شما کمک می کنیم تا با طراحی یک سایت مدرسه حرفه ای به فعالیت های شما نظم دهیم. تخصص ما ساخت وبسایت هایی است که بینش آموزشی شما را به صورت حرفه ای منعکس می کند و تخصص هایی که دارید را برجسته کرده و توان شما در پرورش دادن استعدادها را به خوبی به نمایش می گذارد. این ها مزایایی هستند که در قالب داشتن یک وبسایت پیشرفته مدرسه به ثمر می رسد. در ادامه به بررسی سایر مزایای طراحی سایت مدرسه اشاره می کنیم.

ایجاد یکپارچگی بیشتر

با طراحی سایت مدرسه به آسانی می توانید برای مخاطبان خود که دانش آموزان و دانشجویان باشد یکپارچگی جامعی ایجاد نمایید. این یک نیاز ضروری است که هر مدیری به دنبال آن می باشد.

اطلاع رسانی های دقیق

با طراحی سایت برای مدرسه به راحتی می توانید یک فضای اطلاع رسانی حرفه ای راه اندازی نمایید. هر گونه پیام یا اطلاعیه ای که داشته باشید می توانید از این طریق انتقال دهید.

تسهیل آموزش

با طراحی سایت برای مدرسه می توانید آن را تبدیل به یک بستر آموزشی آنلاین تبدیل نمایید. علاوه بر کلاس های حضوری می توانید آموزش های آنلاین متعددی را در فضای سایتتان میزبانی نمایید.

در شرکت تبلیغاتی لایت ما در کنار شماییم تا فضای اینترنتی را فراهم کنیم تا دانش آموزان از طریق طراحی سایت مدرسه با شما ارتباط نزدیکی پیدا کنند.

لایت؛ چراغ راه مدرسه دیجیتالی

ضرورت طراحی سایت برای مدرسه

در دنیای مجازی که امروزه شکل گرفته، با طراحی سایت مدرسه در واقع شما یک پنجره ی مجازی برای مدرسه و موسسه ی خود ایجاد می کنید. در این بستر والدین و دانش آموزان به آسانی می توانند تعامل کنند و اطلاعات کاملی را در مورد برنامه ها و فعالیت های جاری مدرسه کسب نمایند. همچنین می توانند با دریافت اطلاعیه ها از رویدادها و فعالیت های فوق برنامه کسب اطلاع نمایند. با استفاده از قابلیت‌های طراحی وب، ما اطمینان می‌دهیم که وب‌سایت مدرسه شما همه این عناصر را به صورت بصری جذاب و به راحتی در دسترس ارائه می‌کند که ناوبری و تعامل یکپارچه را تسهیل می‌کند.
علاوه بر این، ما اهمیت ایجاد یک وب سایت که نیازهای متنوع مخاطبان هدف شما را برآورده می کند، درک می کنیم. والدین معمولاً به جزئیاتی مانند معیارهای پذیرش، امکانات مدرسه و پروفایل های مدرسه علاقه مند هستند، در حالی که دانش آموزان به دنبال یک محیط آنلاین تحریک کننده هستند که علایق آنها را منعکس کند، دستاوردهای دانش آموزان را به نمایش بگذارد و منابع یادگیری تعاملی را فراهم کند. با ترکیب ویژگی‌های پویا و محتوای چند رسانه‌ای همه جانبه، هدف ما جلب توجه والدین و دانش‌آموزان و ترویج حس هیجان و اشتیاق برای مدرسه شماست.

طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه

در پادکست زیر توضیح داده ایم که به صورت کلی جایگاه طراحی سایت در کسب و کارها کجا قرار دارد. 

هنگام طراحی سایت مدرسه به چه نکاتی توجه کنیم؟

 با طراحی سایت مدرسه علاوه بر اینکه تبدیل به یک پلتفرم آموزشی می شود، می تواند به عنوان یک چرخه ی ارتباطی میان افراد و اعضای مدرسه تان عمل نماید. شما می توانید از این پلتفرم برای مکاتبات با همکاران و والدین استفاده نمایید. ما اهمیت راه های ارتباطی برای مکاتبات بین مدیران، مربیان، نگهبانان، و دانش‌آموزان را درک می‌کنیم. ما از طریق فناوری های پیشرفته ای که در طراحی وب‌سایت مدرسه وجود دارد، رابط‌های قابل فهم و نکات برجسته هوشمند را هماهنگ می‌کنیم، به‌عنوان مثال، ورودی‌های مکاتبات والدین و مربیان، برنامه‌های مناسبات، و چارچوب‌های  تکالیف مدرسه آنلاین را ایجاد می کنیم. این موارد صراحت را افزایش می‌دهند، چرخه‌های معتبر را هموار می‌کنند، و تجربه آموزنده را تا حد زیادی ارتقا می‌دهند.

به هنگام انتخاب شرکت برای طراحی سای مدرسه به این نکته توجه داشته باشید که مواردی را انتخاب نمایید که مهارت کافی برای ایجاد امکانات یک وبسایت آموزشی داشته باشد که علاوه بر آنکه وبسایت یک ظاهر جذاب و دلنشین داشته باشد، از قابلیت های عملکردی حرفه ای برخوردار باشد. نکات دیگری که لازم است به آن توجه کنیم موضوع سرعت سایت و هماهنگی آن با سیستم اطلاعاتی داخل مدرسه می باشد.

با سپردن طراحی سایت مدرسه خود به ما، باید مطمئن باشید که حضور مبتنی بر اینترنت شما با گروه مورد علاقه شما بازتاب خواهد داشت، به طور قطعی بر جایگاه مدرسه شما تأثیر می گذارد و دانش آموزان و سرپرستان برنامه ریزی شده را جذب می کند. ما بر حمایت از هدف اصلی شما برای ارائه آموزش های با کیفیت، توانمندسازی افراد در آینده و کمک به پیشبرد جامعه از طریق نیروی نوآوری و ترکیب وب سایت قدرتمند متمرکز هستیم.

طراحی حرفه ای سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه چه امکاناتی دارد؟

طراحی سایت برای مدرسه بر اساس نیازی که ممکن است هر موسسه آموزشی داشته باشد، امکانات مختلفی خواهد داشت. در زیر لیستی از ابتدایی ترین امکاناتی که یک وبسایت مدرسه می تواند داشته باشد را مشاهده می نمایید.

 1.  طراحی اختصاصی
 2. دیزاین گرافیکی سفارشی
 3. طراحی ریسپانسیو
 4. نمایش روی موبایل و تبلت
 5. سئو فرندلی
 6. کسب رتبه برتر گوگل
 7. پنل ادمین خوش‌دست
 8. آموزش به مدیر سایت
طراحی حرفه ای وبسایت مدرسه

قیمت طراحی سایت برای مدرسه

قیمت طراحی سایت برای مدرسه بستگی به نوع امکانات و پکیجی است که انتخاب می کنید. امکانات گسترده ای را می توان برای یک سایت مرکز آموزشی تعریف کرد. و طبیعتا نیاز های هر مرکز آموزشی ممکن است از نیازهای دیگر مراکز متفاوت باشد. بنابراین نمی توان به صورت قطعی یک قیمت اعلان کرد. چنانچه قصد دارید تا سفارش طراحی سایت مدرسه داشته باشید با کارشناسان ما در تماس شوید و از جزئیات آن با خبر شوید. کارشناسان ما آماده ی پاسخگویی می باشند.

سوالات متداول در طراحی سایت برای مدرسه

بله، شما می توانید دوره های آموزشی را به صورت فیلم در بیاورید و آنها را در داخل سایت مدرسه قرار دهید.

بله، اگرچه که در طراحی سایت مدرسه تمامی امکانات لازم درج شده است ولی در صورت نیاز می توان امکانات جدید اضافه کرد.

بله، برای هر دانش آموزی می توان یک پنل تعریف کرد تا اینکه بتوانند نمرات و هر موضوع مربوط به خودشان را مشاهده نمایند.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • یک آموزشگاه زبان انگلیسی داریم که در آن امکان ثبت نام آنلاین توسط دانشجویان وجود داشته باشد. و همچنین امکان پرداخت آنلاین داشته باشد. لطفا قیمت این نوع سایت را اعلام نمایید.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

4.4/5 - (10 امتیاز)