آژانش برندینگ

آژانس برندینگ

هویت و روایت یک شرکت که آن را از رقبای ارائه دهنده کالاها یا خدمات قابل مقایسه متمایز می کند، به عنوان برند آن شناخته می شود. جلب رضایت مخاطب هدف و منبع رفتن آنها برای معاملات تجاری، هدف برندسازی است.

علیرغم آنچه عموم مردم معتقدند، کسب و کارها کالا نمی فروشند. آنها ایده ها، احساسات و تجربیات را به بازار عرضه می کنند. شرکت‌های دارای برندهای نمادین، مانند کوکاکولا، به خوبی از نوع تجربه‌ای که می‌خواهند مصرف‌کنندگان هنگام خرید هر چیزی داشته باشند، آگاه هستند.
این قدرت برندسازی در عمل است – توانایی دیکته کردن فرآیند خرید.
با کمک یک آژانس برندینگ، می‌توانید یک برند قدرتمند ایجاد و حفظ کنید که مشتریان را تشویق کند تا به شرکت شما احترام بگذارند، یادآوری کنند و شرکت شما را نسبت به رقبا انتخاب کنند. 

خدمات آژانس برندینگ چه فوایدی دارد؟

شرکت ها ممکن است به طور موثر دیدگاه خود را از طریق برندهای خود منتقل کنند. یک برند ارزش ها و انگیزه های سازمان را روشن می کند. کل تعامل یک فرد با یک کسب و کار، چه به عنوان مشتری، خریدار، دنبال کننده در رسانه های اجتماعی یا صرفاً تماشاگر، گاهی اوقات به عنوان یک برند شناخته می شود. در ادامه به فوایدی که از رهگذر برندینگ نصیب شما خواهد شد اشاره می نماییم.

تاثیر بر تصمیم خرید

وقتی مردم تصمیم می‌ گیرند چیزی را بخرند، نام تجاری ممکن است عامل تعیین‌کننده باشد. در واقع، طبق تحقیقات Razorfish در سال 2021، 82٪ از پاسخ دهندگان محصولات را از شرکت هایی خریداری می کنند که هدف بالاتری دارند. حدود 67 درصد از مصرف کنندگان ادعا می کنند که مارک هایی که خریداری می کنند، احساس شخصیت بهتری می کنند.

خلق هویت

برند یک شرکت و سازمان فراتر از کالاها و خدمات آن است. ایجاد یک نام تجاری به شرکت شما هویت و شخصیت می دهد. برند در ماورای کالا یا خدمات حسی ایجاد می کند که مشتری آن را درک می کند. یعنی مشتری تنها کالا و خدمات خرید نمی کند، بلکه تجربه ای به دست می آورد که به آن هویت برند گفته می شود.

شرکت شما را به یاد ماندنی تر می کند

با برندینگ کسب و کار شما به یاد ماندنی تر خواهد ماند. برند صورت و ظاهر شرکت شماست و به مشتریان کمک می کند تا شرکت شما را در میان سایر شرکت ها تشخیص دهند. با برندسازی شرکت شما در خاطره ها ثبت می شود و همه ی مشتریان یک تجربه ی به یادماندنی پیدا خواهند کرد.

تقویت بازاریابی

با برندسازی می توانید تلاش هایی که در زمینه ی بازاریابی و تبلیغات می کنید را به ثمر برسانید و نتایج بهتری را به دست آورید. با برندینگ کسب و کار شما بهتر شناخته می شود و تاثیرگذاری بیشتری در هنگام بازاریابی خواهد داشت و موجب ارتقای نام و نشان شما خواهد شد. با تقویت بازاریابی مشتریان بیشتری به سمت شما جذب خواهد شد.

صدای برند شما در برندینگ شرکت تان چگونه است؟

صدای نام تجاری خود را در نظر بگیرید. اگر با آن مکالمه ای داشته باشید یا به شما پیامک ارسال کند، نام تجاری شما چگونه خواهد بود؟ نحوه ارتباط شما با بازار هدف نیز بخشی از برندسازی شما محسوب می شود. شما می خواهید صدای برند را تعریف کنید. که با مخاطبان شما ارتباط برقرار می کند و طنین انداز می شود – در غیر این صورت، آنها احتمالاً به این دلیل توجه نخواهند کرد، در بازگشت به مرحله اول تردید نکنید تا با چه کسی صحبت می کنید آشنا شوید. از کمپین های تبلیغاتی و زیرنویس های اینستاگرام تا پست‌های وبلاگ و داستان برند شما باید یکنواخت باشد. بنابراین، به مخاطبان خود فرصت دهید تا با نام تجاری شما آشنا شوند و یاد بگیرند که صدای شما را بهتر بشناسند، صدایی سرگرم‌کننده ایجاد کنید، و مشتریان شما این کار را خواهند کرد.

شرکت برندینگ

مرکز چاپ دیجیتال در اصفهان

طراحی گرافیک از ارکان بسیار مهم در زمینه ی چاپ دیجیتال می باشد.در اینجا به شنیدن صوت زیر متوجه اهمیت ویژه ی طراحی گرافیک خواهید شد. در مرکز چاپ دیجیتال در اصفهان، در صورت نیاز ابتدا طرح گرافیکی شما طراحی می شود و در مرحله ی بعدی چاپ می گردد.

برند مجموعه‌ای از انتظارات، خاطرات، داستان‌ها و روابطی است که در کنار هم، تصمیم مصرف‌کننده را برای انتخاب یک محصول یا خدمات بر کالای دیگر به حساب می‌آورد.

تست برندینگ کسب و کار

برای اینکه برندینگ شما به خوبی انجام شود، باید برند خود را به عنوان یک شخص در نظر بگیرید. برند شما باید دارای هویت (چه کسی است)، شخصیت (نحوه رفتار آن) و تجربه (چگونه به خاطر سپرده می شود) داشته باشد.

این سوالات را در مورد برندتان از خود بپرسید:

  • برند شما چگونه خود را معرفی می کند؟
  • اگر قرار بود ظاهر خود را توصیف کند، چگونه این کار را انجام می داد؟
  • برند شما چگونه در مورد محصولات یا خدمات شما صحبت می کند؟
  • آیا جدی و حرفه ای خواهد بود یا طنز و هیجان انگیز؟
  • بعد از اینکه برای اولین بار با نام تجاری شما ملاقات کردند، افراد در مورد آن چه خواهند گفت؟
  • چند جمله برای توصیف آن استفاده می کنند؟

هدف از برندسازی ایجاد ارتباط با مشتریان شماست. ساده ترین راه برای انجام این کار این است که با برند خود به عنوان یک شخص رفتار کنید و درک کنید که می خواهید مشتریان شما نیز همین کار را انجام دهند.

بهترین شرکت برندینگ

برند یک کسب و کار مهمتر از آن چیزی است که فکر می کنید. در ظاهر، برند شما ممکن است به نظر برسد که فقط از عناصری مانند لوگو و رنگ تشکیل شده است، اما برند شما در واقع هویت کل کسب و کار شما است. برند شما به شما شخصیت می بخشد.

برندسازی همیشه یک بخش حیاتی از تجارت بوده است، اما ممکن است اکنون بیش از هر زمان دیگری مهم باشد. با رسانه های اجتماعی، مصرف کنندگان هر روز در معرض برندهای جدید قرار می گیرند. این می تواند برای مصرف کنندگانی که گزینه های زیادی دارند و می توانند برای یافتن بهترین آنها تحقیق کنند عالی باشد، اما این کار را برای مشاغل سخت تر می کند.

امروزه رقابت بسیار زیادی وجود دارد، بنابراین کسب و کارها باید برای اطمینان از اینکه در میان جمعیت برجسته هستند، مسیر طولانی تری را طی کنند. برای انجام این کار، باید روی ایجاد یک برند قوی سرمایه گذاری کنید که توجه مردم را به خود جلب کرده و حفظ کند. با برندسازی مناسب، شما این شانس را دارید که بر نحوه درک افراد از کسب و کارتان کنترل داشته باشید. و این اتفاق نمی افتد جز اینکه با یکی از بهترین آژانس های برندینگ فعالیت های تبلیغاتی خود را پیش ببرید. در برندینگ لایت در کنار شما هستیم تا هویت بصری کسب و کارتان را خلق کنیم و آن را رشد دهیم.

خدمات حرفه ای آژانس برندینگ لایت

کسب و کاری با عناصری مانند لوگوی متمایز، رنگ های جذاب و سایر عناصر بصری بسیار خاطره انگیزتر خواهد بود. ممکن است کسی فقط برای یک لحظه برند شما را ببیند، اما اگر به شکلی مثبت ظاهر شود، احتمال زیادی وجود دارد که آن را فراموش نکند، حتی اگر این شخص هنوز آماده استفاده از محصولات یا خدمات شما نباشد. در نهایت، زمانی که آنها برای برداشتن گام‌های بعدی آماده شوند، اگر برند شما برای آنها خوشایند باشد، به شما بازخواهند گشت. در برندینگ لایت با پایبندی بر این است که برند یک سازمان سرمایه ی آن به حساب می آید، تمام تلاش ما این است که با ساخت یک سرمایه ی قدرتمند راه را برای توسعه ی سرمایه بیشتر باز نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

4/5 - (1 امتیاز)