تبلیغات هزینه نیست
سرمایه گذاری است

خدمات

با ما در ارتباط باشید

تیزر تبلیغاتی در اصفهان

تولید تیزر تبلیغاتی در اصفهان

تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی یک پیام کوتاه و جذاب است که برای برانگیختن کنجکاوی و علاقه به یک محصول، خدمات یا رویداد خاص طراحی شده است. هدف از یک تیزر تبلیغاتی ایجاد انتظار و هیجان در مخاطب هدف است که در نهایت منجر به افزایش فروش یا حضور می شود. تیزرها معمولاً قبل از یک کمپین تبلیغاتی بزرگ ایجاد می شوند و می توانند اشکال مختلفی از جمله ویدیوهای کوتاه، تصاویر یا شعارها داشته باشند. آنها اغلب از زبان هوشمندانه یا اسرارآمیز و همچنین گرافیک یا تصاویر خلاقانه استفاده می کنند تا توجه مشتریان بالقوه را به خود جلب کنند و آنها را در مورد آینده کنجکاو کنند. تیزرهای تبلیغاتی در شهرهای بزرگ توانسته مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. لایت به عنوان ارائه دهنده خدمات تیزر تبلیغاتی در اصفهان توانسته نمونه کارهای موثری را به ارمغان آورد.

تیزر تبلیغاتی در اصفهان

تیزرهای تبلیغاتی به ویژه زمانی که برای معرفی محصول، انتشار فیلم یا سایر رویدادهای مهم استفاده می شوند، موثر هستند. با ایجاد پیش‌بینی از طریق تیزرها، برندها می‌توانند سر و صدا و هیاهویی را پیرامون محصولات خود ایجاد کنند که منجر به سطوح بالاتر تعامل و در نهایت افزایش فروش می‌شود. تیزر تبلیغاتی در کنار عکاسی تبلیغاتی می تواند اثرات شگفت انگیزی در معرفی محصول و خدمات شما ایجاد کند.

با این حال، توجه به این نکته مهم است که تیزرها به تنهایی نمی توانند موفقیت را تضمین کنند. برای موفقیت یک کمپین تبلیغاتی، مهم است که کمپین تبلیغاتی کامل، انتظارات ایجاد شده توسط تیزر را برآورده کند. تبلیغات نادرست یا گمراه‌کننده می‌تواند منجر به ناامیدی و بی‌اعتمادی نسبت به یک برند شود و در دراز مدت بر فروش تأثیر منفی بگذارد.

در مجموع، تیزرهای تبلیغاتی می توانند ابزار قدرتمندی برای ایجاد پیش بینی و هیجان در مورد یک محصول یا رویداد باشند. با این حال، آنها باید به طور مؤثر و همراه با یک کمپین تبلیغاتی جامع اجرا شوند تا موفقیت آنها تضمین شود.

تیزر تبلیغاتی از عناوین جذاب، تصاویر چشم نواز برای ایجاد سر و صدا در اطراف یک برند و ایجاد هیجان در مورد محصول جدید استفاده می کند.

چرا تیزر تبلیغاتی در اصفهان نتیجه بخش است؟

هدف اصلی یک تیزر تبلیغاتی جلب توجه بازدیدکنندگان است. بازاریابان از این نوع تبلیغات برای اعلام انتشار یک محصول، به اشتراک گذاشتن اخبار مربوط به راه اندازی آن، کنار زدن پرده همکاری یک شرکت با یک ستاره بزرگ استفاده می کنند. آنها آگاهی از نام تجاری خود را افزایش می دهند، ترافیک زیادی را به وب سایت هدایت می کنند و با یک کمپین برنامه ریزی شده فروش را منفجر می کنند.

تیزرها کار می کنند زیرا مردم انتظار را دوست دارند. مثلا شما عید نوروز را دوست دارید و منتظر آن هستید. این زمان شادی زیادی را برای مردم به ارمغان می آورد زیرا آنها به دنبال بهترین هدایا برای دوستان خود هستند، خانه ها را تزئین می کنند و این جادو را در هوا احساس می کنند. احساس تعلق به چیزی بزرگ، افراد را مجذوب خود می کند. طرفداران واقعی یک برند نیز همین احساس را دارند. آنها از بودن در یک جامعه به همان اندازه از دانستن رازهایی که دیگران نمی دانند لذت می برند.

تیزر تبلیغاتی در اصفهان

انواع تیزر تبلیغاتی چیست؟

تیزر‌ها یا کلیپ های تبلیغاتی و صنعتی در انواع مختلفی می‌توانند در نظر گرفته شوند، به همین منظور برخی از انواع متداول آن‌ها به شرح زیر است:

 • تیزر تبلیغاتی محصول: این نوع تیزر‌ها معمولاً شامل توضیحات کوتاهی در مورد یک محصول جدید یا بهبود یافته محصولاتی است که برند تولید می‌کند.
 • کلیپ تبلیغاتی خدمات: این نوع تیزر‌ها بیشتر به خدماتی مانند بیمه، مشاوره یا خدمات حمل و نقل وابسته هستند و بعضی از جزئیات به صورت کوتاه و جذاب به مشتریان ارایه می‌شود.
 • تیزر ویدئویی تبلیغاتی: این نوع تیزر‌ها می‌توانند در بخش‌های مختلف شامل محصولات، خدمات و حتی رویدادهای بزرگ، از جمله دورهمی‌های ورزشی یا برنامه‌های تلویزیونی استفاده شوند.
 • تیزر تبلیغاتی رویداد: این نوع تیزر‌ها شامل تبلیغاتی برای رویدادهای خاص مانند کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌ها و سایر رویدادهای مشابه هستند.
 • تیزر تبلیغاتی تحولی: این نوع تیزر‌ها برای تبلیغ کمپین‌ها یا ایده‌های نو و برای انگیزش مردم جهت انجام یک کار خاص طراحی شده‌اند.
 • کلیپ تبلیغاتی شعاربندی: این نوع تیزر‌ها معمولاً شامل پویانمایی‌های کوتاه هستند و شامل شعارهایی هستند که به فرم وبسایت، تلویزیون، بازی‌های رایانه‌ای و سایر وسایل انتشار داده می‌شوند.

در نهایت، با توجه به نوع کسب و کار و محصول یا خدماتی که ارایه می‌دهید، ممکن است شما نوع تیزر یا کلیپ تبلیغاتی مناسب خود را به خوبی انتخاب کنید. در لایت به عنوان آژانس تبلیغاتی در اصفهان قبل از اجرای پروژه های تیزر تبلیغاتی ابتدا جلسات مشاوره و گفتگو برگزار می کنیم و ایده ها و نظریات مشتریان را بررسی می کنیم و در نهایت اقدام به اجرای پروژه می کنیم.

ضرورت استفاده از تیزر تبلیغاتی در کسب و کارها چیست؟

یک ویدیوی پانزده ثانیه ای می تواند به اندازه وبلاگی که خواندن آن 5 دقیقه طول می کشد، تاثیرگذار باشد. تفاوت این است که ویدیو این کار را بسیار سریعتر انجام می دهد. بازاریابی ویدیویی چیز جدیدی نیست، اما بهترین ابزاری است که یک برند می تواند برای جلب توجه مخاطبان هدف خود از آن استفاده کند. در ادامه به بررسی ضرورت استفاده از تیزر تبلیغاتی می پردازیم.

 • ایجاد هیجان

تیزرهای تبلیغاتی به ایجاد هیجان در بین مخاطبان شما کمک می کند. درست مانند پیش‌پرده‌های فیلم که کلیپی از اتفاقات آینده را نشان می‌دهند، کلیپ های تبلیغاتی نیز همین کار را برای محصولات و خدمات انجام می‌دهند.

 • افزایش آگاهی از برند

یک فیلم تبلیغاتی فقط نمونه ای از اتفاقات آینده را نشان می دهد و این یک مزیت بزرگ برای شرکت ها برای کمک به ایجاد آگاهی از برند است. از تصاویر و صداهای ثابت در ویدیوهای تیزر خود برای ایجاد یک برند قوی و قابل تشخیص استفاده کنید.

 • مواد برای استفاده مجدد

ویدیوهای تیزر برای دنیای رسانه های اجتماعی است. محتوای ویدیویی تیزر تطبیق پذیری زیادی دارد و به راحتی در بسیاری از پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی قابل اشتراک گذاری است. با استفاده مجدد از محتوای ویدئویی، برندها شانس بسیار بیشتری برای ایجاد تبلیغات در مورد محصول یا خدمات جدید خود و در نهایت، کل جامعه ای از طرفداران دارند.

 • بازخورد مخاطبان هدف

یک نمونه تیزر تبلیغاتی حرفه ای برای مخاطبان شما انتظار ایجاد می کند، اما به عنوان نوعی تعامل نیز عمل می کند. اعضای مخاطب هدف می توانند انتقادات خود را در مورد انتشار یک محصول یا خدمات جدید که ابزاری حیاتی برای یک برند است، به اشتراک بگذارند. استفاده از بازخورد بینندگان به یک برند این امکان را می‌دهد که محصول یا خدمات خود را قبل از انتشار تنظیم کند، و باعث می‌شود مخاطبان خوشحالی که محصول یا خدمات جدید را بسیار بیشتر دوست دارند، تنظیم کند.

ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان

قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی اصفهان

قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان بستگی به میزان کیفیت، طول، محتوا و سطح پیچیدگی پروژه دارد. برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی حرفه‌ای، می‌توانید با هزینه‌های پایین‌تر شروع کنید، اما حتماً باید توجه داشته باشید که کیفیت آن به شدت تحت تاثیر قرار می‌گیرد.

معمولاً برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی، شما باید هزینه‌هایی برای خدمات زیر پرداخت کنید:

1- هزینه گرفتن خدمات بازیگران و مدل‌ها.

2- هزینه ضبط دوربین و تجهیزات به همراه استودیو و چاپ.

3- هزینه استخدام یک گروه تولید تیزر تبلیغاتی که شامل تهیه ایده، فایل‌های ویدیویی، تدوین و تولید نهایی است.

4- هزینه برای خرید موسیقی متن و افکت‌های صوتی.

5- هزینه چاپ، تبلیغات و انتشار.

در نهایت، قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی به طور کلی متغیر است و ممکن است از چند میلیون تا چند ده میلیون تومان متفاوت باشد.

نمونه هایی از فیلم های تبلیغاتی لایت

مشاهده سایر نمونه کار های تیزر تبلیغاتی

عناصر جذاب کننده در ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان

موسیقی

قدرت موسیقی برای هر ویدیوی بازاریابی را نمی توان نادیده گرفت. قرار دادن موسیقی در پس زمینه ی کلیپ باعث می شود که بیننده از طریق گوش هم جذب شود. همچنین دادن افکت های مختلف به صوت کمک می کند تا احساس شنونده برانگیخته شود و به خرید محصول تشویق شود.

خوانش

افزودن خوانش به ویدیوی خود راهی عالی برای تکمیل تصاویر روی صفحه با توضیحات صوتی و ایجاد ارتباط شخصی تر با مخاطبانتان است. کاربر ضمن مشاهده ی تصاویر متحرک با شنیدن صدایی که توضیح می دهد ارتباط محکم تری ایجاد می کند.

ایجاد آگاهی از برند

گنجاندن نام تجاری شرکت شما راهی ضروری برای اطمینان از این است که مخاطبان شما می دانند چه کسی با آنها صحبت می کند. اما آگاهی از برند فقط از نام شرکت شما نمی آید. از رنگ ها، فونت ها، آرم ها، صداها و موارد دیگر برای ساختن برند خود استفاده کنید. یک ویدیوی تیزر فقط چند ثانیه به شما فرصت می دهد تا برند خود را نشان دهید، بنابراین مطمئن شوید که فوراً قابل تشخیص هستید.

از “اقدام به عمل” استفاده کنید

یک ویدیوی تیزر باید مخاطب را تشویق به اقدام کند. بسته به کسب و کار شما، این اقدام می تواند ثبت نام در خبرنامه شما، دنبال کردن شما در رسانه های اجتماعی یا هر چیزی که به شما امکان می دهد به طور مداوم با مخاطبان خود درگیر شوید. محصول یا خدماتی که در حال نمایش هستید مخاطب باید بداند که در نهایت در دسترس است. مخاطبان شما باید در مورد اینکه چگونه با آن ارتباط بگیرد را بداند.

نمونه هایی از عباراتی که اقدام به عمل را فراخوانی می کند به شرح ذیل است:

– همین الان ثبت نام کنید
– ثبت نام کن!
– من می خواهم شرکت کنم!
– اطلاعات بیشتر
– جای خود را رزرو کنید
– بیشتر بدانید
– ما را دنبال کنید

اقدام به عمل باید با آدرس وب سایت یا شناسه حساب اجتماعی شما دنبال شود تا بینندگان شما به سمت مرحله بعدی هدایت شوند.

از هشتگ های مناسب استفاده کنید

دنیای بازاریابی، هشتگ های خود را دوست دارد. هشتگ، زمانی که در شبکه های اجتماعی به درستی استفاده شود، می‌تواند ابزاری فوق‌العاده برای ایجاد ترافیک مرتبط به ویدیوی تیزر شما باشد. این احتمال وجود دارد که ویدیوی شما در رسانه های اجتماعی پست شود، بنابراین یک استراتژی هشتگ قوی می تواند تعامل بیشتری را به همراه داشته باشد. به عنوان نقطه شروع به هشتگ های رقبای خود نگاه کنید.

تولید کلیپ تبلیغاتی

نکاتی برای موفقیت یک تیزر تبلیغاتی در اصفهان

هنگام راه‌اندازی یک محصول یک کمپین تبلیغاتی با تیزر تبلیغاتی که به عنوان کمپین پیش از راه‌اندازی نیز شناخته می‌شود، می‌تواند یک راه بسیار مؤثر برای ایجاد کنجکاوی و سروصدا در اطراف محصول شما قبل از رونمایی بزرگ باشد.

کمی رمز و راز ایجاد کنید

مردم دوست دارند آگاه باشند و عاشق حل معما هستند. بنابراین، در کمپین تبلیغاتی خود، می‌خواهید از آن برای جذب افراد در راه‌اندازی خود استفاده کنید. آنها را کنجکاو کنید، آنها را به این باور برسانید که حل این معما ارزشمند خواهد بود و آنها را وادار خواهید کرد که برای اطلاعات بیشتر به شما مراجعه کنند.

خیلی زود فاش نکنید

هنگامی که کنجکاوی آنها را برانگیختید، شروع به افشای اطلاعات بیشتری کنید تا مخاطبان خود را علاقه مند نگه دارید. تعلیق ایجاد کنید، شاید یک سرنخ را در یک زمان منتشر کنید یا شاید از مخاطبان خود بخواهید حدس بزنند محصول چه چیزی می تواند باشد. مخاطبان خود را با اطلاعات تغذیه قطره ای درگیر نگه دارید که به آنها امکان می دهد حدس بزنند که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. سعی کنید غیرقابل پیش بینی باشید… اگر چیزی وجود دارد که مردم به اندازه یک رمز و راز دوست دارند، تعجب آور است!

آن را تا حد امکان جذاب کنید

هر چه هیجان بیشتری را با کمپین تبلیغاتی خود برانگیزید، بهتر است. باید با مخاطبان شما طنین انداز شود. گاهی اوقات، سادگی بهترین راه برای پیشرفت است. چه یک تیزر معرفی محصول باشد یا یک کمپین تبلیغاتی برای یک سرویس جدید، مخاطبان خود را با زبانی جذب کنید که رمز و راز، تعلیق و فوریت ایجاد می کند.

چه مراحلی برای ساخت تیزر در اصفهان باید طی شود؟

مرحله اول – نوشتن یک اسکریپت یا استوری برد.

با پیدا کردن یک داستان رویداد خود را شروع کنید. برای تیزر مهم است که رویدادی را که در دست دارد به تصویر بکشد، اما باید کمی کنجکاوی را کنار بگذارید تا مردم را به فکر فرو ببرید. باید جالب باشد، شاید حتی سرگرم کننده باشد، به طوری که مخاطب شما در پایان همچنان بیدار باشد. و نباید طولانی باشد; این فقط تیزر رویداد اصلی است. در پایان ویدیو، آنها باید بیشتر بخواهند. ویدئوی نمونه ای که ما استفاده می کنیم بیش از 60 ثانیه طول می کشد. با این حال اگر می توانید آن را در کمتر از 60 ثانیه انجام دهید، لطفا انجام دهید.

مرحله دوم – پیام خود را به اشتراک بگذارید.

شما می خواهید که پیام نه تنها جالب باشد، بلکه به شیوه ای جالب ارتباط برقرار شود. شاید یک شخصیت انیمیشنی یا مجری حرفه ای یا صداپیشه. یک سلبریتی این کار را انجام می‌دهد، اگر شما می‌توانید یکی را تهیه کنید. اگر نمی توانید “جالب” شوید، بهترین گزینه بعدی معتبر است، مانند فردی که برای یک موضوع بهداشتی کت آزمایشگاهی پوشیده است یا کسی که برای یک موضوع دانشگاهی تخته سیاه دارد.

البته، آن سخنگو می تواند شما باشید. اما پوشیدن یک کت آزمایشگاهی بدون مدارک مناسب می تواند اعتبار شما را به همراه داشته باشد و لباس پوشیدن به روشی جلب توجه برای ایجاد علاقه می تواند به قیمت وقار شما تمام شود. بنابراین این احتمال وجود دارد که انجام آن توسط خودتان همان سطح علاقه را جلب نکند.

Vox pops – داشتن یک سری از نمایندگان خوب، مختصر و “واقعی” که در مورد تجربه مثبت خود از رویداد/سازمان به شما می گویند، یک راه عالی برای برقراری ارتباط با پیام شما است.

مرحله سوم – رسانه خود را با هم ترکیب کنید.

مطمئناً این یک ضرورت نیست، اما اگر بتوانید ویدیویی از یک رویداد قبلی به همراه سخنرانان اصلی، مکان رویداد و غیره قرار دهید. می‌توانید موارد را حتی جالب‌تر کنید. اطمینان حاصل کنید که رسانه های ترکیبی پیام شما را تقویت می کند و هدف اصلی شما را تقویت می کند.

در ویدیوی نمونه خود، تیزر رویدادی را انتخاب می‌کنم که تصاویر رویداد و مکان را ترکیب می‌کند. زیرا تبلیغ مکان به ویژه برای مشتری وارداتی بود.

موسیقی و صداگذاری می تواند بسیار مهم باشد، برای ایجاد حال و هوا و احساس و درگیر نگه داشتن مخاطب. در این مورد، مشتری به دلیل زبان‌های متعدد در بازارها، نمی‌خواهد صدایش را پخش کند، بنابراین موسیقی بسیار مهم بود.

مرحله چهارم – فراخوانی برای اقدام

این یک ویدیوی تیزر است، بنابراین باید کاری کنید که افراد بتوانند قدم بعدی را بردارند. بنابراین مطمئن شوید که نشان‌واره، آدرس اینترنتی، شماره تلفن شما – هر چیزی که می‌خواهید آن‌ها را با آنها بگذارید – حداقل برای چند ثانیه روی صفحه می‌مانند و یک پیوند در پست قرار می‌دهید.

در این مثال، صفحه بسته شدن به مدت 10 ثانیه روشن است و مشتری انتخاب کرده است که URL را در پست رسانه اجتماعی قرار دهد. همچنین باید لوگو و اطلاعات رویداد را در 5 ثانیه اول در نظر بگیرید تا مشتریان احتمالی را که ممکن است قبل از پایان خاموش شوند، جذب کنید.

مرحله پنجم – تبلیغ ویدیو

پس از آماده شدن ویدیو، آن را در وب سایت خود قرار دهید، در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید، به دوستان خود بگویید، در مورد ویدیو وبلاگ بنویسید، و هر تبلیغات دیگری را که در ذهن دارید انجام دهید!

نتیجه گیری

استفاده از یک تیزر تبلیغاتی برای افزایش فروش و ایجاد علاقه به برند شما، راهی عالی برای افزایش دنبال کنندگانی است که به سبک زندگی وعده داده شده توسط برند شما اختصاص دارد.

استفاده از فیلم با کیفیت بالا همراه با انتقال و موسیقی بسیار مهم است تا بتوانید تنها در چند ثانیه تأثیر بگذارید. تیزر خود را در چندین کانال پخش کنید و روند افزایشی تعداد فالوورهای خود را مشاهده کنید.

قیمت تیزر تبلیغاتی در اصفهان

5/5 - (11 امتیاز)

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام و وقت بخیر
  سبک فیلمبرداری که در تولید تیزر تبلیغاتی استفاده چگونه است؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۴۰۲-۰۷-۲۴ ۱۶:۱۱

   سلام دوست عزیز
   سوال شما مبهم است. لطفا برای سوال دقیق تر با ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 • حمید کامرانی
  ۱۴۰۲-۰۹-۱۱ ۰۸:۳۸

  هزینه ساخت یک تیزر تبلیغاتی 40 ثانیه ای چقدر است؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۴۰۲-۰۹-۱۱ ۰۸:۳۹

   ساخت یک تیزر تبلیغاتی بستگی به عناصر مختلفی دارد. لطفا برای سوال از جزئیات تماس بگیرید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید