طراحی کاتالوگ در اصفهان

طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان

چاپ کاتالوگ در اصفهان

طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان یکی از عناصر مشترک برای بازاریابی بیشتر سازمان های به حساب می آید. کاتالوگ از موثرترین راه های انتشار اطلاعات در مورد محصولات و خدمات هستند. کاتالوگ یک محصول گرافیکی است که محصولات یا خدمات شما را به مشتریان بالقوه نشان می دهد. باید با بالاترین استانداردها تولید شود و تمام خط تولید یا خدمات شما را که به مشتریان خود ارائه می دهید، با جزئیات بیان کند. مشتریان بالقوه شما باید یک بیوگرافی مختصر یا شرحی از پیشینه سازمان شما را در ابتدای کاتالوگ شما و به دنبال آن یک نمونه کار بیابند. هیچ قانون سخت و سریعی در مورد اینکه چگونه یک کاتالوگ باید به نظر برسد وجود ندارد. کاملاً سازگار است و این چیزی است که زیبایی طراحی کاتالوگ محصولات را ایجاد می کند. در لایت که یک آژانس تبلیغاتی همه جانبه به حساب می آید انواع کاتالوگ ها و بروشورها در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی می شوند. خدمات طراحی گرافیک در اصفهان که طراحی کاتالوگ جزو آن به حساب می آید از پرتقاضاترین خدمات دریافتی یک شرکت تبلیغاتی به حساب می آید.

خدمات طراحی کاتالوگ در اصفهان

چه کسانی به طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان نیاز دارد؟

کاتالوگ محصولات برای چندین کاربر تجاری و گروه مانند نمایندگان فروش، فروشندگان داخلی، خریداران، کارمندان فروشگاه، بازاریابان میدانی و مدیران مفید است. در اینجا نحوه استفاده هر گروه از آن آمده است:

 • نمایندگان فروش و تیم های فروش داخلی از کاتالوگ محصول برای انتقال اطلاعات حیاتی در مورد یک محصول یا خدمات به مشتریان خود استفاده می کنند. آنها می توانند در حین ارتباط با مشتریان بالقوه و مشتریان خود در مورد مزایای استفاده از محصولات خود به آن مراجعه کنند.
 • خریداران و تصمیم گیرندگان در هنگام تصمیم گیری خرید به آن به عنوان ماده مرجع نیاز دارند. این به آنها کمک می کند تا محصولات / خدمات مختلف را از فروشندگان مختلف مقایسه کنند و مناسب ترین گزینه را برای تجارت خود انتخاب کنند.
 • مدیران فروشگاه و انبار، مدیران شیفت و اپراتورها از آن برای اطلاع از جزئیات موجودی در مغازه های خود استفاده می کنند.
 • بازاریاب‌های میدانی می‌توانند از آن استفاده کنند در حالی که مشتریان را از طریق نمایش‌های محصولات و راه‌حل‌های خود راهنمایی می‌کنند. این به آنها کمک می کند تا عمیقاً در پیشنهاد خود غوطه ور شوند و به مشتریان خود ارزش ارائه دهند زیرا گروه دوم محصول را تجربه می کنند.
 • طرف های خارجی مانند نمایندگی ها، شرکا، فروشندگان مجدد و فروشندگان ارزش افزوده از آن برای دریافت اطلاعات در مورد یک محصول و خدمات و به اشتراک گذاری آن با کاربران نهایی استفاده می کنند.

اصول طراحی کاتالوگ

چه اصولی می تواند به شما در طراحی کاتالوگ کمک کند؟ این نکات را صرف نظر از نرم افزاری که استفاده می کنید یا محصولاتی که ارائه می دهید در ذهن داشته باشید، یک کاتالوگ موفق خواهید داشت.

 • توجه به سبک زندگی مردم

مصرف کنندگان شما جاه طلبی ها و خواسته های خود را دارند و این ایده ها با روش های خاص زندگی مرتبط است. محصولات خود را به گونه ای بازاریابی کنید که با سبک زندگی مرتبط باشد که مخاطبان هدف شما امیدوارند به آن دست یابند. این بدان معناست که قبل از شروع به ساخت کاتالوگ، باید درک کاملی از انگیزه مصرف کنندگان خود داشته باشید.

هر قسمت از کاتالوگ شما، از جمله زبان، عکس‌ها، جلدها و سایر جنبه‌ها، باید دارای مضمون یکسانی باشد و سبک زندگی مورد نظر شما را منعکس کند.

 • آن را مختص مخاطبان هدف خود قرار دهید.

آیا در حال ایجاد کاتالوگ برای تجارت به کسب و کار (B2B) یا تجارت به مصرف کننده (B2C) هستید؟ تبلیغات برای مصرف کنندگان و تبلیغات برای فروشندگان دو چیز بسیار متفاوت هستند. هر کدام دارای الزامات قالب بندی و طراحی منحصر به فرد هستند. مطمئن شوید که مخاطب هدف خود را درک کرده اید و قالبی را انتخاب کرده اید که برای آنها جذاب باشد.

 • محصولات را برجسته کنید

شما در تجارت فروش هستید اطمینان حاصل کنید که هر جنبه ای از کاتالوگ شما مردم را به خرید تشویق می کند. این با اطمینان از اینکه محصول در هسته تمام جنبه های طراحی قرار دارد انجام می شود. تصاویر محصول باید محصول را در عمل نشان دهد. توضیحات محصول باید نشان دهد که چگونه محصولات شما زندگی مشتری را بهبود می بخشد. به طور خلاصه، محصول پادشاه است و هر چیز دیگری باید آن را تحسین کند.

 • تصاویر همه چیز هستند

کتابچه ها و کاتالوگ ها ابزارهای بازاریابی بصری هستند و باید به صورت حرفه ای طراحی شوند. گرافیک ها و عکس های تولید شده به طور تخصصی باید برای شکستن بخش های متن و جلب چشم ها به یک صفحه استفاده شوند. اگر منابع لازم برای استخدام یک عکاس حرفه ای را ندارید، برای عکاسی تبلیغاتی در اصفهان از محصولات خود یک دانشجوی رشته عکاسی را استخدام کنید. یا از خدمات آژانس های تبلیغاتی استفاده کنید و یا از عکس های با کیفیت سایت های مرجع استفاده ببرید.

 • در تایپوگرافی دقت کنید

در کاتالوگ های طولانی، استفاده از فونت های مختلف در طول طراحی وسوسه انگیز است. با این حال، تداوم داشتن در تایپوگرافی بسیار مهم است و به کاتالوگ شما ظاهر حرفه ای می بخشد. اگرچه داشتن تنوع خود یک مزیت در طراحی به حساب می آید، ولی در استفاده از فونت های از 2 تا 3 فونت تجاوز نکنید. مثلا برای عنوان ها یک فونت و برای متن بدنه فونت دیگری را انتخاب کنید.

 • فضای سفید را در نظر بگیرید

اگرچه اغلب نادیده گرفته می شود، اما فضای سفید در طراحی کاتالوگ بسیار مهم است. فضای سفید (همچنین به عنوان فضای منفی شناخته می شود) منطقه بین عناصر مختلف طراحی است. فضای سفید اجازه می دهد تا فضای تنفس در طراحی گرافیک کاتالوگ شما وجود داشته باشد و می تواند به تأکید بر برخی محصولات کمک کند زیرا چشم ها را به آنچه در یک صفحه مهم است جلب می کند. فضای سفید تعادل را به طراحی اضافه می کند و مانع از غرق شدن خوانندگان در اطلاعات یا گرافیک می شود.

قیمت طراحی کاتالوگ در اصفهان

9 دلیل برای اینکه به طراحی کاتالوگ محصولات نیاز دارید

قبل از اینکه جلوتر برویم، اجازه دهید بفهمیم که چرا به طراحی کاتالوگ در اصفهان نیاز داریم.

برای جمع آوری اطلاعات

به خاطر سپردن اطلاعاتی مانند اطلاعات فنی و ویژگی های محصولات غیرممکن است. ضبط آنها بر روی اسناد در قالبی قابل استفاده به کاربر کمک می کند تا محصول را با جزئیات بشناسد. انتشار اطلاعات روی بسته‌های اطلاعات محصول که در وب‌سایت‌ها جایی پیدا می‌کنند به مشتریان این امکان را می‌دهد تا بدون دخالت نماینده فروش در مورد آن بدانند.

با طراحی کاتالوگ در اصفهان چرخه های تجاری را کاهش دهید

تصور کنید که مجبور هستید با مشتریان در ایمیل‌هایی که به‌طور بی‌پایان اطلاعات را به اشتراک می‌گذارند، رفت و آمد کنید، که منجر به هیچ نتیجه مثبتی نمی‌شود. در عوض، به اشتراک گذاری اطلاعات در کاتالوگ های دیجیتال می تواند به انتقال معامله از یک مرحله به مرحله دیگر کمک کند. با اطلاعاتی که به طور کارآمد در اختیار مشتریان قرار می گیرد، گرفتگی در چرخه تجاری را کاهش می دهد.

کمک به فروشندگان فروش

نمایندگان فروش فقط یک مسئولیت اصلی دارند – فروش. جمع‌آوری داده‌های محصول از منابع مختلف در داخل یک کسب‌وکار برای انتشار به مشتریان، کاری نیست که آنها برای انجام آن پول دریافت می‌کنند. به همین دلیل است که کاتالوگ های دیجیتال به آنها کمک می کند تا اطلاعات را بدون زحمت با مشتریان خود به اشتراک بگذارند و فروش ایجاد کنند. این باعث صرفه جویی در وقت آنها می شود زیرا تمام اطلاعات مورد نیاز آنها در نوک انگشتان آنها موجود است.

بهبود نرخ تبدیل

کاتالوگ‌های محصولات به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا نرخ تبدیل را به‌عنوان فروشنده بهبود بخشند، و مشتریان/بالقوه‌های احتمالی می‌توانند به جای صرف زمان برای کشف و راه‌حل مشکل، گفتگوهای متنی داشته باشند. وقتی مشتریان تمام داده‌های مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشند، می‌توانند به دنبال تاییدیه، تصمیم‌گیری و خرید محصولات با کارآمدتر باشند.

تقویت برندینگ

اسناد اطلاعات محصول مکان های مفیدی برای تبلیغ برند یک شرکت هستند. استفاده از رنگ‌های متمایز، تصاویر، کاریکاتورها، کارتون‌ها، لوگو، خانواده فونت‌ها و دعوت به عمل می‌تواند برند شما را از بقیه متمایز کند. برخی از کسب و کارها تاریخ و سفر خود را ثبت می کنند تا بدون حضور فیزیکی با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. این به کاربران این امکان را می‌دهد تا پس از مرور کاتالوگ‌های محصولات، نام تجاری را به راحتی به خاطر بیاورند.

جریان روان اطلاعات

این به جریان مداوم اطلاعات بین ذینفعان داخلی و خارجی از مبدأ تا مقصد نهایی کمک می کند. تیم های بازاریابی محصول، که مسئولیت کاتالوگ ها را بر عهده دارند، می توانند اطلاعات مربوط به سیستم های مدیریت محتوا (CMS) را برای استفاده کاربران نهایی (تیم های فروش و تیم های موفقیت مشتری) منتشر کنند. هیچ نگرانی در مورد اطلاعات قدیمی در ایمیل ها، CRM ها، مخازن ذخیره سازی، دسکتاپ ها و کتابخانه ها وجود ندارد.

فروش آفلاین ایجاد کنید

امروزه، خریداران به صورت آنلاین در مورد محصولات تحقیق می‌کنند و به صورت آفلاین خرید می‌کنند – در مراکز خرید، فروشگاه‌ها، رویدادها و غیره. در چنین مواردی، کمک به مشتریان با اطلاعات تلفن همراه و آی‌پدشان برای پیشبرد سریع فرآیند خرید بسیار مهم است. وب‌سایت‌ها، صفحات فرود و میکروسایت‌ها، مشتریان را قادر می‌سازند تا در مورد اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم‌گیری تحقیق کنند.

تجربه کاربری را افزایش می دهد

هنگامی که مشتریان اطلاعات محصول را در یک پی دی اف یا یک صفحه وب با تصاویر، لینک ها، نظرات، اطلاعات قیمت جاسازی کرده اند، تجربه کاربری آنها را افزایش می دهد. به خصوص زمانی که تمام اطلاعات در دسته بندی های مختلف محصولات یکسان باشد، آنها را یک قدم به خرید نزدیک تر می کند. بازاریابان محصول باید نیازهای خریدار را پیش بینی کنند و به جای ارائه اطلاعات کلی، کاتالوگ هایی را ایجاد کنند که مطابق با آنها باشد.

تلاش آموزشی را کاهش می دهد

وقتی اطلاعات محصولات و راه حل ها به صورت دیجیتالی باشد، نیاز به آموزش فروشندگان، شرکا، خرده فروشان و سایر کاربران را کاهش می دهد. منحنی یادگیری را نیز کاهش می دهد زیرا کاربران نیازی به مداخله دستی ندارند.

قیمت طراحی کاتالوگ در اصفهان

هزینه های طراحی و چاپ کاتالوگ به برخی از متغیرها بستگی دارد، مانند:

تعداد نسخه های چاپی
تعداد صفحات
کیفیت کاغذ
سایر فاکتورها (به عنوان مثال نمایه سازی انگشت شست و غیره)

کاتالوگ های ما بر روی کاغذهای باکیفیت چاپ می شوند تا از مواد بازاریابی محکم و بادوام اطمینان حاصل شود که به راحتی در طول زمان پاره یا لکه نشوند. بنابراین برای تولید منحصر به فرد ترین و خلاقانه ترین طرح های کاتالوگ با کیفیتی بی نظیر و قیمت های امیدوار کننده از شرکت تبلیغاتی لایت آماده شوید.

قیمت طراحی کاتالوگ در اصفهان بسته به نوع طراحی که روی آن انجام می شود متفاوت می باشد. در جدول زیر قیمت طراحی کاتالوگ در آژانس تبلیغات لایت مشاهده می نمایید.

 صفحه جلد کاتالوگ صفحات داخل کاتالوگ
400 هزار تومان 250 هزار تومان
طراحی اختصاصی طراحی اختصاصی
فایل پی دی اف فایل پی دی اف
3 عدد بازبینی 3 عدد بازبینی
4.7/5 - (16 امتیاز)

11 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام
  در زمینه ی ایکس باکس و بازی های رایانه ای یک کاتالوگ می خواهم. چطور می تونم اقدام کنم؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۵ آذر ۱۴۰۲ ۱۱:۴۰

   سلام جناب نوروزی عزیز
   برای دریافت سفارش در زمینه ی طراحی کاتالوگ با شماره 09364789055 تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلیمان فر
  ۱۹ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸

  در طراحی کاتالوگ که انجام می دهید روی چه کاغذی چاپ می شود؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۹ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۴۰

   بسته به درخواست مشتری، در هنگام چاپ کاتالوگ نوع کاغذ و مقوایی که استفاده می شود انتخاب می شود.

   پاسخ
 • سلام و عرض احترام
  اگه سفارش طراحی بروشور از همدان بدیم قابل انجام هست؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۲ دی ۱۴۰۲ ۰۸:۲۱

   سلام و عرض ادب جناب نیکنام
   بله
   ما بعد از طراحی فایل را ارسال می کنیم یا اینکه چاپ می کنیم و پست می کنیم.

   پاسخ
 • برای طراحی کاتالوگ از شرکت و محصولاتی که دارم همراه با عکاسی هست یا بدون آن؟

  پاسخ
 • یک سری طراحی ها هست که روی یک ورقه آچار که سه لا میشه. این موارد هم جزو خدماتتون هست؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۱ دی ۱۴۰۲ ۰۸:۳۸

   بله
   این موارد زیر مجموعه طراحی کاتالوگ می شود. طراحی کاتالوگ هر نوعی که باشد قابل انجام می باشد.

   پاسخ
 • You got a very good website, Glad I noticed it through yahoo.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید