تبلیغات هزینه نیست
سرمایه گذاری است

خدمات

با ما در ارتباط باشید

مشاوره سئو سایت در اصفهان

مشاوره سئو در اصفهان

سئو سایت در اصفهان

سئو سایت در اصفهان مثل سایر شهر های جهان یکی از پر تقاضاترین خدمات دریافتی مشتریان ما می باشد. این نشان از اهمیت آن دارد. سئو (SEO) مخفف عبارت Search Engine Optimization است. این اصطلاح مجموعه ای از استراتژی ها و تکنیک های بهینه سازی است که در یک صفحه وب انجام می شود تا به صورت ارگانیک در موتورهای جستجوی اینترنتی مانند گوگل، یاهو یا یوتیوب ظاهر شود. استفاده صحیح از سئو می تواند باعث افزایش قابل توجه ترافیک و دیده شدن برندها در اینترنت شود.

یکی از بزرگترین اهداف شرکت‌هایی که در بازاریابی دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند، دستیابی به موقعیت‌های برتر در موتورهای جستجو است – بالاخره چه کسی نمی‌خواهد کلیک رایگان و بازدیدکنندگان بیشتری برای سایت خود داشته باشد؟

اما در زمینه ای به شدت و رقابتی مانند اینترنت، متمایز کردن وب سایت شما در میان میلیون ها صفحه در اینترنت کار غیرممکنی به نظر می رسد. و ما می گوییم ممکن می رسد، زیرا توانسته ایم کسب و کارهای زیادی را در رتبه های برتر گوگل قرار دهیم.

با این حال، حضور در اینترنت برای تضمین جایگاه سایت، تجارت الکترونیک یا وبلاگ شما در صفحه اول گوگل کافی نیست: باید روی یک استراتژی خاص سرمایه گذاری کنید تا نتایج را بهینه کنید و اطمینان حاصل کنید که کسب و کار شما به موفقیت خوبی دست پیدا می کند.

با سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو می توانید وب سایت خود را در جستجوهای مرتبط نشان دهید و محتوای خود را با افرادی که به دنبال محصولات یا خدماتی مانند آنچه شما ارائه می دهید مرتبط کنید.

اما باید بدانید که انجام سئو نیازمند مطالعه زیاد برای درک اصطلاحات، ساخت استراتژی ها و اعمال روش هایی است که شما را به بالای صفحات نتایج گوگل می برد. و این کار یک کار تخصصی به حساب می آید که نیازمند دانش و تجربه ی زیاد می باشد. لایت، آژانس تبلیغاتی در اصفهان تمام این تجربه ها و دانش ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد تا به نتایج سئو سایت در اصفهان دست پیدا نمایند.

خدمات سئو سایت

مزایای سئو سایت برای کسب و کار شما چیست؟

با استراتژی سئو مناسب، می توانید آگاهی از برند را افزایش دهید، درآمد شرکت را افزایش دهید و حتی اعتبار بیشتری برای کسب و کار خود به دست آورید. در زیر، ما هشت مزیت را برای گنجاندن سئو در استراتژی بازاریابی شما، صرف نظر از اندازه صنعت یا شرکت، بیان کرده‌ایم.

ترافیک جستجوی ارگانیک را به وب سایت شما می آورد

ترافیک ارگانیک شامل بینندگانی است که وب سایت شما را از طریق موتور جستجو پیدا می کنند. برای هدایت صحیح این ترافیک، وب سایت شما باید به طور موثر بهینه شود. هدف این است که گوگل تشخیص دهد که وب سایت شما مرتبط ترین پاسخ ها را به سوالاتی که مردم می پرسند ارائه می دهد.

تقریباً 63000 جستجو در گوگل در هر ثانیه انجام می شود و با استراتژی سئوی مناسب، کسب و کار شما می تواند برای برخی از این نتایج جستجو رقابت کند. یکی از بهترین راه‌ها برای بهبود سئو، تمرکز روی کلمات کلیدی مرتبط با کسب‌وکار شما و اطلاعاتی است که می‌خواهید با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

تعداد سرچ در گوگل در هر ثانیه

خزنده های وب گوگل هر سایتی را در وب برای کلمات کلیدی خاص، رابط های کاربر پسند و قابلیت اعتماد عمومی بررسی می کنند. این ربات ها از این داده ها برای تعیین بهترین پاسخ ها برای هر پرس و جو استفاده می کنند. برای مثال، اگر در حال نوشتن پستی در مورد نرم افزار حسابداری برای سازمان های غیرانتفاعی هستید، به این فکر کنید که کاربران چگونه جستجو می کنند و از چه کلماتی استفاده خواهند کرد. اگر از کلمات کلیدی «نرم‌افزار حسابداری برای سازمان‌های غیرانتفاعی» به درستی در پست خود استفاده کنید و کاملاً به سؤال پاسخ دهید، Google به پست شما رتبه بالاتری برای مرتبط بودن اعطا می‌کند.

تولید سرنخ به طور مقرون به صرفه از طریق سئو سایت در اصفهان

به‌عنوان شکلی از بازاریابی ورودی – برخلاف تماس سرد یا ارسال ایمیل یا تبلیغات ناخواسته – سئو یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین راه‌ها برای افزایش حضور آنلاین شماست. هنگامی که به صورت استراتژیک اعمال می شود، سئو به شما این امکان را می دهد که در مقابل افرادی قرار بگیرید که به دنبال محصول یا خدمات شما هستند، عبارات خاص مربوط به پست یا لیست شما را جستجو کرده اند و در نهایت در وب سایت شما قرار می گیرند. به این ترتیب، این سرنخ ها آماده هستند.

اکثریت قریب به اتفاق فعالیت های آنلاین با جستجو شروع می شود. ایمفورزا، یک پلتفرم برندینگ آنلاین، تخمین می زند که 93 درصد از تمام تجربیات آنلاین با موتور جستجو شروع می شود. در همین حال، 70 درصد از نتایج کلیک شده به جای تبلیغات پولی، ارگانیک هستند. سئو در 14 درصد مواقع به فروش نزدیک می شود، در حالی که تبلیغات چاپی و سایر تکنیک های بازاریابی بیرونی نرخ نزدیک به 1.7 درصد دارند.

93 درصد از تمام تجربیات آنلاین با موتور جستجو شروع می شود.

علاوه بر این، سئو منقضی نمی شود. برخلاف تبلیغات آنلاین پولی که پس از پایان کمپین، ترافیک ایجاد نمی کنند، سئوی مدیریت شده به خوبی می تواند به مرور زمان ترافیک باکیفیت را به سایت شما بیاورد.

پیاده‌سازی سئو در شرکت شما می‌تواند زمان بر باشد، اما به احتمال زیاد مستلزم هزینه‌های تبلیغاتی اضافی نخواهد بود و پتانسیل افزایش درآمد کسب‌وکار را افزایش می‌دهد.

آگاهی از برند را افزایش می دهد

شما می خواهید در صنعت خود به عنوان یک رهبر برجسته باشید، اما همچنین می خواهید به عنوان یک راه حل مناسب برای مخاطبان خود دیده شوید. با 1.88 میلیارد وب سایت آنلاین، چگونه اطمینان حاصل می کنید که مردم برند شما را می شناسند؟ استراتژی سئو یکی از بهترین راه ها برای رسیدن به این هدف است.

رتبه بندی صفحه اول در گوگل دید و اعتبار شما را افزایش می دهد. پس از اینکه محتوای خود را مطابقت با ورودی های موتور جستجو بهینه کردید، باید تعداد کلیک‌های بیشتری را مشاهده کنید که به افزایش سطح تعامل و اعتماد شما ادامه می‌دهد. شتاب ایجاد شده توسط استراتژی SEO شما می تواند زنجیره ای از رویدادها را آغاز کند که منجر به آگاهی بیشتر از برند می شود.

به خاطر داشته باشید که آگاهی از برند فقط به این نیست که مردم نام شما را بشناسند – آنها همچنین باید بدانند که برند شما چیست، چگونه می تواند به آنها کمک کند و خدماتی که ارائه می دهد. بازاریابی محتوا عبارت است از دادن اطلاعات ارزشمند به جستجوگران که آنها آن را درک کرده و به آن اعتماد دارند. آنها می دانند که می توانند برای پاسخ سؤالات خود به شما مراجعه کنند و این اعتماد می تواند به راحتی سرنخ ها را به فروش تبدیل کند.

سئو در اصفهان

شما را جلوتر از رقابت می برد

همه صنایع دارای رقابت هستند. همانطور که استراتژی های بازاریابی چاپی رقبای خود را مطالعه می کنید، باید استراتژی های سئوی آنها را نیز مطالعه کنید. وب‌سایت‌هایی مانند Moz و SEMrush به شما این امکان را می‌دهند که ببینید رقبای شما برای چه کلمات کلیدی رتبه‌بندی می‌کنند، چه تعداد محتوا دارند، استراتژی لینک دهی آنها و بسیاری موارد دیگر. هنگامی که تمرکز خود را بر روی کلمات کلیدی مرتبط با صنعت خود محدود کردید، می توانید استراتژی ایجاد کنید تا از رقبای خود پیشی بگیرید.

یکی از راه‌های انجام این کار این است که به دنبال فرصت‌هایی باشید که در آن رقبای شما کوتاهی می‌کنند (به عنوان مثال، استفاده از کلمه کلیدی که برای آن رتبه‌بندی نمی‌شود). برای افزایش سئوی خود در اطراف آن کلمه یا عبارت، فرصت های واضحی را برای خود شناسایی کنید تا در جستجوهای گوگل بیشتر دیده شوید.

وب سایت شما را برای کاربران موبایل بهینه می کند

تعداد جستجوهای موبایل روزانه افزایش می یابد. تا سه ماهه دوم سال 2021، 61 درصد از کل جستجوها بر روی یک دستگاه تلفن همراه انجام شده است. اما چگونه این برای مشاغل معنی می شود؟ اگر سایت شما برای استفاده از تلفن همراه بهینه نشده باشد، بیش از نیمی از مخاطبان هدف خود نادیده گرفته می شوند. نه تنها این، گوگل به طور خودکار یک وب سایت بهینه شده برای موبایل را بالاتر از وب سایتی که اینطور نیست رتبه بندی می کند. در حالی که وب سایت شما ممکن است در رایانه شخصی عالی به نظر برسد، زمان بارگذاری و اندازه صفحه نمایش با برندها و طرح های مختلف دستگاه های تلفن همراه به طور چشمگیری تغییر می کند، و دیگر برای کسب و کارها اختیاری نیست که حضور دیجیتالی سازگار با موبایل را توسعه دهند و حفظ کنند.

برخی از نکات برای افزایش تجربه کاربری در دستگاه تلفن همراه عبارتند از:

 • اندازه‌های دکمه‌ها را طوری قالب‌بندی کنید که آن‌قدر کوچک نباشند که دیده شوند یا لمس شوند یا خیلی بزرگ نباشند که مانع محتوای شما شوند.
 • مختصر باشد. فضای کمتری روی صفحه نمایش دستگاه تلفن همراه نسبت به صفحه نمایش رایانه شخصی وجود دارد.
 • از پنجره‌های بازشو که حواس‌تان را پرت می‌کنند و پیمایش را سخت می‌کنند استفاده نکنید.
 • بدون توجه به اندازه صفحه نمایش، از طراحی قالب واکنش گرا استفاده کنید.

ایجاد اعتماد با سئو سایت در اصفهان

حتی با یک استراتژی سئو قوی، ایجاد اعتماد مشتری به برند شما زمان بر است. روی محتوای با کیفیت سرمایه گذاری کنید تا خوانندگان خود به منبعی قابل اعتماد برای اطلاعات به روز تبدیل شوند. این می‌تواند دید مشتریان از کسب و کار شما را بهبود بخشد و به نوبه خود رتبه شما را افزایش دهد.

گوگل فقط به دنبال کلمات خاصی برای رتبه بندی سایت شما نیست، بلکه به دنبال این است که چقدر با مخاطبان خود تعامل دارید. Google نحوه حمایت شما از بازدیدکنندگان سایت خود را در نظر می گیرد – حتی اگر آنها در نهایت از شما خرید نکنند. استراتژی سه‌گانه‌ای که گوگل برای رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها استفاده می‌کند EAT است – تخصص، اعتبار و قابل اعتماد. اگر محتوای شما برای مخاطبان شما بی فایده باشد، مهم نیست که چند بار از یک کلمه کلیدی استفاده می کنید.

تعامل زمان می‌برد، اما باید با سهم بازار بیشتر و رتبه‌بندی بالاتر در نتایج جستجو نتیجه دهد. با افزودن صفحات تماس، نقشه‌های گوگل و بخش‌های دارای نظرات، ارتباط با شما را برای بازدیدکنندگان آسان کنید. مکالمه سالم را تقویت کنید و بازخورد محکمی ارائه دهید. محتوایی ایجاد کنید که مردم بخواهند به اشتراک بگذارند زیرا برای آموخته های خود ارزش قائل هستند.

ملاک گوگل در رتبه دهی سئو

سایر استراتژی های بازاریابی شما را بهبود می بخشد

هنگامی که جستجوی ارگانیک را با بازاریابی پولی، ورودی یا برون گرا تکمیل می کنید، استراتژی SEO شما ممکن است به ارتفاعات جدیدی برسد. از آنجایی که محتوا مهم است، خوب است که بانکی از منابع مکتوب برای ایجاد مطالب بازاریابی که اطلاعات مفیدی را ارائه می دهد و به سؤالات مرتبط پاسخ می دهد، نگه دارید. رتبه بندی صفحه اول شما در گوگل ممکن است اعتماد مشتری بالقوه را افزایش دهد – مهم نیست که آنها در ابتدا چگونه کسب و کار شما را پیدا کردند.

نظارت بر سئوی شما همچنین به شما بینشی در مورد روندهای صنعت در هنگام توسعه می دهد. زمانی که عبارات جستجوی محبوب تغییر می کنند، خواهید دید که افراد چه اطلاعاتی را ارزشمندتر می دانند و چه چیزی آنها را از تعهد به خرید باز می دارد. با نظارت دقیق بر رتبه بندی گوگل و سئو، نکات دردناک باید آشکار شوند.

اگر کسب‌وکار شما در تبلیغات جستجوی پولی نیز شرکت می‌کند، اگر آگهی پولی شما در نتایج برتر گوگل قرار گیرد و رتبه‌بندی سئوی ارگانیک شما بالا باشد، سایت شما می‌تواند بیش از یک بار در صفحه اول نتایج جستجو ظاهر شود. تبلیغات پولی ابتدا با نتایج جستجوی ارگانیک مستقیماً در زیر ظاهر می شوند.

مردم را به خدمات و محصول حضوری شما جذب می کند

سئو فقط برای مشاغل آنلاین نیست. چه افراد دنبال پیراهن جدید باشند یا جایی برای غذا خوردن، معمولا ابتدا به گوگل (یا موتور جستجوی دیگر) مراجعه می کنند. گزینه جستجوی «نزدیک من» در Google از موقعیت مکانی افراد برای تعیین سرویسی که به بهترین وجه با جستار جستجوی آنها مطابقت دارد، استفاده می کند. به گفته گوگل، 88 درصد از افرادی که جستجوهای “نزدیک من” را در تلفن همراه انجام می دهند، ظرف یک هفته از فروشگاه بازدید می کنند و 76 درصد در عرض یک روز از فروشگاه بازدید می کنند. این تعداد زیادی از مشتریان جدید است که باید از طریق استراتژی سئو مناسب به دست آورید!

اگر کسب و کار شما دارای موقعیت فیزیکی است، مطمئن شوید که مردم می توانند شما را به صورت آنلاین پیدا کنند، که می تواند به افزایش ترافیک در فروشگاه شما کمک کند. مطمئن شوید که Google از موقعیت مکانی شما و انواع خدماتی که برای افزایش ترافیک به موقعیت مکانی شما ارائه می‌دهید اطلاع دارد.

چرا وبسایت کسب و کار شما به سئو نیاز دارد؟

اگر کسب و کار شما وب سایت دارد، به یک استراتژی سئو نیاز دارید. با توجه به گزارش ahrefs، یک ابزار محبوب سئو، تقریبا 91 درصد از تمام وب سایت ها ترافیک ارگانیک را از جستجوهای گوگل دریافت نمی کنند. اگر شما مسئول بازاریابی شرکت خود هستید، این عدد می تواند دلهره آور به نظر برسد. اگر ترافیک جدیدی از نتایج جستجو دریافت نمی کنید، چگونه بازارهای جدیدی را پیدا می کنید و مشتریان بالقوه بیشتری را وارد سفر خریدار سازمان خود می کنید؟

سئو برای فروش، اطمینان بازار و شهرت آنلاین شما ضروری است، خواه یک شرکت فناوری چند میلیون دلاری باشید یا یک تعمیرکار خوداشتغال. مشتری بعدی شما در حال جستجوی آنلاین محصولات شما است. اگر نتوانند شما را پیدا کنند، با شرکتی که می توانند از طریق جستجوی آنلاین پیدا کنند، تجارت می کنند.

جدا از افزایش فروش، اگر کسب و کار شما هر یک از این اهداف را دارد، به یک استراتژی سئو جدید نیاز دارید:

 • مشترکین بیشتر
 • افزایش ترافیک وب
 • افزایش اعتماد مصرف کننده
 • ایجاد شخصیت واضح مشتری
 • روشی برای تبلیغ فروش

مزایای سئو سایت در اصفهان برای مشاغل کوچک

حتی اگر در تلاش برای جذب مخاطب در سراسر جهان نیستید، مزایای بالقوه SEO غیرقابل انکار است. بر اساس آمار وبسایت سوشال مدیا تودی، 46 درصد از جستجوهای انجام شده مربوط به اطلاعات محلی است. در حالی که ممکن است مخاطبان شما در سطح پایینی قرار داشته باشند، آنها آنلاین نیز هستند.

از ویژگی رایگان «Google برای کسب و کار من» استفاده کنید تا از طریق «جستجو» و Maps پیدا شود. فهرست شما می تواند موقعیت مکانی، ساعات کاری، نظرات مشتریان و خدمات شما را در نتایج جستجوی Google نمایش دهد.

کسب‌وکارهای کوچک نسبت به شرکت‌های بزرگ‌تر، بودجه‌های کمتر و حاشیه سود کمتری دارند – هر دلار بازاریابی باید به حساب بیاید. سئو یک بازگشت سرمایه عالی را فراهم می کند. این نیازی به تبلیغات آنلاین پرهزینه، پیشنهاد برای کلمات کلیدی یا مجبور به خرج کردن بیشتر از رقبا ندارد. در واقع، یک استراتژی سئو هوشمند می تواند یک کسب و کار کوچک را با سرمایه گذاری کمی به صفحه اول نتایج گوگل برساند.

خدمات سئو اصفهان شامل چه مواردی می شود؟

خدمات سئو اصفهان عموما شامل موارد زیر می شود:

 • سئو داخلی: بر بهینه سازی های مربوط به وب سایت شما، مانند برچسب های عنوان، محتوا و موارد دیگر تمرکز دارد
 • سئوی خارجی: بر بهینه سازی های مربوط به حضور آنلاین شما تمرکز دارد، مانند بک لینک های وب سایت شما
 • سئوی فنی: بر بهینه‌سازی‌های مرتبط با پشت صحنه وب‌سایت شما تمرکز دارد، مانند سرعت صفحه، معماری سایت و موارد دیگر.

برای آشنایی تفصیلی با خدمات سئو اینجا را کلیک کنید.

خدمات سئو سایت در اصفهان توسط آژانس لایت

اگر صاحب کسب و کار هستید و طراحی سایت هم برای کسب و کار خود انجام دادید، حتما مکرر شنیده اید که باید به فکر بهینه سازی سایت خود برای موتور جستجوها باشید. این به خاطر این است که سئو سایت در اصفهان بخش مهمی از هر استراتژی بازاریابی موفق است. اما اگر با این فرایند آشنا نیستید، ممکن است متقاعد نشوید که وقت و پول خود را صرف آن کنید. اگر در این مرحله قرار دارید، کارشناسان ما ابتدا با شما صحبت می کند و نسبت به اهمیت آن شما را آگاه می نماید. بعد از آن همراه شما نسبت به یافتن کلمات کلیدی اقدام می نماید. آژانس تبلیغات لایت در طول سال های متمادی توانسته به کسب و کارهای مختلفی خدمات سئو در اصفهان ارائه نماید. چنانچه همچنان سوالی در ذهن دارید می توانید با ما در تماس شوید.

5/5 - (5 امتیاز)

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • برجوئیان
  ۱۴۰۲-۰۹-۰۴ ۱۲:۳۵

  سلام
  یه سایت دارم در زمینه لوازم خانگی. چقدر زمان می بره که در کلمات هدفم نتیجه بگیرم؟
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۴۰۲-۰۹-۰۴ ۱۴:۴۵

   سلام دوست عزیز
   پیشنهاد می کنیم که با برقراری تماس تلفنی یا قرار حضوری با ما در تماس شوید. سوال شما نیاز به بررسی کلمات کلیدی کسب و کار شما دارد. بنابراین به صورت کلی نمی توان زمانی را برای آن مشخص کرد.

   پاسخ
 • جهانگیری
  ۱۴۰۲-۰۹-۰۴ ۱۵:۰۱

  بسیار عالی وآموزنده بود … سپاسگزارم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید