طراحی و چاپ ست اداری در اصفهان

سفارش طراحی ست اداری در اصفهان

ست اداری از مهمترین عناصر یک کسب و کار فعال است. طراحی ست اداری در اصفهان به صورت حرفه ای می تواند برای موفقیت یک کسب و کار بسیار حائز اهمیت باشد. به واسطه ی یک ست اداری خلاقانه به آسانی می توانید با مخاطبان خود ارتباط بگیرید و رابطه ی محکمی را ایجاد کنید. نظر به اینکه روز به روز رقابت کسب و کارها بیشتر می شود و هر بیزینسی به این فکر است که به نوعی خود را از دیگران متمایز کند، سعی می کنند که به واسطه ی تبلیغات موثرتر و چشم نواز تر خود را نشان دهند. وقتی که یک مشتری وارد شرکت یا محل کار شما می شود، اگر طراحی ست اداری منظم شما را مشاهده کند حس بهتری به وی دست می دهد تا اینکه این نظم نباشد. یا زمانی که خدماتی ارائه می دهید و سربرگ های جذاب هماهنگ با برندتان را به وی می دهید قطعا احساس خوبی به وی دست خواهد داد. با این وصف نمی توان از اهمیت طراحی ست اداری چشم پوشی کرد و آن را نادیده گرفت. و اگر هنوز اقدامی در این زمینه انجام نداده اید به فکر باشید تا نسبت به دیگران متمایز تر به چشم بخورید. در آژانس تبلیغاتی لایت انواع و اقسام ست اداری طراحی می شود و به بهترین کیفیت چاپ می شود. طراحی گرافیک در اصفهان جزو پرتقاضاترین خدمات شرکت لایت می باشد.

طراحی ست اداری در اصفهان شامل چه اجزائی می شود؟

تنوع اجزای ست اداری بسیار بالاست. هر سازمانی نظر به بودجه و احتیاجاتی که دارد تعدادی از آن اجزا را تهیه می کند. اما آنچه که اغلب مورد استفاده قرار می گیرد لیست زیر می باشد:

کارت ویزیت

کارت ویزیت یکی از اصلی‌ترین اجزای ست اداری است. این کارت شامل نام و سمت فرد، آدرس، شماره تلفن، ایمیل و لوگو و گاهاً شعار سازمان می‌شود.

پاکت نامه

پاکت نامه عبارت است از پاکتی که برای تحویل نامه‌ها و سند‌های رسمی استفاده می‌شود. این پاکت معمولاً شامل نام و آدرس سازمان فرستنده و گیرنده است.

سربرگ

سربرگ برگه ای با فضای خالی برای نوشتن و یا چاپ نامه های رسمی است که در آن اطلاعات شرکت و سازمان ثبت شده است و یک عنصر کاربردی هر شرکت است.

فاکتور

برای فروش محصولات یا خدمات معمولا یک فاکتور با طراحی جذاب و اطلاعات شرکت طراحی می شود که هنگام فروش محصولات در اختیار مشتری قرار می گیرد.

ساک دستی

در برخی سازمان ها که فروش محصولات فیزیکی دارند، هنگام تحویل محصول آن را داخل ساک دستی قرار می دهند که روی آن لوگو و برخی اطلاعات شرکت ثبت شده است. با چاپ این ست اداری برندسازی سیار اتفاق می افتد.

فولدر

پوشه ای با رنگ سازمانی و لوگو می باشد که در آن برگه ها را نگهداری می کنند. این پوشه ها معمولا برای جابجایی و انتقال اسناد و مدارک استفاده می شود. این پوشه ها در ایجاد هویت سازمانی نقش بسزایی دارد.

دفترچه

شرکت ها معمولا در مناسبت های مختلف اقدام به توزیع دفترچه های سازمان خود می کنند. این دفترچه ها حاوی اطلاعات شرکت و سازمان است که به صورت غیر مستقیم یک برند را معرفی می کند. طراحی این ست اداری اهمیت ویژه ای دارد.

در شرکت تبلیغاتی لایت ما در کنار شماییم تا طراحی و چاپ ست اداری شما را با کیفیت و خلاقانه انجام دهیم.

لایت؛ چراغ راه کسب و کار شما

دلیل اهمیت طراحی ست اداری چیست؟

به واسطه ی ست اداری اولین تعامل با مشتریان شکل می گیرد. وقتی با یک مشتری تعامل شروع می شود، با مشاهده ی ست اداری شما برداشت های اولیه ای را خواهد کرد. وقتی نظم و هماهنگی را در ظاهر شما مشاهده می کند، به این فکر منتقل خواهد شد که حتما در خدمات یا محصولی که از شرکت شما دریافت می کند نیز این موضوع آشکار خواهد بود. مخصوصا زمانی که تعامل بین دو شرکت باشد. ست اداری به عنوان یک واسطه میان سازمان و مخاطبانش عمل می‌کند و هویت برند را نمایان می‌سازد. طراحی گرافیک مناسب و حرفه‌ای این ست اداری باعث ایجاد تمایز برند در ذهن مخاطبان می‌شود. طراحی خلاقانه و حرفه‌ای ست اداری، ارزش و قدرت سازمان را به مخاطبان انتقال می‌دهد. برای مثال، یک کارت ویزیت با طرحی زیبا و حرفه‌ای می‌تواند تصویر قوی و حرفه‌ای از سازمان را به مخاطبان منتقل کند.

از دیگر دلایل اهمیت داشتن یک ست اداری حرفه ای این است که به واسطه ی آن اعتماد مخاطبان را به سازمان خود افزایش می دهید. طراحی حرفه‌ای باعث می‌شود که سازمان به نظر قابل اعتماد و جدی بیاید و این اعتماد مخاطبان را در نتیجه بهره‌وری و تعامل‌های بعدی افزایش می‌دهد.

شاید این موضوع توجه شما را جلب نکرده باشد که شما با داشتن یک ست اداری خلاق به یک ابزار رایگان تبلیغاتی دست پیدا می کنید. یعنی بدون هزینه در حال تبلیغ کسب و کار و سازمان خود هستید. با داشتن ست اداری جذاب و حرفه‌ای، مخاطبان می‌توانند آن را به دیگران معرفی کنند و در نتیجه، شبکه مخاطبان سازمان را افزایش دهند.

در نتیجه اینکه شما با طراحی صحیح ست اداری اهمیت و جدیت کار سازمانی خود را نشان می دهید و مخاطبان خود را به صورت غیر مستقیم به همکاری بیشتر و بیشتر ترغیب می کنید.

چاپ ست اداری در اصفهان

همواره باید در یک ست اداری از یک طراحی گرافیک حرفه ای بهره ببرید. با کنار هم قرار دادن المان های طراحی و ترکیب رنگ ها می توان به خوبی یک طراحی جذاب را ایجاد نمود. در اپیزود زیر به بیان مطلب اهمیت طراحی گرافیک می پردازیم.

همواره تلاش ما این بوده که با طراحی و چاپ ست اداری حرفه ای برای مشتریان خود، هویت بصری جذابی را ایجاد کنیم.

اهمیت رنگ در طراحی ست اداری چیست؟

رنگ در طراحی ست اداری اهمیت بسیار زیادی دارد. انتخاب رنگ مناسب برای ست اداری می‌تواند تأثیر چشمگیری در استفاده و دیدگاه مخاطبان داشته باشد. در ادامه برخی از اهمیت‌های استفاده از رنگ در طراحی ست اداری را بررسی می‌کنیم:

 1. شناسایی برند: طراحی ست اداری با استفاده از رنگ‌های برند سازمان، شناسایی برند را تقویت می‌کند. انتخاب رنگ‌هایی که با هویت و لوگوی سازمان هماهنگی داشته باشد، باعث ایجاد تمایز و رشد در شناخت برند می‌شود.
 2. ارتباط با مخاطبان: رنگ‌ها تأثیر قابل توجهی در روند ارتباط با مخاطبان دارند. هر رنگی به طور نامحدود معنای واحدی را به خود می‌گیرد و می‌تواند حس خاصی را به مخاطبان منتقل کند. استفاده از رنگ‌هایی که با مخاطبان هدف سازگار هستند، ارتباط موثرتری را ایجاد می‌کند.
 3. درجه‌بندی و سلسله‌مراتب: استفاده از رنگ‌ها در ست اداری می‌تواند درجه‌بندی و سازماندهی موارد مختلف را سهولت بخشد. برای مثال، استفاده از رنگ‌های متفاوت برای برگه‌ها یا بخش‌های مختلف سربرگ می‌تواند به سرعت و آسانی مخاطبان را در حمایت از سازمان یا پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز راهنمایی کند.
 4. تأثیر روانشناختی: رنگ‌ها تأثیر قابل توجهی در حالت روحی و روانی مخاطبان دارند. به طور کلی، رنگ‌های روشن و زنده معمولاً احساس تازگی و پویایی را ایجاد می‌کنند، در حالی که رنگ‌های تیره و مات ممکن است احساس ثبات و قدرت را القا کنند. در طراحی ست اداری، تأثیر روانشناختی رنگ‌ها را در نظر بگیرید تا مخاطبانتان را مناسب با هدف و فرهنگ سازمان برانگیزید.

بنابراین، استفاده مناسب از رنگ در طراحی ست اداری می‌تواند به ارتباط موثرتر با مخاطبان، شناسایی برند قوی‌تر و ایجاد تأثیر روانشناختی مثبت کمک کند.

چاپ دیجیتال ست اداری در اصفهان

استفاده از ست اداری برای یک سازمان چه کاربردهایی دارد؟

ست اداری در کسب و کارها نقش موثری را بازی می کند و بسیار مفید است و می تواند نسبت به شناخت برند کمک شایانی نماید. این مطلب حاکی از آن است که طراحی ست اداری کاربردهای فراوانی دارد. استفاده از یک ست اداری با طراحی یکپارچه برای تمام اسناد، نامه‌ها، کارت ویزیت‌ها و سایر موارد ارتباطی سازمان، ایجاد هویت و تمایز برندی قوی را به همراه دارد. این حس هماهنگی و یکپارچگی در ذهنیت مخاطبان به سازمان بالا می‌برد و حرفه‌ای بودن و قدرت نرم افزار سازمان را نشان می‌دهد. همچنین کمک می کند که ارتباط با مشتریان و مخاطبان شکل دیگری بگیرد. به این صورت که مشتریان را به خود جلب می کند و اعتماد آنها را به سازمان رقم می زند.

با استفاده از ست اداری، امکان ایجاد یک زنجیره اداری یکپارچه و هماهنگ را با مشتریان قبلی فراهم می‌کند. مشتریان پیوسته از اسناد، فاکتورها، نامه‌ها و ارتباطات سازمان با استفاده از ست اداری شناسایی می‌کنند و این باعث افزایش اعتماد و ارتقاء رابطه با آنها می‌شود.

از دیگر کاربردهای یک ست اداری این است که می‌تواند تأثیر قابل توجهی در روحیات اشخاص و گروه‌های مختلف سازمان داشته باشد. استفاده از رنگ‌های مناسب در ست اداری ممکن است احساس تازگی، انگیزه و حمایت از شرکت را به گروه‌های داخل سازمان القا کند. یک ست اداری حرفه‌ای با استفاده از طراحی مناسب، نماد صداقت و احترام به مشتریان و مخاطبان است. این نشان می‌دهد که سازمان به جزئیات و جنبه‌های کوچک نیز توجه می‌کند و از ارتباطات با دقت و بزرگترین اهتمام استفاده می‌کند.

طراحی اوراق اداری

طراحی ست اداری در آژانس تبلیغاتی لایت

شرکت تبلیغاتی ما یک شرکت فول سرویس در زمینه ی تبلیغات کسب و کارها می باشد. طراحی ست اداری یکی از خدماتی است که به مشتریان خود در طول سال ها ارائه کرده ایم. ما به کار خود ایمان داریم و آنچه که در توان داریم را برای کار مشتریان به کار می بندیم. وجه تمایزات شرکت لایت نسبت به دیگران را به صورت خلاصه می توان اینچنین بیان کرد:

 • طراحی خلاقانه همراه با ایده پردازی گروهی
 • تحویل سریع و به موقع
 • قیمت رقابتی

قبل از طراحی ست اداری به چه نکاتی توجه کنیم؟

شروع طراحی ست اداری با تعریف هویت برند شرکت می باشد. برند یک شرکت باید به خوبی شناخته شود و فهرستی از الگوها و رنگ ها، فونت ها و نماد ساخته شوند که به برند مرتبط هستند. از این اجزا می توان در طراحی استفاده کرد. همچنین آگاهی داشتن از هدف و فرهنگ یک سازمان کمک می کند که مفاهیم و ارزش هایی که روی آن تاکید دارید چه هستند؟ آیا لحن کلام شما رسمی است یا دوستانه؟ این موارد قابل لحاظ در ساخت ست اداری شما موثر است. علاوه بر این، باید فهم دقیقی از مخاطبان خود نیز داشته باشید. افرادی که مخاطب سازمان شما هستند از چه رنگ ها و طرح ها و فونت هایی تاثیر بیشتری می گیرند. ست اداری شما باید اصالتی از شرکت شما نشان دهد. آیا شما یک شرکت سنتی هستید که به تاریخچه و ارزش‌های قدیمی اهمیت می‌دهد، یا آیا یک شرکت نوآورانه و پویا هستید که به آینده نگاه می‌کند؟ سست اداری باید با تمایلات شما همخوانی داشته باشد. در نهایت به هماهنگی بین اجزا ست اداری دقت کافی داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که رنگ‌ها، فونت‌ها، طرح‌ها و نمادها در ست اداری شما به طور همگرا و هارمونیک هماهنگ شده‌اند و به انعطاف پذیری آنها نیز توجه نمایید.

10 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام و احترام
  خدمات طراحی ست اداری شما شامل میز و صندلی و دکوراسیون داخلی هم می شود؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۵ آذر ۱۴۰۲ ۱۱:۴۳

   سلام جناب جلیلی
   خیر، طراحی ست اداری ما تنها شامل موارد تبلیغاتی می شود.

   پاسخ
 • سلام
  سه قلم ست اداری می خوام ست باشه. کارت ویزیت و قبض و سربرگ. حدود قیمتش رو برام بیان می کنید؟

  پاسخ
 • کار طراحی ست اداری مجموعه مون رو به لایت سپردم. خدا روشکر کار تمیزی از آب در اومد.

  پاسخ
 • خلیل زاده
  ۶ دی ۱۴۰۲ ۰۹:۰۸

  برای سفارش طراحی ست اداری چه اطلاعاتی نیاز هست؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۱ دی ۱۴۰۲ ۰۸:۴۱

   برای طراحی ست اداری لازم است تا ابتدا مشخص کنید که چه مواردی از ست اداری را نیاز دارید. ممکن است کارت ویزیت باشد ممکن است سربرگ باشد. برای هر کدام جداگانه اطلاعاتی نیاز است درخواست می شود.

   پاسخ
 • من خودم تا حالا ست اداری نداشتم و میخام یه ست اداری داشته باشم که بتونه ظاهر کسب و کارم رو تغییر بده. شغل من خدمات برش چوب و ام دی اف است. لطفا در این زمینه راهنمایی های لازم را بفرمایید.

  پاسخ
  • در این خصوص لازم است تا ابتدا مواردی که از ست اداری لازم دارید را مشخص نمایید. جهت دریافت راهنمایی لطفا تماس بگیرید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

4.6/5 - (13 امتیاز)