تبلیغات هزینه نیست
سرمایه گذاری است

خدمات

با ما در ارتباط باشید

عکاسی تبلیغاتی در اصفهان

عکاسی تبلیغاتی اصفهان

عکاسی تبلیغاتی

عکس های کاربردی و حرفه ای نشان دهنده قدرت خدمات و محصولات است. فرقی نمی کند شما صاحب چه کسب و کار و یا برندی هستید، مزون لباس، قطعات صنعتی و یا حتی یک کارخانه بزرگ. استفاده از عکاسی تبلیغاتی به عنوان عنصری بصری برای کسب و کارها و معرفی محصولات و برند ها به حساب می آید. عکاسی های تبلیغاتی به عکاسی از محصولات و خدمات یا حتی اشخاص در جهت اهداف تجاری گفته می شود. از عکاسی صنعتی در جهت معرفی و تبلیغ یک برند یا محصول خاص در مجلات، کاتالوگ های تبلیغاتی و یا حتی رسانه ها و شبکه های اجتماعی استفاده می شود. لایت به عنوان آژانس تبلیغاتی در اصفهان با نیرو های حرفه ای و مجرب این شرایط را برای مشتریان فراهم کرده است که خدمات عکاسی تبلیغاتی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام دهد.

با توجه به اینکه اصفهان یک شهر صنعتی و هنری به حساب می آید، عکاسی تبلیغاتی اصفهان جایگاه ویژه ای دارد. به طوری که طبق تجربه ای که داریم در صنایع و کسب و کارهای مختلف مشتریانی داشته ایم که مشتاقانه به دنبال عکس برداری از محصولات خود بوده اند. امروزه که در دنیای دیجیتال مارکتینگ قرار داریم روز به روز نیاز به عکس های تبلیغاتی روز افزون است. ما در کنار شما هستیم تا آنچه که برای خواسته های بصری محصولاتتان نیاز دارید را برآورده کنیم.

نقش عکاسی تبلیغاتی در رشد کسب و کارها چیست؟

در عکاسی تبلیغاتی ما به دنبال این هستیم که با گرفتن عکس با مخاطبان خود تعامل ایجاد کنیم و در او ایجاد حس و نیاز کنیم. در عکاسی تبلیغاتی به دنبال اهدافی هستیم که به صورت مختصر در ذیل مشاهده می نمایید.

 • جلب توجه مخاطبان

در تبلیغات، عکس یک ابزار قدرتمند برای جذب توجه مخاطبان است. تصویری جذاب و جالب می‌تواند برای مخاطب روانشناسی مثبت ایجاد کند و بیشترین توجه را به خود جلب کند. داشتن عکس مناسب تبلیغاتی باعث می شود که فروش یک کسب و کار چندین برابر شود.

 • ارائه اطلاعات بهتر

یک عکس بهتر از هزار کلمه است و می‌تواند بهترین راه برای نشان دادن محصول، خدمات و نکات قوت برند شما باشد. در واقع، تصاویر می‌توانند کیفیت، دسته، قابلیت‌ها و مزایای محصولات شما را پوشش دهد. ممکن است در صفحه ی محصول خود کلمات زیادی پیرامون محصول نوشته باشید ولی زیاد اتفاق می افتد که کاربر به سمت متن نرود و صرفا به دنبال عکس محصول می گردد. امروزه بسیاری از تصمیم گیری ها با نماهای بصری گرفته می شود. و یا فرض کنید بروشوری تهیه کنید که عکس نداشته باشد. در این حالت برای خواننده ممکن است خسته کننده باشد و یا به درستی با محصول آشنا نشود. اگر در کسب و کار خود به سمت طراحی سایت رفته باشید حتما احساس کرده اید که نیاز به عکس هایی دارید که محصول و خدمات شما را بهتر نمایش دهد.

عکاسی تبلیغاتی در اصفهان

 • القای احساس

تصویر می‌تواند احساسات را بهتر از حرف‌ها نشان دهد. استفاده از دیدن تصاویر، مخاطبان را به دنبال خرید محصولات شما و یا استفاده از خدمات شما متحول کند. مخاطب با دیدن یک تصویر تبلیغاتی با کیفیت از محصول و خدمات شما به آسانی می تواند به مشتری تبدیل شود.

 • ارتقا جایگاه برند

استفاده بهینه از عکس‌های تبلیغاتی، می‌تواند شما را در بازار جدی‌تر بین نام‌های دیگر جابجا کند و برای شناخت برند شما تلاش کند. خیلی از کسب وکارهایی که در ایران و جهان رشد کرده است از عکس های تبلیغاتی با کیفیتی استفاده کرده اند. یکی از علت های مهم برای برندسازی داشتن عکس های تبلیغاتی حرفه ای است.

 • تأیید سرعت نشر

عکس‌های تبلیغاتی، راه سریع و ارزانی برای جذب توجه مخاطبان در رسانه‌های اجتماعی است و می‌تواند به شما کمک کند تا اطلاعات خود را به سرعت و به سمت مخاطبان فرستاد. در رسانه های اجتماعی مثل اینستاگرام داشتن یک عکس تبلیغاتی کمک زیادی می کند تا دنبال کنندگان بیشتری را سمت خود جذب کنید. صرف داشتن عکس های خلاقانه ممکن است به شهرت شما سرعت بدهد.

تفاوت عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی چیست؟

عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی، در حوزه‌های مختلف عکاسی فعالیت می‌کنند. تفاوت مهم بین این دو علم عکاسی، در هدف استفاده از تصاویر است. در عکاسی تبلیغاتی، هدف اصلی تصاویر، جذب توجه مخاطبان و تبلیغ یک محصول یا خدمات است. در حالی که در عکاسی صنعتی، هدف اصلی تولید تصاویر برای استفاده در محیط‌های صنعتی نظیر کاتالوگ‌ها، مجلات تخصصی، وب‌سایت‌ها و مستند‌سازی فرایندهای تولیدی است.

عکاسی صنعتی، بیشتر بر روی جزئیات و اطلاعات تجهیزات و فرایندهای تولیدی تمرکز دارد و برای نمایش بهتر و بهترین روش‌های تولید محصول استفاده می کند. تصاویری با دقت بالا و به صورت افقی، عمودی و 360 درجه برای نمایش تفکیک‌پذیری و جزئیات تولید محصول، استفاده می‌شود.

در عکاسی تبلیغاتی، هدف اصلی جذب توجه مخاطبان و انتقال پیام تبلیغاتی به شکل جذاب و کارآمد است. برای این منظور، عکاس به لحاظ ترکیب رنگ‌های جذاب، نورپردازی و ترکیبات تصویری، تلاش می‌کند تا یک تصویر اثربخش و جذاب بسازد.

تفاوت عکاسی تبلیغاتی و صنعتی

در کل، مهارت‌های عکاسی تبلیغاتی برای جذب توجه مخاطبان و سوق دادن به پیام تبلیغاتی و مهارت‌های عکاسی صنعتی برای نشان دادن جزئیات و تفاوت‌های محصولات استفاده می‌شوند.

عکاسی صنعتی در دنیا به عکاسی تجاری شهرت دارد و نمایش دهنده نمای کلی محصول به همراه جزئیات آن است اما در عکاسی تبلیغاتی هدف ایجاد حس ، تعامل و احساس نیاز در مخاطب می باشد

اطلاعات بیشتر در زمینه ی عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی همه چیز در مورد نشان دادن تجهیزات، محصولات، ماشین آلات، فرآیندها و گاهی اوقات کارگران و مقامات شرکت شما در حال عمل است. عکاسی صنعتی ابزاری است که دست کم گرفته شده و دارای مزایای زیادی است. از ایجاد محتوای جذاب و قابل اعتماد برای وب سایت شما، توسعه حضور آنلاین قوی تا ارائه ماهرانه پیام برند خود با مزیت رقابتی.

در مجموع، محتوای عکاسی صنعتی که فرآیندهای شما را در عمل نشان می‌دهد، به شرکت شما جان می‌بخشد، ارتباطات قوی‌تری با مشتری ایجاد می‌کند و تصویر حرفه‌ای‌تری ایجاد می‌کند. این مورد برای هر صنعتی است، چه عکاسی حرفه ای برای ساخت و ساز، تولید، مهندسی، تولید پارچه، خدمات برق، حفاری، تولید، این لیست ادامه دارد!

دلیلی وجود دارد که چرا شرکت‌هایی که از تصاویر واقعی و منحصر به فرد استفاده می‌کنند، 95 درصد بیشتر از شرکت‌هایی که عکس‌های استوک دارند، در ایجاد سرنخ مؤثرتر هستند. مشتریان به طور فزاینده ای علاقه مند به شناختن برند شما هستند، که باعث می شود شفاف و قابل اعتماد بودن بیش از همیشه سودمند باشد. مهم است که به مشتریان این تصور را بدهید که از شما چه انتظاراتی دارند، از حرفه ای بودن، امکانات و تخصص های شما. بنابراین عکاسی صنعتی یک انگیزه عالی برای مشتریان است تا به توانایی ها و سازمان شما اعتماد کنند.

این حتی یک راه عالی برای ادامه مکالمات است. در مورد آن فکر کنید، مصرف‌کنندگان کنجکاو هستند که خریدهایشان از کجا انجام می‌شود، حتی نمایشی به نام «چگونه ساخته شده است» در کانال کشف وجود دارد که دقیقاً این کنجکاوی را تغذیه می‌کند.

همچنین مصرف کنندگان به طور فزاینده ای به اثرات اجتماعی، بهداشتی، زیست محیطی و ایمنی فرآیندهای تولید شرکتی که از آن خرید می کنند علاقه مند می شوند و 70 درصد می گویند که این نگرانی ها در فرآیند تصمیم گیری خرید آنها نقش دارد. و 78 درصد معتقدند نحوه رفتار یک شرکت با کارکنان خود یکی از بهترین شاخص های سطح اعتماد آن است. بنابراین با استفاده از عکس های صنعتی محل کار به مشتریان کمک کنید تا این تصمیم را بگیرند.

برخی از نمونه‌های عکس‌های صنعتی در عمل ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • کارگران در کارخانه
 • عکس های ماشین آلات تخصصی
 • عکس های خط مونتاژ
 • عکس های تجهیزات
 • کارگران در محل

ما به عنوان شرکت تبلیغاتی عکاسی، اهمیت عکاسی صنعتی را درک می کنیم، به همین دلیل است که در آن متخصص شدیم تا بهترین نتایج را به شرکت ها بدهیم. با عکاسی صنعتی، سایت شما برای روز عکاسی متوقف نمی شود. بنابراین ما به راحتی تجهیزات، ایده ها و ابزارهای خود را آماده می کنیم تا به سرعت در مورد رویدادهای همیشه در حال تغییر کار کنیم و بهترین عکس ها را تضمین کنیم.

ما هرگز کورکورانه وارد یک عکسبرداری نمی‌شویم، ما همیشه جلسات قبل از عکسبرداری را به عنوان بخشی از فرآیند شخصی‌سازی شده خود آماده می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که نیازهای شما را کاملاً درک می‌کنیم و پیام برند منحصر به فرد شما را ارائه می‌کنیم.

سفارش عکاسی تبلیغاتی اصفهان در آژانس تبلیغاتی لایت

عکاسی تبلیغاتی همه چیز در مورد نشان دادن تجهیزات، محصولات، ماشین آلات، فرآیندها و گاهی اوقات کارگران و مقامات شرکت شما در حال عمل است. عکاسی صنعتی ابزاری است که دست کم گرفته شده و دارای مزایای زیادی است. از ایجاد محتوای جذاب و قابل اعتماد برای وب سایت شما، توسعه حضور آنلاین قوی تا ارائه ماهرانه پیام برند خود با مزیت رقابتی.

در مجموع، محتوای عکاسی تبلیغاتی که فرآیندهای شما را در عمل نشان می‌دهد، به شرکت شما جان می‌بخشد، ارتباطات قوی‌تری با مشتری ایجاد می‌کند و تصویر حرفه‌ای‌تری ایجاد می‌کند. این مورد برای هر صنعتی است، چه عکاسی حرفه ای برای ساخت و ساز، تولید، مهندسی، تولید پارچه، خدمات برق، حفاری، تولید، این لیست ادامه دارد!

آژانس تبلیغاتی لایت که سابقه ی طولانی در این زمینه دارد به شما کمک می کند که در زمینه های زیر خدمات ارائه نماید:

 • عکاسی از محصولات در هر زمینه ای
 • عکاسی صنعتی در محل
 • عکاسی تبلیغاتی از مجموعه شما
 • عکاسی برای تولید محتوا چندرسانه ای

در شرکت تبلیغاتی لایت تمامی امکانات لازم برای عکس برداری از محصولات و خدمات وجود دارد.

نمونه کارهای عکاسی تبلیغاتی در اصفهان

در سال های اخیر موفق شده ایم تا در عرصه های مختلف صنعتی و تجاری خدمات عکاسی تبلیغاتی را مشتریان عزیز خود ارائه نماییم. برای مشاهده ی تمام نمونه کارهایی که ارائه داده ایم اینجا را کلیک کنید.

نمونه کار عکاسی تبلیغاتی

چه تجهیزاتی برای عکاسی تبلیغاتی لازم است؟

دوربین: مهمترین تجهیزی که برای عکاسی تبلیغاتی نیاز است دوربین است. هر دوربینی قابلیت خاص خود برای پروژه های مختلف دارد. انتخاب دوربین مورد نیاز در پروژه ها توسط گروه عکاسی سنجیده می شود و برای اجرای پروژه استفاده خواهد شد. طبیعتا قیمت عکاسی با انتخاب نوع دوربین متفاوت می شود. در این زمینه با دریافت مشاوره می توانید متناسب با بودجه ای که در اختیار دارید نوع دوربین خود را انتخاب کنید. ولی عموما در آژانس تبلیغاتی لایت از آخرین مدل های دوربین های عکاسی استفاده می شود تا عکسی متمایز در اختیاز مشتری قرار بگیرد.

لنز: لنز از دیگر تجهیزاتی است که در عکاسی بسیار سرنوشت ساز است. لنزها بر اساس نیاز فاصله ی کانونی و میزان نورسنجی در پروژه انتخاب می شود. هر نوع لنزی اعم از واید، زوم، تله فوتو و ماکرو مورد نیاز پروژه ی شما باشد در صحنه ی پروژه و یا استودیو آورده می شود و عکاسی صنعتی انجام می شود.

تجهیزات نور: نوردهی از ارکان اصلی عکس برداری در عکاسی تبلیغاتی و صنعتی می باشد. این تجهیزات شامل اتاق نور، فلاشر، رفلکتور، فو عکاسی، رینگ لایت، سافت باکس می شود که با توجه به نیازی که پروژه ی شما دارد از میان این تجهیزات انتخاب می شود و در اجرای پروژه استفاده خواهد شد.

ادیت عکس ها: برای داشتن عکس های تبلیغاتی خلاقانه لازم است که بعد از عکس برداری توسط برنامه های ادیت عکس مثل فتوشاپ توسط طراح ادیت صورت بگیرد. تیم طراحی که در آژانس تبلیغاتی لایت حضور دارند با تسلطی که بر روی این برنامه های گرافیکی دارند، مطمئن باشید که نتیجه ی خلاقانه و باورنکردنی در اختیار شما قرار خواهند داد.

چرا باید آژانس تبلیغاتی لایت را برای عکاسی تبلیغاتی در اصفهان انتخاب کنم؟

برای داشتن عکاسی تبلیغاتی حرفه ای، انتخاب مجموعه ی حرفه ای لازم است. آژانس تبلیغاتی لایت با در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات لازم و همچنین با داشتن دانش و تجربه ی کافی در زمینه ی عکاسی تبلیغاتی و صنعتی آماده ی خدمات رسانی می باشد. آنچه که ما را از سایر آژانس های تبلیغات عکاسی متمایز می کند موارد زیر می باشد:

 • مشاوره های تخصصی و درک نیاز مشتری

درک اینکه محصول و خدمات شما چه نوع عکسی لازم دارد و چه تعداد عکس باید از آن گرفته شود و از چه زاویه هایی کمک به درک بهتر عکس توسط مخاطب می کند سوال هایی است که کارشناسان ما در جلسات مشاوره های رایگان با مشتری مورد بحث و گفتگو قرار می دهند و در نتیجه پایه و اساس کار را شکل می دهند. کارشناسان عکاسی آژانس تبلیغاتی لایت اگر نیاز باشد چندین جلسه همراه شما خواهد بود تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

 • دقت به جزئیات تصاویر

اینکه افراد به سراغ عکاسی تبلیغاتی و صنعتی می روند این است که نمایشی واضح و شفافی از محصول را بدست آورند تا در اختیار مشتریان قرار دهند. مشتری با نگاه کردن به تصاویر با کیفیت و واضح ترغیب به خریدن و تهیه ی آن محصول می شود. عکاسان حرفه ای لایت با در نظر گرفتن تنظیمات صحیح نور و انتخاب زاویه ی عکسبرداری دقیقا به دنبال این است که عکس محصول شما به صورت تمام و کمال به دیدی مشتری برسد.

 • خلاقیت و ایده پردازی با توجه به نیاز پروژه

عکسبرداری اگر همراه با خلاقیت و ایده پردازی نو نباشد برای مشتری کسل کننده خواهد بود. در عکاسی تبلیغاتی که اختیار شما قرار می دهیم، چاشنی خلاقیت را حتما ضمیمه ی آن می کنیم تا مخاطب حس کنجکاوی اش برانگیخته شود و یک قدم به سمت محصول شما نزدیک شود.

 • سنجش نمونه کارهای رقیبان کسب و کار شما

از مراحل عکاسی تبلیغاتی در لایت این است که آنچه رقیبان در زمینه ی عکاسی انجام داده اند را به صورت دقیق و با جزئیات تحلیل و بررسی نماید. رفع مشکلات و عیوبی که در عکس های رقیبان دیده می شود باید رفع شود.

 • قیمت مناسب

کارفرما اگر توان پرداخت هزینه های عکاسی تبلیغاتی را نداشته باشد و یا برایش مقرون به صرفه نباشد امکان بهره مند شدن از عکاسی محصولات برایش فراهم نخواهد بود. ما در آژانس تبلیغاتی لایت با ارائه قیمت های منصفانه مشکل را برای کارفرمایان حل کرده ایم.

جدول قیمت عکاسی تبلیغاتی

قیمت عکاسی تبلیغاتی به عوامل مختلفی مثل محل، تعداد تصاویر مورد نیاز، مدت زمان عکاسی بستگی دارد. آنچه که انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران اعلام کرده است در حال حاضر ملاک عکاسان برای قیمت گذاری می باشد. ولی براساس قیمت گذاری که ما نسبت به مشتریان در طول این چند سال مشخص کرده ایم به شرح ذیل است:

عکاسی با فضاسازی ساده: 350 هزار تومان

عکاسی با فضاسازی حرفه ای: 550 هزار تومان

4.8/5 - (14 امتیاز)

8 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام وقتتون بخیر
  آیا عکس برداری در منطقه صنعتی هم انجام می دهید؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۴۰۲-۰۷-۲۳ ۱۴:۰۲

   بله، تیم عکاسی آژانس تبلیغاتی لایت در هر مکان به سفارش مشتری حضور پیدا می کند و عکس مورد نظر را می گیرد.

   پاسخ
 • ببخشید عکاسی تبلیغاتی از طلا هم انجام میدین؟

  پاسخ
 • برای عکاسی تبلیغاتی در اصفهان از جاهای مختلفی برای عکس از نقره جات سوال کردم. با توجه به اینکه نور را انعکاس می دهد، آیا قابل انجام هست؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۴۰۲-۰۸-۱۷ ۱۰:۱۹

   سلام جناب سلیمی
   در خصوص سوال شما، باید ذکر کنیم که ما عکاسی تبلیغاتی از طلا انجام داده ایم و نمونه کارهای بسیار خوبی در آمده است. محصولات نقره هم کار دشواری نیست و در خدمتتون هستیم.

   پاسخ
 • خدمات عکاسی تبلیغاتی را در سایر شهرها هم انجام می دهید؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید