سفارش عکاسی تبلیغاتی

سفارش عکاسی تبلیغاتی

قیمت عکاسی تبلیغاتی

عکس برداری حرفه ای باعث می شود که خدمات و محصولات شما به صورت جذاب نمایش داده شود. هر کسب و کاری که داشته باشید و یا صاحب برندی باشید، با داشتن عکس از خود و مجموعه تان می توانید خود را به مشتریان بالقوه بهتر نشان دهید. با سفارش عکاسی تبلیغاتی عنصری بصری خواهید داشت که نمایش دهنده محصولات و خدمات شما به حساب می آید.  امروزه اغلب تصمیم گیری های مشتریان بر اساس نگاهشان اتفاق می افتد. اگر بتوانید بر نگاه مشتری خود با داشتن عکس های حرفه ای اثر بگذارید، به آسانی می توانید وی را به مشتری وفادار تبدیل کنید. آژانس تبلیغاتی لایت در طی سال های گذشته که اقدام به ارائه ی خدمات عکاسی نموده است، از طریق بازخورد هایی که مشتریان کارفرماها داشته اند پی به اهمیت این موضوع برده است. چه در رسانه های اجتماعی و چه در بستر سایت عکس های با کیفیت و جذاب حرف اول را می زند. یک عکس با کیفیت ممکن است از چند صد کلمه توضیحات در مورد یک محصول گویاتر باشد. از دیگر مواردی که می توانید از عکس ها بهره ببرید، استفاده از آنها در کاتالوگ ها و بروشورهای محصولاتتان است. همیشه در طراحی کاتالوگ در اصفهان استفاده از عکس ضرورت بالایی داشته است. در ادامه ی مطلب اطلاعاتی پیرامون مزایا و نتایجی که در کسب و کارتان دارد ارائه می دهیم. و چنانچه نیاز به استعلام قیمت عکاسی تبلیغاتی دارید با کارشناسان ما در تماس شوید.

 

تعرفه قیمت عکاسی تبلیغاتی

تعرفه قیمت عکاسی تبلیغاتی

قبل از اینکه با تعرفه قیمت عکاسی تبلیغاتی آشنا شوید در مورد نقش عکاسی حرفه ای برای کسب و کارها مطالبی را ذکر می کنیم. قطعا قیمت عکاسی تبلیغاتی نسبت با توجه به اهدافی که می تواند داشته باشد متفاوت است. اهداف عکاسی می تواند موارد زیر باشد:

 • جلب توجه مخاطبان

در تبلیغات، عکس یک ابزار قدرتمند برای جذب توجه مخاطبان است. تصویری جذاب و جالب می‌تواند برای مخاطب روانشناسی مثبت ایجاد کند و بیشترین توجه را به خود جلب کند. داشتن عکس مناسب تبلیغاتی باعث می شود که فروش یک کسب و کار چندین برابر شود.

 • ارائه اطلاعات بهتر

یک عکس بهتر از هزار کلمه است و می‌تواند بهترین راه برای نشان دادن محصول، خدمات و نکات قوت برند شما باشد. در واقع، تصاویر می‌توانند کیفیت، دسته، قابلیت‌ها و مزایای محصولات شما را پوشش دهد. ممکن است در صفحه ی محصول خود کلمات زیادی پیرامون محصول نوشته باشید ولی زیاد اتفاق می افتد که کاربر به سمت متن نرود و صرفا به دنبال عکس محصول می گردد. امروزه بسیاری از تصمیم گیری ها با نماهای بصری گرفته می شود. و یا فرض کنید بروشوری تهیه کنید که عکس نداشته باشد. در این حالت برای خواننده ممکن است خسته کننده باشد و یا به درستی با محصول آشنا نشود. اگر در کسب و کار خود به سمت طراحی وب سایت در اصفهان رفته باشید حتما احساس کرده اید که نیاز به عکس هایی دارید که محصول و خدمات شما را بهتر نمایش دهد.

 

قیمت عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

 

 • القای احساس

تصویر می‌تواند احساسات را بهتر از حرف‌ها نشان دهد. استفاده از دیدن تصاویر، مخاطبان را به دنبال خرید محصولات شما و یا استفاده از خدمات شما متحول کند. مخاطب با دیدن یک تصویر تبلیغاتی با کیفیت از محصول و خدمات شما به آسانی می تواند به مشتری تبدیل شود.

 • ارتقا جایگاه برند

استفاده بهینه از عکس‌های تبلیغاتی، می‌تواند شما را در بازار جدی‌تر بین نام‌های دیگر جابجا کند و برای شناخت برند شما تلاش کند. خیلی از کسب وکارهایی که در ایران و جهان رشد کرده است از عکس های تبلیغاتی با کیفیتی استفاده کرده اند. یکی از علت های مهم برای برندسازی داشتن عکس های تبلیغاتی حرفه ای است.

 • تأیید سرعت نشر

عکس‌های تبلیغاتی، راه سریع و ارزانی برای جذب توجه مخاطبان در رسانه‌های اجتماعی است و می‌تواند به شما کمک کند تا اطلاعات خود را به سرعت و به سمت مخاطبان فرستاد. در رسانه های اجتماعی مثل اینستاگرام داشتن یک عکس تبلیغاتی کمک زیادی می کند تا دنبال کنندگان بیشتری را سمت خود جذب کنید. صرف داشتن عکس های خلاقانه ممکن است به شهرت شما سرعت بدهد.

سفارش عکاسی تبلیغاتی

سفارش عکاسی تبلیغاتی در آژانس تبلیغاتی لایت

در سفارش عکاسی تبلیغاتی همه چیز در مورد نشان دادن تجهیزات، محصولات، ماشین آلات، فرآیندها و گاهی اوقات کارگران و مقامات شرکت شما در حال عمل است. عکاسی صنعتی ابزاری است که دست کم گرفته شده و دارای مزایای زیادی است. از ایجاد محتوای جذاب و قابل اعتماد برای وب سایت شما، توسعه حضور آنلاین قوی تا ارائه ماهرانه پیام برند خود با مزیت رقابتی.

در مجموع، محتوای عکاسی تبلیغاتی که فرآیندهای شما را در عمل نشان می‌دهد، به شرکت شما جان می‌بخشد، ارتباطات قوی‌تری با مشتری ایجاد می‌کند و تصویر حرفه‌ای‌تری ایجاد می‌کند. این مورد برای هر صنعتی است، چه عکاسی حرفه ای برای ساخت و ساز، تولید، مهندسی، تولید پارچه، خدمات برق، حفاری، تولید، این لیست ادامه دارد!

آژانس تبلیغاتی لایت که سابقه ی طولانی در این زمینه دارد به شما کمک می کند که در زمینه های زیر خدمات ارائه نماید:

 • عکاسی از محصولات در هر زمینه ای
 • عکاسی صنعتی در محل
 • عکاسی تبلیغاتی از مجموعه شما
 • عکاسی برای تولید محتوا چندرسانه ای

در شرکت تبلیغاتی لایت تمامی امکانات لازم برای عکس برداری از محصولات و خدمات وجود دارد.

قيمت عكاسي صنعتي

برای داشتن عکاسی تبلیغاتی، انتخاب مجموعه ی حرفه ای لازم است. آژانس تبلیغاتی لایت با در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات لازم و همچنین با داشتن دانش و تجربه ی کافی در زمینه ی عکاسی تبلیغاتی و صنعتی آماده ی خدمات رسانی می باشد. قیمت عکاسی تبلیغاتی می تواند با توجه به تغییر امکانات متفاوت باشد. آنچه که ما را از سایر آژانس های تبلیغات عکاسی متمایز می کند موارد زیر می باشد:

 • مشاوره های تخصصی و درک نیاز مشتری

درک اینکه محصول و خدمات شما چه نوع عکسی لازم دارد و چه تعداد عکس باید از آن گرفته شود و از چه زاویه هایی کمک به درک بهتر عکس توسط مخاطب می کند سوال هایی است که کارشناسان ما در جلسات مشاوره های رایگان با مشتری مورد بحث و گفتگو قرار می دهند و در نتیجه پایه و اساس کار را شکل می دهند. کارشناسان عکاسی آژانس تبلیغاتی لایت اگر نیاز باشد چندین جلسه همراه شما خواهد بود تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

 • دقت به جزئیات تصاویر

اینکه افراد به سراغ عکاسی تبلیغاتی و صنعتی می روند این است که نمایشی واضح و شفافی از محصول را بدست آورند تا در اختیار مشتریان قرار دهند. مشتری با نگاه کردن به تصاویر با کیفیت و واضح ترغیب به خریدن و تهیه ی آن محصول می شود. عکاسان حرفه ای لایت با در نظر گرفتن تنظیمات صحیح نور و انتخاب زاویه ی عکسبرداری دقیقا به دنبال این است که عکس محصول شما به صورت تمام و کمال به دیدی مشتری برسد.

 • خلاقیت و ایده پردازی با توجه به نیاز پروژه

عکسبرداری اگر همراه با خلاقیت و ایده پردازی نو نباشد برای مشتری کسل کننده خواهد بود. در عکاسی تبلیغاتی که اختیار شما قرار می دهیم، چاشنی خلاقیت را حتما ضمیمه ی آن می کنیم تا مخاطب حس کنجکاوی اش برانگیخته شود و یک قدم به سمت محصول شما نزدیک شود.

 • سنجش نمونه کارهای رقیبان کسب و کار شما

از مراحل عکاسی تبلیغاتی در لایت این است که آنچه رقیبان در زمینه ی عکاسی انجام داده اند را به صورت دقیق و با جزئیات تحلیل و بررسی نماید. رفع مشکلات و عیوبی که در عکس های رقیبان دیده می شود باید رفع شود.

 • قیمت مناسب

کارفرما اگر توان پرداخت هزینه های عکاسی تبلیغاتی را نداشته باشد و یا برایش مقرون به صرفه نباشد امکان بهره مند شدن از عکاسی محصولات برایش فراهم نخواهد بود. ما در آژانس تبلیغاتی لایت با ارائه قیمت های منصفانه مشکل را برای کارفرمایان حل کرده ایم.

قیمت عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

قیمت عکاسی تبلیغاتی به عوامل مختلفی مثل محل، تعداد تصاویر مورد نیاز، مدت زمان عکاسی بستگی دارد. آنچه که انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران اعلام کرده است در حال حاضر ملاک عکاسان برای قیمت گذاری می باشد. ولی براساس قیمت گذاری که ما نسبت به مشتریان در طول این چند سال مشخص کرده ایم به شرح ذیل است:

ردیف نوع عکاسی تبلیغاتی قیمت
1 عکاسی با فضاسازی ساده 350 هزار تومان
2 عکاسی با فضاسازی حرفه ای 550 هزار تومان

4.8/5 - (14 امتیاز)

24 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام وقتتون بخیر
  آیا عکس برداری در منطقه صنعتی هم انجام می دهید؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۲۳ مهر ۱۴۰۲ ۱۴:۰۲

   بله، تیم عکاسی آژانس تبلیغاتی لایت در هر مکان به سفارش مشتری حضور پیدا می کند و عکس مورد نظر را می گیرد.

   پاسخ
 • ببخشید عکاسی تبلیغاتی از طلا هم انجام میدین؟

  پاسخ
 • برای عکاسی تبلیغاتی در اصفهان از جاهای مختلفی برای عکس از نقره جات سوال کردم. با توجه به اینکه نور را انعکاس می دهد، آیا قابل انجام هست؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۱۰:۱۹

   سلام جناب سلیمی
   در خصوص سوال شما، باید ذکر کنیم که ما عکاسی تبلیغاتی از طلا انجام داده ایم و نمونه کارهای بسیار خوبی در آمده است. محصولات نقره هم کار دشواری نیست و در خدمتتون هستیم.

   پاسخ
 • خدمات عکاسی تبلیغاتی را در سایر شهرها هم انجام می دهید؟

  پاسخ
 • عکاسی تبلیغاتی از حیوانات خانگی در محل هم انجام می دهید؟

  پاسخ
 • یک فروشگاه اینترنتی با محصولات صنعتی هستیم. نزدیک 200 تا محصول بزرگ و کوچک داریم. عکاسی این 200 تا محصول هزینه اش چقدر می شود؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۶ آذر ۱۴۰۲ ۰۹:۳۸

   هزینه ی عکاسی تبلیغاتی از محصولات بستگی به تعداد شات ها و فضاسازی و حججم ویرایش عکس ها دارد. برای بررسی دقیق سوالتان تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلام
  عکاسی تبلیغاتی از مدل هم دارید؟

  پاسخ
 • نرخ عکاسی از لوازم آرایشی چقدر است؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۱ دی ۱۴۰۲ ۰۸:۵۹

   برای دریافت قیمت دقیق تر تماس بگیرید. چون بستگی به تعداد عکس ها و نوع فضاسازی دارد.

   پاسخ
 • عکاسی تبلیغاتی از ماشین داخل اتوگالری چجوری حساب میشه؟

  پاسخ
 • ببخشید مدل دوربینی که برای عکاسی تبلیغاتی استفاده می کنید چیه؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۱ دی ۱۴۰۲ ۰۸:۵۵

   از دوربین های مختلفی استفاده می کنیم. سعی ما همیشه این است که بالاترین مدل های دوربین استفاده شود.

   پاسخ
 • قیمت هر شات عکس چقدره؟ بعد اینکه عکس خام میدین یا اینکه اول ادیت می کنید بعد تحویل میدین؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ ۱۱:۱۵

   قیمت هر شات عکس در مطلب بالا داخل جدول قرار داده شده.
   در رابطه با سوال دوم اینکه ما تمام عکس هایی که تحویل می دهیم همراه با ادیت است.

   پاسخ
 • هزینه عکاسی تبلیغاتی اگه بیاین توی مغازه عکس بگیرید با اینکه خودمون محصولات رو بیاریم فرق داره؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید