عکاسی تبلیغاتی و صنعتی در اصفهان

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی در اصفهان

عکاسی تبلیغاتی بر گرفتن عکس برای تبلیغات تاثیرگذار تمرکز دارد. شرکت‌ها این تصاویر را با هدف خاصی می‌گیرند و منتشر می‌کنند، زیرا دارای عناصری هستند که مخاطب را تشویق می‌کنند تا به سمت محصول یا خدمات برود. به عنوان مثال، یک برند لباس ممکن است خط زمستانی خود را با عکسی از یک خانواده که اجناس برجسته را پوشیده است، تبلیغ کند. این تصویر ممکن است خانواده را در حال نشستن دور یک شومینه و گذراندن زمان با هم به تصویر بکشد. این نوع تصویر احساسات شدیدی را برمی انگیزد و مصرف کنندگان ممکن است بخواهند با خرید خود اقلام لباس، حال و هوای دنج و خانوادگی را تکرار کنند. عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در اصفهان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. و این امر به خاطر صنعتی بودن این شهر است. در اصفهان صنایع و حرفه های مختلفی به صورت مادر در حال فعالیت می باشند که نیاز به عکاسی دارند. اگر محصول یا خدماتی دارید که نیاز به تصویر برداری حرفه ای از آنها دارید با ما تماس بگیرید.

آنچه در این مطلب می خوانید

مزایای عکاسی تبلیغاتی در اصفهان

در فرهنگی پر از دوربین گوشی و هزاران کلیک در روز، فراموش کردن اهمیت عکاسی تخصصی آسان است. باید به یاد داشته باشیم که همه می توانند عکس بگیرند، اما هر عکسی شایسته یک کمپین تبلیغاتی نیست. کسانی که با مزیت عکاسی تبلیغاتی آشنا نیستند ممکن است این را درک نکنند و مزایای کار با یک عکاس تبلیغاتی را از دست بدهند. در ادامه ی مطلب به بررسی مزایای عکاسی تبلیغاتی می پردازیم.

نشان دادن یک برند

با یکپارچگی، عکس های تبلیغاتی می توانند به پرورش یک صدا و لحن به یاد ماندنی برای برند یک شرکت کمک کنند. مردم بیشتر با سبک عکاسی سازمان آشنا می شوند و ممکن است استفاده از عناصر و مضامین بصری ثابت را تشخیص دهند. این شناخت ممکن است منجر به افزایش شناخت برند در بین مشتریان شود که می تواند منجر به توسعه ابتکارات گسترش برند و آگاهی شود.

ارائه دسترسی به رسانه های اجتماعی

عکس‌های تبلیغاتی روی پلتفرم‌های دیجیتال پتانسیل تأثیرگذاری بر میلیون‌ها نفر در سراسر جهان را دارند. این نه تنها می تواند فروش را افزایش دهد، بلکه تصویری که در فضای مجازی پخش می شود می تواند توجه قابل توجهی را به شرکت و برند جلب کند.

ارائه پیام

عکاسی تبلیغاتی بسته به بافت تصویر و آنچه که نشان می دهد می تواند پیام خاصی را به مخاطب ارائه دهد. یک عکس با ترکیب بندی خوب می تواند ابزار قدرتمندی باشد، چه برای اعمال تصویر برند و چه برای انتقال ارزش های سازمان.

ترغیب مصرف کنندگان به خرید

یک عکس تبلیغاتی موفق می تواند مردم را برای خرید یک محصول ترغیب کند، زیرا تصویر آن را جذاب تر می کند. هنگامی که یک محصول می تواند به طور موثر یک سبک زندگی جذاب یا منفعت را بفروشد، مصرف کنندگان ممکن است به احتمال زیاد خرید کنند تا بتوانند آنچه را که تصویر ارائه می دهد تجربه کنند.

مقرون به صرفه بودن برای بازاریابی

در حالی که هزینه اولیه خرید تجهیزات و نرم افزار مناسب می تواند پرهزینه باشد، گرفتن عکس ها به خودی خود فرآیند نسبتاً ارزانی است. هزینه آن بسیار کمتر از تبلیغات ویدیویی است و می تواند بسیار سریعتر از تبلیغات ویدیویی در اختیار مخاطبان قرار گیرد که انتشار آن به زمان و هزینه بیشتری نیاز دارد.

درک آسان

عکاسی تبلیغاتی اگر به صورت حرفه ای گرفته شود و تمام جزئیات مربوطه به نمایش گذاشته شود برای مخاطب درک آسانی را فراهم می کند. عکس های محصولات و خدمات شما بسیار گویاتر از نوشته هایی بلند خواهد بود. برای انتقال حس درک محصول خود ناچارید تا عکس های تبلیغاتی بگیرید و در رسانه های مختلف از آنها استفاده نمایید.

افزایش بازدید

عکس های جذاب برای جلب توجه مشتریان یا خوانندگان یک وب سایت در نظر گرفته شده است. یک تصویر با کیفیت در طول تلاش های بازاریابی شما ارزش هزار کلمه را دارد. آمار نشان داده است که وب سایت هایی با تصاویر حرفه ای و جذاب 90 درصد بیشتر از وب سایت های دیگر دیده می شوند.

در شرکت تبلیغاتی لایت ما در کنار شماییم تا با عکاسی حرفه ای از محصولات و خدمات شما، برندتان را بهتر به نمایش بگذاریم.

لایت؛ چراغ راه کسب و کار شما

اهمیت عکاسی تبلیغاتی در اصفهان

ما توسط تصاویر احاطه شده‌ایم که بیشتر آن برای فروش چیزها استفاده می‌شود. اما چه مقدار از آن چیزی است که واقعاً به آن نیاز دارید، نه چیزی که دوست دارید داشته باشید؟ عکس ها نقش مهمی در تبلیغات و بازاریابی دارند زیرا می توانند داستانی را بیان کنند. امروزه، مصرف کنندگان بسیار بصری هستند – بنابراین، تنها تصاویری که برجسته هستند می توانند توجه آنها را جلب کنند. عکاسی تبلیغاتی در اصفهان شما را متقاعد می کند که چیزی را خریداری کنید که واقعاً به آن نیاز ندارید. این کار با قرار دادن محصولات، کالاها یا خدمات در مقابل مخاطبان و متقاعد کردن آنها برای علاقه مندی کار می کند. برای رسیدن به این هدف، عکاس تبلیغاتی موفق آمیزه ای از مهارت عکاسی و درک روانشناسی را به کار می گیرد.

عکاسی تبلیغاتی در اصفهان

عکاسی تبلیغاتی اصفهان

ضرب المثل قدیمی درست است – یک عکس ارزش هزار کلمه را دارد. شما می توانید یک کمپین تبلیغاتی گسترده را با بروشورها، بیلبوردها، ایمیل ها، تبلیغات آنلاین و موارد دیگر برنامه ریزی و اجرا کنید. می توانید ماهرترین کپی رایتر بازی را استخدام کنید. بدون پشتیبانی از تصاویر جذاب، برای شما سخت خواهد بود که مصرف کنندگان آن را از طریق یک جمله بگذرانند، چه رسد به خرید محصولات شما.

اگر می خواهید در زمینه بازاریابی کار کنید، در مورد عکاسی تبلیغاتی یاد بگیرید. این نوع عکاسی به شرکت ها کمک می کند تا برندها، محصولات و خدمات خود را به شیوه های به یاد ماندنی به تصویر بکشند.

انواع عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در اصفهان

عکاسی تبلیغاتی انواع مختلفی دارد که هر کدام می تواند در صنعت ها و حرفه های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. آشنایی با هر کدام از سبک های عکاسی تبلیغاتی و صنعتی در اصفهان به شما کمک می کند که در ادامه ی مسیری که برای تبلیغات کسب و کار خود انتخاب کرده اید، کمک کند.

عکاسی تبلیغاتی در اصفهان از سبک زندگی

عکاسی سبک زندگی

عکاسی تبلیغاتی سبک زندگی بر به تصویر کشیدن تصویری از واقعیت تمرکز دارد که مصرف کنندگان آرزو دارند بتوانند خودشان را مجسم کنند. برای مثال، شرکتی که لباس‌های التقاطی و کالاهای خانگی می‌فروشد، ممکن است از عکس زنی استفاده کند که لباس‌های آن برند را در خانه‌ای خارق‌العاده و پر از کالاهای خانگی آن برند می‌پوشد. سبک زندگی عجیب و غریبی که تصویر ارائه می دهد می تواند مصرف کنندگان را به خرید اقلام برند تشویق کند.

عکاسی تبلیغاتی مد

عکاسی مد تصاویری از افرادی ارائه می دهد که لباس های این برند را پوشیده اند و اغلب درگیر نوعی فعالیت جالب هستند، مانند بازی در برف. بسیاری از این عکس‌ها بر روی ایجاد تأثیر احساسی بر روی مخاطب از طریق انتخاب مد برند تمرکز دارند. افرادی که به لباس‌ها پاسخ مثبت می‌دهند، احتمالاً آن‌ها را خریداری می‌کنند. این سبک عکاسی تبلیغاتی کمک زیادی می کند تا فروش یک مرکز افزایش پیدا کند و برند مجموعه رشد کند.

عکاسی تبلیغاتی از محصول اصفهان

عکاسی تبلیغاتی محصول

عکاسی محصول بر نمایش یک محصول خاص یا طیف وسیعی از محصولات به شیوه ای بصری جذاب و آموزنده تمرکز دارد. این تصاویر ویژگی ها، جزئیات و مزایای محصول را برای جذب مشتریان بالقوه برجسته می کند. علاوه بر این، عکاسی محصول معمولاً در کاتالوگ ها، وب سایت های تجارت الکترونیک، تبلیغات چاپی و مواد بسته بندی استفاده می شود. در عکاسی تبلیغاتی در اصفهان ما تلاش می کنیم عکس های برجسته ای بگیریم.

عکاسی تبلیغاتی از غذا در اصفهان

عکاسی تبلیغاتی غذا

کسب و کارهای مواد غذایی اغلب به عکاسی تبلیغاتی برای ارائه تصاویر غذای وسوسه انگیز متکی هستند. با درست کردن غذاهای جذاب، این برند امیدوار است مشتریان بخواهند خودشان غذا را امتحان کنند. یک همبرگر عالی در تبلیغات فست فود شبیه محصول واقعی است که به دست مشتری می رسد. در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در اصفهان ما تلاش می کنیم که جزئیات به خوبی نمایش داده شوند تا مخاطب آن را به خوبی لمس کند.

عکاسی تبلیغاتی معماری اصفهان

عکاسی تبلیغاتی معماری

عکاسی تبلیغاتی معماری بر عکاسی از خانه ها از بهترین زوایای آنها تمرکز دارد. برخی از این عکس‌ها از لنزهای مختلفی استفاده می‌کنند تا اتاق را بزرگ‌تر از آنچه هست نشان دهند، یا ممکن است از یک خانه در طول فصل خاصی عکس بگیرند تا زیبایی‌شناسی خاصی ایجاد کنند. شرکت‌ها معمولاً طراحان داخلی را استخدام می‌کنند تا اتاق‌ها را در این عکس‌ها مدل‌سازی کنند و به ایجاد زیبایی‌شناسی جذابی کمک کنند.

عکاسی تبلیغاتی محیطی اصفهان

عکاسی محیطی

یک عکاس می تواند یک عکس تبلیغاتی بگیرد که افراد را در محیطی زیبا یا غیرعادی به تصویر می کشد. این عکس‌ها می‌توانند افرادی را نشان دهند که از یک محصول یا خدمات استفاده می‌کنند یا از آن سود می‌برند، در حالی که داستانی را بیان می‌کنند یا پیام اصلی یک برند را منتقل می‌کنند. با این سبک عکاسی تبلیغاتی اصفهان می توان به خوبی محصول را به نمایش گذاشت و کمک کرد که مخاطب تصمیم بهتری را اتخاذ نماید.

نقش عکاسی در تبلیغات چیست؟

این امید و الهام است که از طریق شات قهرمان یک ستاره کم‌اندازه پیست که در حال عبور از خط پایان مسابقه استادیوم پرجمعیت است، پوزخند می‌زند، و دست‌هایش گسترده است. این سخاوت و اراده ای است که توسط عکس یک باشگاه ورزشی تاریک و متروک با یک نور که روحی تنها را در گوشه ای آشکار می کند، القا می شود و در حال مبارزه با یک سری دیگر از اسکات است. هر دو سوژه در عکس ها لباس ورزشی پوشیده اند. حدس بزنید چه کسی؟ نایک. فقط انجامش بده.

تبلیغات با عکاسی چشم – و توجه – مصرف کنندگان را مجذوب خود می کند. عکاسی یک تصویر برند و محیطی ایجاد می کند که مصرف کنندگان را متقاعد می کند که باید بخشی از آن باشند. در دنیای بازاریابی، بصری ها غالب هستند.

افزودن یک تصویر به یک آگهی می تواند تا 65 درصد یادآوری مصرف کننده را بهبود بخشد. اگر از این کار صرف نظر کنید و یک متخصص را استخدام نکنید، عکس‌های آیفون یا تصاویر استوک شما می‌تواند باعث شود مشتریان بالقوه تجربه‌ای غیر صادقانه یا آماتور را به خاطر بسپارند. در عکاسی تبلیغاتی اصفهان باید به دنبال این بود که مشتری با دیدن عکس به خوبی آن را باور کند و تشویق شود که به سمت محصول حرکت کند.

عکاسی تبلیغاتی اصفهان

سفارش عکاسی تبلیغاتی در اصفهان

عکاسان تبلیغاتی مهارت‌های دوربین برای گرفتن عکس‌های با کیفیت بالا را دارند و از روانشناسی تبلیغات برای متقاعد کردن مصرف‌کنندگان به برند شما استفاده می‌کنند. این حیاتی است که یک عکاس سلیقه و ترجیحات شما را درک کند – به ویژه پیامی که می خواهید از طریق تلاش های تبلیغاتی منتشر کنید. در شرکت تبلیغاتی لایت انواع سبک های عکاسی تبلیغاتی توسط تیم مجرب و حرفه ای به کار گرفته می شود. شما می توانید برای دریافت قیمت و انتخاب سبک مورد نظر خودتان با مشاوران ما در تماس شوید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

نمونه عکاسی صنعتی تبلیغاتی

قیمت عکاسی تبلیغاتی

عکس برداری حرفه ای باعث می شود که خدمات و محصولات شما به صورت جذاب نمایش داده شود. هر کسب و کاری که داشته باشید و یا صاحب برندی باشید، با داشتن عکس از خود و مجموعه تان می توانید خود را به مشتریان بالقوه بهتر نشان دهید. با سفارش عکاسی تبلیغاتی عنصری بصری خواهید داشت که نمایش دهنده محصولات و خدمات شما به حساب می آید.  امروزه اغلب تصمیم گیری های مشتریان بر اساس نگاهشان اتفاق می افتد. اگر بتوانید بر نگاه مشتری خود با داشتن عکس های حرفه ای اثر بگذارید، به آسانی می توانید وی را به مشتری وفادار تبدیل کنید. آژانس تبلیغاتی لایت در طی سال های گذشته که اقدام به ارائه ی خدمات عکاسی نموده است، از طریق بازخورد هایی که مشتریان کارفرماها داشته اند پی به اهمیت این موضوع برده است. چه در رسانه های اجتماعی و چه در بستر سایت عکس های با کیفیت و جذاب حرف اول را می زند. یک عکس با کیفیت ممکن است از چند صد کلمه توضیحات در مورد یک محصول گویاتر باشد. از دیگر مواردی که می توانید از عکس ها بهره ببرید، استفاده از آنها در کاتالوگ ها و بروشورهای محصولاتتان است. همیشه در طراحی کاتالوگ در اصفهان استفاده از عکس ضرورت بالایی داشته است. در ادامه ی مطلب اطلاعاتی پیرامون مزایا و نتایجی که در کسب و کارتان دارد ارائه می دهیم. و چنانچه نیاز به استعلام قیمت عکاسی تبلیغاتی دارید با کارشناسان ما در تماس شوید.

عکاسی در اصفهان

در عکاسی تبلیغاتی چه اهدافی دنبال می شود؟

اهداف عکاسی می تواند موارد زیر باشد:

 • جلب توجه مخاطبان

در تبلیغات، عکس یک ابزار قدرتمند برای جذب توجه مخاطبان است. تصویری جذاب و جالب می‌تواند برای مخاطب روانشناسی مثبت ایجاد کند و بیشترین توجه را به خود جلب کند. داشتن عکس مناسب تبلیغاتی باعث می شود که فروش یک کسب و کار چندین برابر شود.

 • ارائه اطلاعات بهتر

یک عکس بهتر از هزار کلمه است و می‌تواند بهترین راه برای نشان دادن محصول، خدمات و نکات قوت برند شما باشد. در واقع، تصاویر می‌توانند کیفیت، دسته، قابلیت‌ها و مزایای محصولات شما را پوشش دهد. ممکن است در صفحه ی محصول خود کلمات زیادی پیرامون محصول نوشته باشید ولی زیاد اتفاق می افتد که کاربر به سمت متن نرود و صرفا به دنبال عکس محصول می گردد. امروزه بسیاری از تصمیم گیری ها با نماهای بصری گرفته می شود. و یا فرض کنید بروشوری تهیه کنید که عکس نداشته باشد. در این حالت برای خواننده ممکن است خسته کننده باشد و یا به درستی با محصول آشنا نشود. اگر در کسب و کار خود به سمت طراحی وب سایت در اصفهان رفته باشید حتما احساس کرده اید که نیاز به عکس هایی دارید که محصول و خدمات شما را بهتر نمایش دهد.

 • القای احساس

تصویر می‌تواند احساسات را بهتر از حرف‌ها نشان دهد. استفاده از دیدن تصاویر، مخاطبان را به دنبال خرید محصولات شما و یا استفاده از خدمات شما متحول کند. مخاطب با دیدن یک تصویر تبلیغاتی با کیفیت از محصول و خدمات شما به آسانی می تواند به مشتری تبدیل شود.

 • ارتقا جایگاه برند

استفاده بهینه از عکس‌های تبلیغاتی، می‌تواند شما را در بازار جدی‌تر بین نام‌های دیگر جابجا کند و برای شناخت برند شما تلاش کند. خیلی از کسب وکارهایی که در ایران و جهان رشد کرده است از عکس های تبلیغاتی با کیفیتی استفاده کرده اند. یکی از علت های مهم برای برندسازی داشتن عکس های تبلیغاتی حرفه ای است.

 • تأیید سرعت نشر

عکس‌های تبلیغاتی، راه سریع و ارزانی برای جذب توجه مخاطبان در رسانه‌های اجتماعی است و می‌تواند به شما کمک کند تا اطلاعات خود را به سرعت و به سمت مخاطبان فرستاد. در رسانه های اجتماعی مثل اینستاگرام داشتن یک عکس تبلیغاتی کمک زیادی می کند تا دنبال کنندگان بیشتری را سمت خود جذب کنید. صرف داشتن عکس های خلاقانه ممکن است به شهرت شما سرعت بدهد.

چرا سفارش عکاسی تبلیغاتی در لایت

مشاوره های تخصصی و درک نیاز مشتری

درک اینکه محصول و خدمات شما چه نوع عکسی لازم دارد و چه تعداد عکس باید از آن گرفته شود و از چه زاویه هایی کمک به درک بهتر عکس توسط مخاطب می کند سوال هایی است که کارشناسان ما در جلسات مشاوره های رایگان با مشتری مورد بحث و گفتگو قرار می دهند و در نتیجه پایه و اساس کار را شکل می دهند. کارشناسان عکاسی آژانس تبلیغاتی لایت اگر نیاز باشد چندین جلسه همراه شما خواهد بود تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

دقت به جزئیات تصاویر

اینکه افراد به سراغ عکاسی تبلیغاتی و صنعتی می روند این است که نمایشی واضح و شفافی از محصول را بدست آورند تا در اختیار مشتریان قرار دهند. مشتری با نگاه کردن به تصاویر با کیفیت و واضح ترغیب به خریدن و تهیه ی آن محصول می شود. عکاسان حرفه ای لایت با در نظر گرفتن تنظیمات صحیح نور و انتخاب زاویه ی عکسبرداری دقیقا به دنبال این است که عکس محصول شما به صورت تمام و کمال به دیدی مشتری برسد.

خلاقیت و ایده پردازی با توجه به نیاز پروژه

عکسبرداری اگر همراه با خلاقیت و ایده پردازی نو نباشد برای مشتری کسل کننده خواهد بود. در عکاسی تبلیغاتی که اختیار شما قرار می دهیم، چاشنی خلاقیت را حتما ضمیمه ی آن می کنیم تا مخاطب حس کنجکاوی اش برانگیخته شود و یک قدم به سمت محصول شما نزدیک شود.

سنجش نمونه کارهای رقیبان کسب و کار شما

از مراحل عکاسی تبلیغاتی در لایت این است که آنچه رقیبان در زمینه ی عکاسی انجام داده اند را به صورت دقیق و با جزئیات تحلیل و بررسی نماید. رفع مشکلات و عیوبی که در عکس های رقیبان دیده می شود باید رفع شود.

سوالات متداول عکاسی تبلیغاتی اصفهان

بله، در صورتی که سوژه ی مورد نظر قابلیت استفاده از مدل داشته باشد و کارفرما درخواست کند از مدل هم استفاده می کنیم.

بله، به درخواست مشتری انجام می شود.

تصاویر ثابت در بازاریابی معاصر اهمیت فزاینده ای دارند. 80 درصد از بازاریابان از عکس ها در بازاریابی رسانه های اجتماعی خود استفاده می کنند. تصاویر 60000 برابر سریعتر از متن پردازش می شوند. پست های رسانه های اجتماعی که شامل یک تصویر هستند، 10 برابر بیشتر احتمال دارد که درگیر شوند. 

بله. یک عکاس با درک قوی از جنبه های فنی عکاسی می تواند خلاقیت بیشتری داشته باشد. برای یک عکاس مهم است که نه تنها نحوه عملکرد دوربین خود را درک کند، بلکه درک اینکه دوربین ها در مقایسه با چشم انسان چگونه می بینند بسیار مهم است. عکاسی که این موضوع را درک کند، می‌تواند دید خود را به طور موثر اجرا کند.

34 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام
  تولید کننده ظروف تفلون هستم و برای وبسایتم نیاز به عکاسی محصول دارم. مدت زمان لازم برای عکاسی اینا چقدر است؟

  پاسخ
  • سلام جناب حسن پور
   بستگی به تعداد محصولات دارد. برای اطلاع دقیق از زمان لازم برای عکاسی تماس بگیرید.

   پاسخ
 • با تشکر از پرسنل آژانس لایت
  رستوران غذاهای سنتی در اصفهان دارم. در محل حضور پیدا کردند و از تمام غذاها و سرویس ها عکس برداری کردند. بسیار عالی بود!

  پاسخ
 • تا قبل از اینکه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی از محصولاتم انجام نداده بودم اهمیت موضوع را نمی فهمیدم. شرکت لایت زحمت عکاسی تبلیغاتی محصولاتم رو کشیدن و به این موضوع پی بردم.

  پاسخ
 • کارگاه و مغازه لباس ورزشی دارم. قصد دارم محصولاتم را عکاسی کنم و داخل سایت بزارم. شرایط استفاده از خدمات عکاسی تبلیغاتی شما چیست؟

  پاسخ
  • تیم عکاسی ما با در اختیار داشتن تجهیزات حرفه ای عکاسی آماده ی همکاری می باشد. تنها کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

   پاسخ
 • زمینه فعالیت من تولید ظروف تفلون است. ظروفی که دارم در 4 رنگ مختلف تولید می شود. قصد عکاسی از این محصولات رو دارم. ایا امکان حضور در کارخانه که در اصفهان می باشد را دارید؟

  پاسخ
 • سلام قصد عکاسی از محیط خدمات MDF رو دارم. کارگاه ما در حاشیه اصفهان است. امکان حضور برای عکاسی از کارگاه را دارید؟

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر
  آیا عکس برداری در منطقه صنعتی هم انجام می دهید؟

  پاسخ
  • تیم تولید محتوای لایت
   ۹ تیر ۱۴۰۳ ۱۴:۱۳

   بله، تیم عکاسی آژانس تبلیغاتی لایت در هر مکان به سفارش مشتری حضور پیدا می کند و عکس مورد نظر را می گیرد.

   پاسخ
 • ببخشید عکاسی تبلیغاتی از طلا هم انجام میدین؟

  پاسخ
 • برای عکاسی تبلیغاتی در اصفهان از جاهای مختلفی برای عکس از نقره جات سوال کردم. با توجه به اینکه نور را انعکاس می دهد، آیا قابل انجام هست؟

  پاسخ
  • تیم تولید محتوای لایت
   ۹ تیر ۱۴۰۳ ۱۴:۵۰

   سلام جناب سلیمی
   در خصوص سوال شما، باید ذکر کنیم که ما عکاسی تبلیغاتی از طلا انجام داده ایم و نمونه کارهای بسیار خوبی در آمده است. محصولات نقره هم کار دشواری نیست و در خدمتتون هستیم.

   پاسخ
 • خدمات عکاسی تبلیغاتی را در سایر شهرها هم انجام می دهید؟

  پاسخ
 • عکاسی تبلیغاتی از حیوانات خانگی در محل هم انجام می دهید؟

  پاسخ
 • یک فروشگاه اینترنتی با محصولات صنعتی هستیم. نزدیک 200 تا محصول بزرگ و کوچک داریم. عکاسی این 200 تا محصول هزینه اش چقدر می شود؟

  پاسخ
  • تیم تولید محتوای لایت
   ۱۱ تیر ۱۴۰۳ ۱۴:۴۵

   هزینه ی عکاسی تبلیغاتی از محصولات بستگی به تعداد شات ها و فضاسازی و حجم ویرایش عکس ها دارد. برای بررسی دقیق سوالتان تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلام
  عکاسی تبلیغاتی از مدل هم دارید؟

  پاسخ
 • نرخ عکاسی از لوازم آرایشی چقدر است؟

  پاسخ
  • تیم تولید محتوای لایت
   ۱۲ تیر ۱۴۰۳ ۱۶:۳۷

   برای دریافت قیمت دقیق تر تماس بگیرید. چون بستگی به تعداد عکس ها و نوع فضاسازی دارد.

   پاسخ
 • عکاسی تبلیغاتی از ماشین داخل اتوگالری چجوری حساب میشه؟

  پاسخ
 • ببخشید مدل دوربینی که برای عکاسی تبلیغاتی استفاده می کنید چیه؟

  پاسخ
  • تیم تولید محتوای لایت
   ۱۶ تیر ۱۴۰۳ ۱۱:۰۸

   از دوربین های مختلفی استفاده می کنیم. سعی ما همیشه این است که بالاترین مدل های دوربین استفاده شود.

   پاسخ
 • علی سرمدی
  ۱۶ تیر ۱۴۰۳ ۱۰:۱۲

  قیمت هر شات عکس چقدره؟ بعد اینکه عکس خام میدین یا اینکه اول ادیت می کنید بعد تحویل میدین؟

  پاسخ
  • تیم تولید محتوای لایت
   ۱۶ تیر ۱۴۰۳ ۱۱:۰۷

   قیمت هر شات عکس در مطلب بالا داخل جدول قرار داده شده.
   در رابطه با سوال دوم اینکه ما تمام عکس هایی که تحویل می دهیم همراه با ادیت است.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

4.4/5 - (50 امتیاز)