چاپ دیجیتال در اصفهان

خدمات حرفه ای چاپ دیجیتال در اصفهان

چاپ دیجیتال فرآیند اعمال تونر یا جوهر مایع بر روی بسترهای مختلف رسانه است. این فرآیند با چاپ افست سنتی متفاوت است زیرا نیازی به استفاده از صفحات چاپی ندارد. دستگاه های چاپ دیجیتال قادر به تولید تصاویر فوق العاده واضح حتی با پوشش رنگ ثابت هستند. معمولاً فایل‌های PDF یا سایر فایل‌های دیجیتالی مستقیماً به مطبوعات دیجیتال فرستاده می‌شوند، جایی که می‌توان تصاویر و رسانه‌ها را روی هر نوع ماده اعمال کرد. چاپ دیجیتال در اصفهان از خدماتی است که توسط شرکت تبلیغاتی لایت ارائه می شود. در آژانس لایت انواع محصولات چاپی به صورت دیجیتال با بهترین کیفیت انجام می شود.

در مرکز چاپ دیجیتال در اصفهان به راحتی می توانید موارد تبلیغاتی خود را که نیاز به چاپ دیجیتال دارد بسپارید و با بهترین کیفیت و به صورت فوری آن را دریافت نمایید.

نکته ی قابل توجه این است که شرکت لایت تنها سفارشات چاپ دیجیتال بالای 1000 عدد را می پذیرد.

مزایای چاپ دیجیتال در اصفهان

چاپ دیجیتال در مقایسه با چاپ افست از مزایایی برخوردار است که می تواند کیفیت لازم برای فعالیت های تبلیغاتی شما را فراهم نماید. در ادامه به مواردی که چاپ دیجیتال اصفهان را متمایز می کند اشاره می نماییم.

مقرون به صرفه

هزینه های راه اندازی بسیار کمتری دارد که در نتیجه هزینه های کلی را کاهش می دهد. ما فقط به یک سند PDF از طرح چاپی شما نیاز داریم که بتوانیم آن را چاپ کنیم. ما حتی یک نسخه آزمایشی را برای تأیید، قبل از شروع چاپ دیجیتال به صورت رایگان ارائه خواهیم کرد.

کیفیت بالا

در چاپ دیجیتال از تونرهای با کیفیت بالا و جوهر مایع برای تولید تصاویر واضح تر و طراحی بهتر استفاده می شود.  به علاوه، با چاپ دیجیتال، ایجاد تغییرات برای دستیابی به نتایج نهایی که برای پروژه چاپ خود در نظر گرفته اید آسان است!

دقت و تکرار برای نتایج ثابت

هنگامی که فایل PDF خود را تأیید کردید، یک فایل مستقیماً وارد مرحله چاپ دیجیتال می شود. سپس این فایل را می توان برای استفاده در آینده، با یا بدون ویرایش، ذخیره کرد. اگر هر دو هفته به 1000 بروشور نیاز دارید، پرس های دیجیتال می توانند طرح شما را دقیقاً به همان روش دوباره تولید کنند.

چاپ با نرخ چرخش سریعتر

چاپ های دیجیتال نرخ چرخش سریع را ارائه می دهند و هر زمان که به آن نیاز داشتید می توانند محصول نهایی را ارائه دهند. برای راه حل های سریع، چاپ دیجیتال می تواند چرخش های یک روزه را ایجاد کند. چاپ های شما می توانند سریعتر از روش های چاپ سنتی به راحتی در دسترس باشند.

بارگذاری تصاویر محصولات

چاپ دیجیتال بر خلاف چاپ افست که نیاز به صفحات و طرح های سنگی دارد، انعطاف پذیر است. اقلام دیجیتالی به راحتی قابل بازبینی و تغییر هستند و در دوره های مختلف چاپی می توانید تغییرات لازم را اجرا نمایید. مرکز چاپ دیجیتال در اصفهان در صورت نیاز هر گونه تغییری که لازم باشد را اعمال می نماید.

دقت رنگ استثنایی

بر خلاف سایر راه حل های چاپ، روش چاپ دیجیتال می تواند دقت رنگ 95 درصد را تضمین کند. ما این توانایی را داریم که سایه های مختلف طرح شما را بررسی کنیم تا دقیقاً سند پر از رنگ شما ایجاد شود. توجه به جزئیات رنگ باعث می شود که نتیجه ی بهتری از چاپ دریافت نمایید و کیفیت بالاتری در محصولات خود دریافت کنید.

چاپ داده های متغیر

به عنوان یکی از انواع چاپ دیجیتال، چاپ داده های متغیر (VDP) سفارشی سازی را بر اساس واحد ارائه می دهد. ممکن است در یک سند تبلیغاتی نیاز به داده های متغیر داشته باشید. با چاپ دیجیتال در اصفهان به راحتی می توانید این داده های متغیر را اعمال نمایید.

در شرکت تبلیغاتی لایت ما در کنار شماییم تا چاپ تمام اسناد تبلیغاتی تان بر عهده بگیریم و با بهترین کیفیت و در اسرع وقت به شما تحویل دهیم.

لایت؛ چراغ راه کسب و کار شما

اهمیت چاپ دیجیتال در اصفهان

استفاده از چاپ دیجیتال بدون شک در سال های اخیر افزایش یافته است. در حقیقت، چاپ دیجیتال 16.2 درصد از ارزش بازار چاپ جهانی را در سال 2017 تشکیل می داد. با توجه به محبوبیت روزافزون آن، بسیاری از افراد آن را به عنوان روشی ایده آل می شناسند. چاپ دیجیتال جایگزینی برای تکنیک های سنتی مانند لیتوگرافی، فلکسوگرافی، گراور، چاپ حروف و غیره است زیرا بسیاری از مراحل مکانیکی مورد نیاز برای چاپ سنتی مانند ساختن رنگ ها و فیلم ها، چیدن دستی قطعات در کنار هم و ایجاد بشقاب ها را از بین می برد. اصفهان به عنوان یک شهر فرهنگی و صنعتی نیاز به چاپ دیجیتال در آن روز به روز در حال افزایش می باشد. از همین جهت با درک این خلا اقدام به راه اندازی خدمات چاپ دیجیتال نموده ایم. برای دریافت خدمات چاپ دیجیتال با ما تماس بگیرید.

چاپ دیجیتال اصفهان

مرکز چاپ دیجیتال در اصفهان

طراحی گرافیک از ارکان بسیار مهم در زمینه ی چاپ دیجیتال می باشد.در اینجا به شنیدن صوت زیر متوجه اهمیت ویژه ی طراحی گرافیک خواهید شد. در مرکز چاپ دیجیتال در اصفهان، در صورت نیاز ابتدا طرح گرافیکی شما طراحی می شود و در مرحله ی بعدی چاپ می گردد.

چاپ افست - یا چاپ لیتوگرافی - شامل حکاکی یک صفحه فلزی با مواد چاپی است که سپس با جوهر روی یک پتو یا غلتک لاستیکی منتقل می شود تا روی رسانه دریافت کننده، معمولاً کاغذ، چاپ شود. از سوی دیگر، چاپ دیجیتال، مواد را مستقیماً روی کاغذ چاپ می کند و فرآیند انتقال صفحه را کاملاً نادیده می گیرد.

چاپخانه دیجیتال در اصفهان

چاپ دیجیتال همیشه در حال توسعه است. از زمان معرفی آن در اوایل دهه 1990، این فناوری به طور قابل توجهی پیشرفت کرده است. در 30 سال دیگر، حتی قدرتمندتر خواهد شد. هر واحد را می توان توسط یک دستگاه چاپ دیجیتال به گونه ای تولید کرد که اطمینان حاصل شود که همه آنها ظاهر یکسانی دارند. چاپ کوتاه مدت به خریداران این امکان را می دهد که «قبل از خرید آزمایش کنند». در نتیجه، هزینه‌های بسته‌بندی برای سفارش‌های بزرگ که مطابق انتظار نمی‌شوند را می‌توان با کمک چاپ دیجیتال کاهش داد. برای صنعت، چاپ دیجیتال نشان دهنده یک الگوی جدید است. این گزینه ها، ویژگی ها و انعطاف پذیری بیشتری نسبت به تکنیک های چاپ سنتی مانند چاپ افست یا فلکسوگرافی ارائه می دهد. امروزه ما خواهان مواد چاپی دقیق و به روز هستیم، بنابراین مشتریان به چاپگرهایی نیاز دارند که بتوانند چاپ رنگی کوتاه مدت با بالاترین کیفیت را با کمترین هزینه در کمترین زمان ارائه دهند. چند نکته وجود دارد که باید قبل از انتخاب نحوه چاپ طرح خود در نظر بگیرید، زیرا انتخاب فرآیندی که برای کار شما بهتر عمل می کند همیشه ساده نیست. به طور خلاصه، هیچ توجیهی برای عدم انتخاب چاپ دیجیتال برای بازاریابی چاپی وجود ندارد که حجم کم، کیفیت بالا و مقرون به صرفه باشد.

در چاپخانه دیجیتال در اصفهان همواره تلاش کرده ایم که در زمان مشتری و کیفیت محصولات ارائه شده، دقت بالایی داشته باشیم.

مرکز چاپ دیجیتال فوری
مرکز چاپ دیجیتال ارزان اصفهان
چاپخانه دیجیتال در اصفهان

چاپ دیجیتال در بسته بندی ها

مزایای چاپ دیجیتال اصفهان برای بسته بندی را می توان به صورت زیر اشاره کرد:

 • سرعت: چاپ دیجیتال زمان تنظیم را کاهش می‌دهد و به‌روزرسانی‌های سریع را امکان‌پذیر می‌کند، که آن را برای عرضه سریع و سفارشی محصول ایده‌آل می‌کند.
 • نیروگاه شخصی سازی: از چاپ داده های متغیر برای طرح های بسته بندی سفارشی و جذاب استفاده می کند که در سطح شخصی با مصرف کنندگان طنین انداز می شود.
 • مقرون به صرفه برای اجراهای کوچکتر: در هزینه های راه اندازی صرفه جویی می کند و از حداقل نیازهای سفارش زیاد جلوگیری می کند و به نفع کسب و کارهای کوچک تا متوسط است.
 • محافظت از برند پیشرفته: ترکیب ویژگی‌های منحصر به فرد ضد جعل با چاپ دیجیتال از یکپارچگی برند شما محافظت می‌کند.
 • نوآوری دوستدار محیط زیست: چاپ دیجیتال ضایعات و گازهای گلخانه ای را به حداقل می رساند و از طریق تولید کارآمد و در دسته کوچک با اهداف پایداری همسو می شود.

صاحبان برند به طور مرتب به دنبال راه هایی برای نوآوری هستند، از جمله نحوه تولید بسته بندی خود. با پیشرفت‌های تکنولوژیکی اخیر، چاپ دیجیتال در میان سایر گرایش‌های بسته‌بندی 2024، به گزینه‌های چاپ سنتی‌تر افزوده شده است.

قیمت چاپ دیجیتال در اصفهان

قیمت چاپ دیجیتال در اصفهان

آژانس تبلیغاتی لایت با سابقه ای طولانی در زمینه ی ارائه خدمات تبلیغات آماده ی همکاری با اصناف مختلف را دارد. شرکت لایت در زمینه های تبلیغاتی همچون ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان، طراحی سایت، سئو سایت، طراحی گرافیک، عکاسی تبلیغاتی و مشاوره تبلیغاتی نیز فعالیت می کند. تا به اکنون توانسته به کسب و کارهای متعددی در زمینه های مختلف خدمات خود را ارائه نماید و شاهد رونق بیشتر و توسعه ی کسب و کار آنها بوده است. چنانچه قصد سفارش چاپ دیجیتال در اصفهان را دارید با کارشناسان ما در تماس شوید و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید. با توجه به گستردگی چاپ دیجیتال، قیمت چاپ دیجیتال در اصفهان متفاوت می باشد. از همین جهت برای دریافت قیمت دقیق تماس بگیرید.

سوالات متداول چاپ دیجیتال در اصفهان

بله، برای انجام فرایند چاپ دیجیتال تنها فایل مورد نظر ما مهم است که می توانید آن را از طریق راه های ارتباطی مختلف ارسال نمایید. بعد از انجام چاپ به آدرس شما ارسال خواهد شد.

اغلب مدت زمان لازم برای چاپ دیجیتال در اصفهان حداکثر 3 روز می باشد، مگر اینکه سفارش خاص باشد و نیاز به فرایندهای دیگری مثل برش و تا زدن داشته باشد.

بله، ما تمام محصولات چاپی اعم از کارت ویزیت، کاتالوگ و بروشور، بسته بندی و جعبه، لیبل، فاکتور، قبض و…. را پوشش می دهیم.

بله، یکی از خدمات تخصصی ما طراحی گرافیک می باشد. شما ایده و پیشنهادات لازم را ارائه می دهید، ما آن را طراحی می کنیم و سپس چاپ می کنیم.

11 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • محصولی دارم که تازه تولید شده و نیاز به کارتن برای بسته بندی دارم. شما این کارا رو هم انجام میدین؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۲۰

   بله دوست عزیز. خدمات طراحی و چاپ کارتن محصول از صفر تا صد توسط مجموعه ی ما انجام می شود. چنانچه مایل به دریافت خدمات ما بودین با شماره 09364789055 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 • خلیل عاصمی
  ۲۹ آذر ۱۴۰۲ ۰۹:۵۸

  سلام
  در چاپ دیجیتال که انجام می دهید ظرف دو سه روز می تونید نزدیک 10 هزار بروشور چاپ کنید؟

  پاسخ
  • مجتبی جعفری
   ۲۹ آذر ۱۴۰۲ ۱۶:۳۴

   سلام
   بستگی به جنسی که برای کاتالوگ انتخاب می کنید دارد. برای مشاوره تماس بگیرید.

   پاسخ
 • چندین دوره کاتالوگ سفارش دادم. چاپ دیجیتال و طراحی که داشت راضی بودم.

  پاسخ
 • چاپ دیجیتالی از بهترین روش های چاپی هست که من خوشبختانه نسبت به خدماتی که دریافت کردم راضی هستم.

  پاسخ
 • سلام
  خدا قوت میگم به تیم لایت به خاطر خدمات حرفه ای که ارائه می دن.

  پاسخ
 • نیاز به چاپ بیش از 1000 برگه A5 دارم که اطلاعات تبلیغاتیم رو داخلش بزنم و برچسب داشته باشه. لطفا هزینه و مدت زمانی که نیاز داره رو برام بنویسید.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

4.1/5 - (31 امتیاز)