طراحی و ساخت سایت هواپیمایی در اصفهان

طراحی سایت آژانس هواپیمایی اصفهان

وبسایت آژانس هوایی پلتفرمی است که از طریق آن مسافران بلیط های سفر به مناطق مختلف را تهیه می کنند. امروزه مردم از طریق آژانس‌های مسافرتی سفر می‌کنند که سفری مطمئن و ایمن را رقم بزنند. تنها با چند کلیک می توانند بلیط خود را رزرو کنند. یک وب سایت یک رسانه بسیار آسان و عالی است که به برقراری ارتباط بین مسافر و آژانس مسافرتی کمک می کند. اگر آژانس مسافرتی هنوز وبسایتی ندارد، به این معناست که انبوهی از مشتریان بالقوه را از دست داده است. وبسایت وسیله ای قدرتمند و برجسته برای تبلیغ شرکت ها مسافرتی است و آژانس هوایی با داشتن وبسایت در نگاه مشتری قابل اعتماد به نظر خواهد آمد. طراحی سایت آژانس هواپیمایی در واقع یک سود دو جانبه برای مسافر و آژانس خواهد بود. مسافر به آسانی می تواند سفرهای خود را رزرو نماید و از طرفی آژانس به راحتی می تواند تبلیغات خود را ارائه نماید. در این میان انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با ما تماس بگیرید. ما به شما کمک می کنیم تا مسیر دیجیتالی شدن کسب و کار خود را بیابید و به خوبی سپری نمایید.

آنچه در این مطلب می خوانید

مزایای طراحی سایت آژانس هواپیمایی در اصفهان

درج جزئیات سفرها

اولین چیزی که مشتریان از هر آژانس هواپیمایی انتظار دارند بدانند این است که چه نوع پرواز هایی را ارائه می دهند. بنابراین، لیست کامل تورهای داخلی و خارجی ارائه شده توسط آژانس هواپیمایی، ایده کاملی را به مشتریان می دهد و به آنها کمک می کند تا مقصد رویایی خود را پیدا کنند و آن را انتخاب نمایند.

در دسترس بودن گزینه جستجو

این یک پارامتر بسیار مهم در وب سایت آژانس هواپیمایی است. اگر وب سایت بزرگی دارید (وب سایتی با تعداد صفحات وب زیاد) پس جستجوی آنچه که به دنبال آن است برای مشتری بسیار دشوار می شود. بنابراین، با وجود این گزینه، آنها می توانند مقصد مورد نظر خود را در کادر جستجو تایپ کنند و نتیجه بلافاصله ظاهر می شود. این یک تجربه کاربری خوب برای مشتریان فراهم می کند و شانس بازگشت آنها به وب سایت را افزایش می دهد.

جزئیات برنامه سفر یک تور خاص

این مهمترین پارامتر برای مشتریان است. قبل از رزرو هر نوع تور، مسافران می خواهند بدانند که آژانس مسافرتی چه جاذبه هایی را پوشش می دهد. بنابراین، آنها یک ایده کامل در مورد آنچه که قرار است ببینند و مدت زمان تور طول خواهد کشید و غیره دریافت می کنند. جزئیات برنامه سفر شامل همه جزئیات در مورد نقاط مختلف در مقاصدی است که پوشش داده خواهد شد.

جزئیات تورهای آینده

اگر مشتریان از تجربه سفر قبلی راضی هستند، پس باید مشتاق باشند در مورد تورهای آینده بدانند. بنابراین، اگر این اطلاعات به راحتی در وب سایت در دسترس باشد، به طور خودکار بسیاری از سؤالات مشتریان را حل می کند. این اطلاعات مشتریان شما را با وب سایت شما هماهنگ نگه می دارد. توجه به این نکته در طراحی سایت آژانس هواپیمایی از اهمیت بالایی برخوردار است.

بارگزاری تصاویر HD از تور ها

پس از اینکه مشتری مقصد خود را انتخاب کرد، جزئیات اصلی مقصد مانند مکان آن مقصد، آنچه که برای آن شناخته شده است، آنچه می توان در آنجا کاوش کرد، اهمیت تاریخی آن مکان، هزینه آن تور خاص و غیره همه این عوامل به طور غیر مستقیم مشتریان را برای بازدید و کشف آن مکان تحت تاثیر قرار می دهد. تصاویر تعاملی HD نقش بسیار حیاتی در تأثیرگذاری بر مشتریان دارند زیرا تصاویر بلندتر از کلمات صحبت می کنند.

تبلیغات آسان و کم هزینه

داشتن وبسایت شخصی برای کسب و کار خودتان این امکان را به شما می دهد که تمام جوانب شغل خود را با هر نوع محتوایی نشان دهید. استفاده از پلتفرم های عمومی مثل اینستاگرام محدودیت هایی دارد که به واسطه ی وبسایت بر طرف می شود. با طراحی وبسایت آژانس هواپیمایی در اصفهان به آسانی می توانید با انواع محتواها کسب و کار خود را تبلیغ کنید.

نمایش نظرات تجربه مشتریان

این بهترین بخش طراحی سایت آژانس هواپیمایی شماست. هر مسافری می ترسد برای اولین بار در هر آژانس هواپیمایی یا شرکت مسافرتی مبلغ هنگفتی را خرج کند. در این زمان نظرات یا توصیفات مشتری نقش مهمی ایفا می کند. وب‌سایت آژانس هواپیمایی می‌تواند توصیفات مسافران را منتشر کند. مسافران قدیمی می‌توانند تجربه سفر خود را به اشتراک بگذارند و نظرات خود را در وب‌سایت نشر دهند.

در شرکت تبلیغاتی لایت ما در کنار شماییم تا کسب و کار شما را دیجیتال کنیم تا مشتریان به صورت هدفمند به سمت شما هدایت شوند.

لایت؛ چراغ راه کسب و کار شما

اهمیت طراحی سایت آژانس هواپیمایی اصفهان

هر وب سایت مسافرتی با فاکتورهای ذکر شده در بالا به عنوان یک بسته کامل سفر به مشتریان ارائه می شود. اوایل که وب‌سایت‌ها وجود نداشتند، کار آژانس‌های مسافرتی نسبت به الان بسیار شلوغ بود. آنها باید همه چیز را از طریق تماس تلفنی با مشتریان یا ملاقات شخصی با آنها مدیریت می کردند. فرآیندهای متعددی که در تجارت مسافرتی دخیل هستند، مانند جمع‌آوری جزئیات مشتری، ارسال جزئیات مربوط به تورها، رسیدگی به درخواست‌های مشتری باید به صورت همزمان مدیریت می‌شد، یا با پخش جزوه‌هایی که روشی سنتی برای مدیریت کسب‌وکار مسافرتی بود، اما اکنون فناوری است. کارها را بسیار آسان کرده است، پس چرا از مزیت آن استفاده نکنیم. با بهره گیری از خدمات طراحی سایت در اصفهان می توانید برای آژانس هواپیمایی خود یک وبسایت داشته باشید و از سهولت آن برخوردار شوید. مطمئنا خیلی از رقیب های شما زودتر از شما اقدام به طراحی سایت آژانس هواپیمایی نموده اند.

اهمیت طراحی سایت آژانس هواپیمایی در اصفهان

طراحی سایت آژانس هواپیمایی در اصفهان

در پادکست زیر توضیح داده ایم که به صورت کلی جایگاه طراحی سایت در کسب و کارها کجا قرار دارد. 

اگر یک شرکت هواپیمایی دارید اما همه چیز به صورت شفاهی انجام می شود، برای مدت طولانی دوام نمی آورد. مشتریان علاقه مند به کاوش در هر مکان به تنهایی و بدون دخالت اپراتورهای مسافرتی هستند. آنها می خواهند کنترل کامل را در دست داشته باشند. نقش وبسایت ها از همین جا ظاهر می شود.

با طراحی سایت آژانس هواپیمایی اصفهان چه خدماتی ارائه می شود؟

اگر سرمایه گذاری در راه اندازی یک وب سایت برای تجارت مسافرتی خود را شروع کنید، می توانید پتانسیل رشد انفجاری را باز کنید. روزهایی که شخص به صورت فیزیکی به آژانس مسافرتی می رود و برنامه سفر را رزرو می کند، گذشته است. اگر شما یک آژانس مسافرتی با دفتر هستید اما می خواهید درآمد خود را نیز افزایش دهید، به جای درستی راهنمایی شده اید. قابلیت های یکپارچه آن به شما این امکان را می دهد که مشتریان، سرنخ ها، برنامه های سفر، صورتحساب، تامین کنندگان، وب سایت ها، صفحات فرود، پست های تبلیغاتی، کمپین ها و موارد دیگر را تنها با چند کلیک مدیریت کنید. خدماتی که در یک وبسایت آژانس هواپیمایی ارائه می شود، علاوه بر فروش بلیط های هواپیمایی شما می توانید انواع تورهای مسافرتی را نیز عرضه نمایید. همچنین شما می توانید این امکان را در سایت خود اضافه کنید که بلیط های اتوبوس بین شهری و هتل را نیز به فروش رسانید.

ارائه تور در طراحی سایت آژانس هواپیمایی
بلیط اتوبوس با طراحی سایت آژانس هواپیمایی اصفهان

طراحی سایت هواپیمایی و مسافران هدف

آژانس مسافرتی آنلاین (OTA) یک بازار مبتنی بر وب است که به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد محصولات و خدمات مسافرتی، از جمله هتل‌ها، پروازها، اتومبیل‌ها، تورها، سفرهای دریایی، فعالیت‌ها و غیره را مستقیماً با تأمین‌کنندگان سفر تحقیق و رزرو کنند. هر روز میلیون ها مسافر در سراسر جهان از OTA برای برنامه ریزی سفرهای تفریحی و کاری استفاده می کنند.
OTA ها دسترسی به مهمانان بالقوه شما را در مکان ها و حجم هایی فراهم می کنند که دسترسی به آنها از طریق تلاش های بازاریابی خود برای شما دشوار است. علاوه بر این، OTAها بینش بازار و ابزارهایی را برای هدف قرار دادن مسافران، ایمن سازی و پردازش رزروها، برقراری ارتباط با مهمانان و مدیریت نظرات ارائه می دهند.

هزینه طراحی سایت آژانس هواپیمایی

آژانس تبلیغاتی لایت با سابقه ای طولانی در زمینه ی ارائه خدمات تبلیغات آماده ی همکاری با اصناف مختلف مخصوصا اصناف صنایع مواد غذایی می باشد. شرکت لایت در زمینه های تبلیغاتی همچون ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان، طراحی سایت، سئو سایت، طراحی گرافیک، عکاسی تبلیغاتی و مشاوره تبلیغاتی فعالیت می کند. تا به اکنون توانسته به کسب و کارهای متعددی در زمینه های مختلف خدمات خود را ارائه نماید و شاهد رونق بیشتر و توسعه ی کسب و کار آنها بوده است. چنانچه قصد سفارش طراحی سایت صنایع مواد غذایی دارید با کارشناسان ما در تماس شوید و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید. 

هزینه طراحی سایت آژانس هواپیمایی با توجه به تعدد خدماتی که ارائه می شود، متفاوت می باشد. برای دریافت قیمت دقیق طراحی سایت آژانس هواپیمایی در اصفهان تماس بگیرید.

سوالات متداول در طراحی سایت آژانس هواپیمایی در اصفهان

زمان لازم برای اجرای پروژه ی طراحی سایت صنایع غذایی در اصفهان بین 20 تا 30 روز کاری می باشد.

طراحی سایت با وردپرس انجام می شود. وردپرس یکی از قدرتمندترین سیستم های مدیریت محتواست که سایت های زیادی با آن طراحی شده اند.

بعد از اتمام طراحی سایت آژانس هواپیمایی در اصفهان، به مدت یک سال توسط آژانس لایت پشتیبانی رایگان خواهد داشت. پشتیبانی شامل مشکلات فنی می شود.

بله، قابل ذکر است که ارتقاء امکانات سایت مربوط به پشتیبانی نمی شود و مشمول هزینه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

امتیاز شما