تیزر تبلیغاتی به زبان عربی

تیزر تبلیغاتی به عربی

تیزر تبلیغاتی به زبان عربی یکی از نیازهای کسب و کارهایی است که به صورت بین المللی فعالیت می کنند. کشور های عربی زبان در دنیا فراوان وجود دارد و بازار بسیار بزرگی می باشد. بنابراین کسی که محصول یا خدماتی دارد که مناسب مقصد های عربی زبان می باشد استفاده از ابزارهای تبلیغاتی مثل تیزر کار بسیار موجه می باشد. تیزر تبلیغاتی اصفهان تا بحال توانسته برای شرکت های مختلفی تبلیغات رسانه ای تیزری انجام دهد که خوشبختانه تاثیرات مثبتی در رشد کسب و کار داشته است. در شرکت لایت با گویندگی های حرفه ای چه با صدای مرد و چه با صدای زن تولیدات حرفه ای انجام می شود. ما با در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات فیلمبرداری زمینی و هوایی آمادگی ساخت تیزر به زبان عربی را داریم. به صورت کلی می توان مزایای ساخت ویدیو تبلیغاتی را در موارد زیر خلاصه نمود:

  • قیمت پایین برای تبلیغ کنندگان: تبلیغات تیزر شاید مقرون به صرفه ترین مکانیسم تبلیغاتی در اینترنت باشد. بنابراین، هنگام پرداخت کلیک، هزینه یک تبدیل به طور متوسط از 20 کوپک تا 7 UAH خواهد بود. اگر یکی دیگر از سرویس های تبلیغاتی محبوب – Google ADS – را مقایسه کنید، قیمت ها در اینجا از 60 تخت شروع می شود و می تواند تا 50 UAH در هر انتقال برسد. نحوه ساخت استراتژی پرداخت به ازای کلیک را اینجا بخوانید. قیمت‌های تبلیغات بنری عموماً به‌طور غیرمنطقی بالا است: روی چنین تبلیغاتی کلیک‌های کمی وجود دارد، رسانه‌ها فقط از سوی تبلیغ‌کنندگان بزرگی که برای قرار دادن تصویر ارزش قائل هستند، مورد تقاضا است.
  • تیزر تقریبا برای انواع کالاها و خدمات مناسب است: علاوه بر این، Google ADS و سایر سرویس های تبلیغاتی محدودیت های زیادی در موضوع خدمات تبلیغ شده دارند. اما شبکه های تیزر به شما اجازه می دهند تقریباً هر چیزی را تبلیغ کنید، به جز مواردی که توسط قانون ممنوع است. پلتفرم‌های دقیق و خاص ممنوعیت‌های خود را دارند، اما نسبت به سایر سرویس‌های تبلیغاتی سخت‌گیری کمتری دارند.
  • نیازی به صرف هزینه برای ایجاد خود آگهی نیست: عملکرد شبکه های تیزر به شما این امکان را می دهد که در حساب خود تبلیغات ایجاد کنید. شما فقط باید تصویر مناسب را انتخاب کنید و عنوان مناسبی را انتخاب کنید. شما نیازی به استخدام طراح یا کپی رایتر ندارید. اما سعی کنید با دستان خود یک بنر بکشید یا مقاله بنویسید! به هر حال، نحوه صحیح نوشتن متن های SEO را اینجا بخوانید. حتی اگر بتوانید از عهده این کار برآیید، بدون داشتن مهارت لازم زمان زیادی را از دست خواهید داد و مطمئناً نتیجه مثبتی به دست خواهید آورد. بنابراین، علاوه بر قیمت های کلی بسیار پایین تر برای تبلیغات تیزر، در تولید آن نیز صرفه جویی خواهید کرد.
  • سادگی: برای راه اندازی کمپین تبلیغاتی تیزر و کسب درآمد از وب سایت خود به هیچ مهارت و توانایی حرفه ای نیاز ندارید. و اقدامات وقت گیر، به معنای واقعی کلمه، چند دقیقه طول می کشد.
  • گرایش: تبلیغات تنها زمانی درآمدزایی می کند که مخاطب مناسب را پیدا کند. شما می توانید تا زمانی که دوست دارید دارو را در بین نوجوانان تبلیغ کنید – تا زمانی که بالا نرود. بنابراین، هر کمپین تبلیغاتی – چه تیزر، چه بنر، چه ویروسی، با مشارکت وبلاگ نویسان معروف، همیشه باید مخاطبانی باشد که به محصول یا خدمات شما نیاز دارند و توانایی خرید آن را دارند. شبکه‌های تیزر ابزارهای بسیار خوبی برای کار با آن‌ها فراهم می‌کنند که همه تنظیمات را می‌توان در چند دقیقه انجام داد.
  • بازدهی بالا: تبلیغات تیزر، به طور کلی، مکانیزم بسیار موثری برای جذب مشتریان بالقوه است. هزینه آن ناچیز است – شبکه های تیزر از نظر درآمد برای صاحبان وب سایت کمتر موثر نیستند. همانطور که تمرین نشان می دهد، بلوک تیزر درآمد بیشتری نسبت به یک بنر بزرگ و گران قیمت برای ناشر به ارمغان می آورد. حداقل پنج تیزر در ناحیه اشغال شده توسط یک بنر متوسط قرار می گیرند. و آنها بسیار بیشتر خوانده می شوند.

نمونه تیزر تبلیغاتی به زبان عربی

سفارش تیزر تبلیغاتی به عربی

برای ثبت سفارش تیزر تبلیغاتی به زبان عربی با ما تماس بگیرید.

دریافت مشاوره برای تیزر تبلیغاتی در اصفهان

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید