تیزر تبلیغاتی درب و پنجره

ساخت تیزر درب و پنجره

تیزرهای تبلیغاتی نقش مهمی در بر جسته کردن یک کسب و کار دارد. با ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان می توان محصولات و خدمات یک شرکت را با کیفیت و دقت و جزئیات نمایش داد. تقریبا در همه ی کسب و کارها این روش تبلیغ پاسخگو است و توانسته تاثیرات مثبتی را بگذارد. تیزر تبلیغاتی درب و پنجره از این موضوع مستثنی نیست و شرکت های تولید و فروش درب و پنجره اقدام به تولید آن می کنند. در ادامه به معرفی فرایند تولید تیزر برای یک کسب و کار می پردازیم.

مراحل فرآیند تولید ویدیوی درب و پنجره

ایجاد یک ویدیوی تبلیغاتی موفق نیاز به یک رویکرد روشمند و یک فرآیند کاملاً تعریف شده دارد. مراحل را یک به یک دنبال می کنیم:

  • مرحله 1: درک اهداف و مخاطبان هدف

قبل از شروع هر پروژه ای، بررسی می شود که شما چه اهدافی را دنبال می کنید و مخاطبان شما چه افرادی هستند. با درک نیازهای خاص شما، می توان یک فیلم تبلیغاتی ساخت که به طور موثر انتظارات شما را برآورده می کند و به هدف شما می رساند

  • مرحله 2: طراحی سناریو و استوری بورد

هنگامی که درک واضحی از اهداف شما پیدا شد، به طراحی سناریو و استوری بورد پرداخته می شود. این مرحله سیستماتیک نیست. این به نوع پروژه و مقیاس آن بستگی دارد. استوری بورد و مود بورد به شما این امکان را می دهد که ویدئو، توالی ها و پیام هایی را که می خواهید منتقل کنید ساختار دهید.

سپس هدف این است که یک سناریوی جذاب و ویدیویی ایجاد کنید که توجه هدف شما را جلب کند تا مشتریان بالقوه شما را تشویق کند که بخواهند درباره برند شما بیشتر بدانند.

  • مرحله 3: فیلمبرداری و عکس گرفتن

در این مرحله با استفاده از تجهیزات حرفه ای فیلمبرداری انجام می شود. در طول فیلمبرداری توجه به کوچکترین جزئیات می شود تا تمام نماهای  لازم ثبت گردد.

نمونه تیزر درب و پنجره

سفارش تیزر تبلیغاتی درب و پنجره

در شرکت تبلیغاتی لایت انواع تیزرهای تبلیغاتی با تجهیزات و امکانات پیشرفته تولید می گردد. برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دریافت مشاوره برای تیزر تبلیغاتی در اصفهان

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید