طراحی سایت صنایع غذایی اصفهان

طراحی سایت صنایع غذایی در اصفهان

صنایع غذایی از بزرگترین صنایع مصرفی یک جامعه به حساب می آید. روزانه میلیون ها تن مواد غذایی در کارخانه ها و شرکت ها تولید می شوند و به مصرف مردم می رسند. کارخانه ها برای توزیع آن سیستم های پیشرفته ای را راه اندازی کرده اند که به واسطه ی آن به صورت روزانه پخش می شوند. از راه های آگاه کردن مردم نسبت به برند مواد غذایی خودتان فضای اینترنت است. مغازه ها و مراکز پخش با استفاده از اینترنت به دنبال مواد غذایی می گردند. طراحی سایت صنایع غذایی در اصفهان می تواند به شما کمک کند تا بهتر دیده شوید و ترافیک هدفمند به سمت خودتان هدایت کنید. در این میان با توجه به اهمیت سرمایه گذاری در دیجیتال مارکتینگ، انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شرکت تبلیغاتی لایت با توجه به نظرات مشتریان، جزو بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در اصفهان به حساب می آید.

مزایای طراحی سایت صنایع غذایی در اصفهان

افزایش اعتماد

یک وب سایت اعتماد را نشان می دهد.
برای هر نوع کسب‌وکاری، بسیاری از مصرف‌کنندگان یک وب‌ سایت را به‌ عنوان نشانه روشنی از قابل اعتماد بودن کسب‌وکار می‌بینند. نداشتن آن می تواند شما را آماتور و غیر قابل اعتماد نشان دهد. طراحی سایت صنایع غذایی که حرفه ای به نظر می رسد و اطلاعات دقیقی ارائه می دهد به مشتریان بالقوه نشان می دهد که شما یک تجارت معتبر را اداره می کنید.

 

سهولت در پیدا شدن کسب و کار شما

از قابلیت های گوگل این است که وقتی جستجویی در آن انجام می شود، کسب و کارهای نزدیک به مکان شخص را نشان می دهد. زمانی طراحی سایت برای صنایع غذایی خود انجام دهید، گوگل شما را به افرادی که در نزدیکی شما هست نشان می دهد. شماره تماس و آدرس شما را پیدا می کند و به سمت شما هدایت می شود. در نتیجه افزایش فروش خواهید داشت.

بررسی آنلاین لیست محصولات

اگر صاحب کارخانه هستید، مردم دوست دارند بدانند که در کارخانه شما چه محصولاتی تولید می شود. وقتی لیست آنلاین داشته باشید، به مشتریان بالقوه این امکان را می دهید که گزینه های خود را بررسی کنند و تصمیم بگیرند که موقع حضور چه محصولاتی خریداری نمایند. اگر لیست شما در دسترس نباشد، احتمال این هست که مشتریان ناراضی بدون اینکه چیزی خرید کنند از محل شما خارج شوند.

امکان سفارش آنلاین

با پیشرفت تکنولوژی مردم به این فکر هستند که وقت خود را در شلوغی ها و ترافیک کمتر تلف کنند. از این جهت ساده ترین راه برای رسیدن به هدف خود را انتخاب می کنند. با طراحی سایت صنایع غذایی به آسانی می توانید سفارش های مشتریان خود را دریافت نمایید و خدمات و محصولات خود را از طریق پیک به دستشان برسانید. با سفارش آنلاین به راحتی می توانید افزایش درآمد داشته باشید.

بارگذاری تصاویر محصولات

امروزه به تصویر کشاندن عکس های محصولات اعم از غذایی و غیر غذایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مردم در خریدهای اینترنتی ابتدا به تصاویر نگاه می کنند و سپس تصمیم به خرید می گیرند. با طراحی حرفه ای یک وبسایت صنایع غذایی به آسانی می توانید تصاویر غذا و سایر محصولات خود را به نمایش بگذارید.

تبلیغات آسان و کم هزینه

داشتن وبسایت شخصی برای کسب و کار خودتان این امکان را به شما می دهد که تمام جوانب شغل خود را با هر نوع محتوایی نشان دهید. استفاده از پلتفرم های عمومی مثل اینستاگرام محدودیت هایی دارد که به واسطه ی وبسایت بر طرف می شود. با طراحی وبسایت صنایع غذایی در اصفهان به آسانی می توانید با انواع محتواها کسب و کار خود را تبلیغ کنید.

نمایش نظرات مشتریان

یکی از راه هایی که مشتریان خدمات و محصولات یک رستوران یا شرکت را انتخاب می کنند بر اساس نظرات دیگر مشتریان می باشد. شما می توانید با یک برنامه ی اصولی نظرات مشتریان را در سایت خود به صورت متن یا فیلم درج نمایید تا بواسطه ی آنها دیگران ترغیب شوند تا سراغ شما بیایند. با طراحی سایت صنایع غذایی در اصفهان به راحتی این امکان فراهم می شود.

در شرکت تبلیغاتی لایت ما در کنار شماییم تا کسب و کار شما را دیجیتال کنیم تا مشتریان به صورت هدفمند به سمت شما هدایت شوند.

لایت؛ چراغ راه کسب و کار شما

اهمیت طراحی سایت صنایع و مواد غذایی

مشتریان می‌خواهند نظراتی درباره رستوران شما، تصاویر غذاها و توضیحاتی درباره آنچه ارائه می‌شود، بیابند. اگر وب‌سایتی برای نمایش این موارد دقیق ندارید، مشتریان احتمالاً رستوران دیگری را برای سرو غذا انتخاب می‌کنند. طراحی وبسایت صنایع غذایی این امکان را به شما می دهد که ریز و درشت رستوران، شرکت و کارخانه ی خود را به نمایش بگذارید.

طبق نظرسنجی انجام شده توسط Upserve، نود درصد از مهمانان قبل از رفتن به رستوران به صورت آنلاین در مورد یک رستوران تحقیق می کنند. این روشی است که در این نوع کسب و کار در مقایسه با سایرین بیشتر انجام می شود. اگر از هر 10 مشتری بالقوه 9 نفر به صورت آنلاین در مورد شما تحقیق می کنند، نمی خواهید مطمئن باشید که آنها چیزهایی را که در مورد شما پیدا می کنند دوست خواهند داشت؟

یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود داشتن یک وب سایت به درستی طراحی و بهینه سازی شده یک دارایی ضروری برای رستوران شما باشد این است که از هر 3 نفر 1 نفر دنبال مکان های جدید برای غذا خوردن می گردند. به گفته Toast که مرکز آماری است، 35% از مهمانان رستوران ها را از طریق بررسی آنلاین و وب سایت رستوران ها کشف می کنند. به همین دلیل مهم است که وب سایتی داشته باشید که به راحتی در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) پیدا شود و اعتبار شما را به عنوان یک رستوران برجسته کند.

طراحی سایت برای صنایع غذایی اصفهان

طراحی سایت صنایع غذایی در اصفهان

در پادکست زیر توضیح داده ایم که به صورت کلی جایگاه طراحی سایت در کسب و کارها کجا قرار دارد. 

یک شرکت صنایع غذایی در دنیای امروز باید یک وب سایت داشته باشد. زیرا این نه تنها روند مداوم است، بلکه یکی از مؤثرترین و مقرون به صرفه ترین اشکال تبلیغات و محبوب کردن شرکت است. این نه تنها غذاخوری فرد را متمایز می کند، بلکه چشم انداز تجاری آن را نیز افزایش می دهد.

طراحی سایت برای انواع صنایع غذایی در اصفهان

کسب‌وکارهای بدون وب‌سایت یا وب‌سایت ضعیف، اعتبار کمتری دارند. یک وب سایت خوب به ایجاد اعتماد و اعتبار در بین مشتریان شما کمک می کند. وب سایت شما “همیشه فعال” است و شبانه روز برای شما کار می کند و در دسترس بودن شما را برای فروش بیشتر افزایش می دهد. شما نیازی به تعامل فعال با هر مشتری ندارید زیرا وب سایت شما می تواند اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری خرید را ارائه دهد. پاسخ دادن به سوالات بالقوه مشتریان می تواند زمان بر و اغلب تکراری باشد. وب سایت شما می تواند با پاسخ دادن به سوالات رایج در وقت شما صرفه جویی کند. تمام ارگان های تولید مواد غذایی که در حیطه ی صنایع غذایی فعالیت می کنند می توانند از خدمات طراحی سایت در اصفهان استفاده نمایند. برای برخورداری از خدمات تبلیغات آنلاین با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت برای کارخانه صنایع غذایی
ساخت سایت برای صنایع غذایی
ساخت وبسایت صنایع غذایی

واکنشگرایی در طراحی سایت صنایع غذایی

یکی دیگر از جنبه هایی که باید در هنگام طراحی وب سایت صنایع غذایی در نظر بگیرید، اطمینان از سازگاری با موبایل است. اگر وبسایت شما قدیمی یا ضعیف باشد، احتمال زیادی وجود دارد که سازگار با موبایل نباشد. این مهم است زیرا طبق گفته Blue Corona – “تا 70 درصد از ترافیک وب از دستگاه های تلفن همراه می آید.” این امر باعث می‌شود که دستگاه‌های تلفن همراه به بزرگترین عامل مؤثر در ترافیک وب امروزی تبدیل شوند.

برای افزودن بر اهمیت واکنشگرایی برای تلفن همراه، این نکته قابل ذکر است که اگر افراد یک تجربه بدون عیب و نقص از وبسایت شما نداشته باشند باعث می شود که مجدد بر نگردند و بازدید سایت شما افت پیدا کند. حتما دقت کنید که تمام متن ها، تصاویر و فیلم هایی که در سایت بارگذاری می کنید در موبایل به خوبی نمایش داده شود. تمام گزینه های منو سایت و فوتر سایت واضح باشند. اینها همگی کمک می کنند تا وبسایت صنایع غذایی شما به خوبی مشتریان را به سمت خود جذب نمایند.

 

سفارش طراحی سایت صنایع غذایی اصفهان در آژانس لایت

آژانس تبلیغاتی لایت با سابقه ای طولانی در زمینه ی ارائه خدمات تبلیغات آماده ی همکاری با اصناف مختلف مخصوصا اصناف صنایع مواد غذایی می باشد. شرکت لایت در زمینه های تبلیغاتی همچون ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان، طراحی سایت، سئو سایت، طراحی گرافیک، عکاسی تبلیغاتی و مشاوره تبلیغاتی فعالیت می کند. تا به اکنون توانسته به کسب و کارهای متعددی در زمینه های مختلف خدمات خود را ارائه نماید و شاهد رونق بیشتر و توسعه ی کسب و کار آنها بوده است. چنانچه قصد سفارش طراحی سایت صنایع مواد غذایی دارید با کارشناسان ما در تماس شوید و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید. 

 

سوالات متداول در طراحی سایت صنایع غذایی در اصفهان

زمان لازم برای اجرای پروژه ی طراحی سایت صنایع غذایی در اصفهان بین 20 تا 30 روز کاری می باشد.

طراحی سایت با وردپرس انجام می شود. وردپرس یکی از قدرتمندترین سیستم های مدیریت محتواست که سایت های زیادی با آن طراحی شده اند.

بعد از اتمام طراحی سایت صنایع غذایی در اصفهان، به مدت یک سال توسط آژانس لایت پشتیبانی رایگان خواهد داشت. پشتیبانی شامل مشکلات فنی می شود.

بله، قابل ذکر است که ارتقاء امکانات سایت مربوط به پشتیبانی نمی شود و مشمول هزینه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

4.4/5 - (20 امتیاز)