تیزر تبلیغاتی باربری

تیزر تبلیغاتی باربری

امروزه کسب و کارهای مختلفی به دنبال این هستند که بیشتر دیده شوند تا بتوانند کسب و کار خود را توسعه دهند. ساخت تیزر تبلیغاتی اصفهان از ابزارهایی است که می توان به آسانی خدمات و محصولات خود را به واسطه ی آن نمایش داد. با تیزر می توان انواع جزئیات و موضوعاتی که قصد نمایش به مشتری داریم را نشان دهیم. تیزر تبلیغاتی باربری از این موضوع مستثنی نیست. تیزر تبلیغاتی می تواند در رسانه های مختلفی پخش شود. چه رسانه های شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و شبکه های ملی مثل تلویزیون. بسته به هدفی که دارید می توانید محل های انتشار مختلفی را انتخاب نمایید.

تیزرهای ویدئویی با هدف ایجاد علاقه به برند در بین کاربران اینترنت است. آنها نباید خیلی طولانی باشند (حداکثر 1 دقیقه) و فقط باید احساسات مثبت را در مخاطب ایجاد کنند. شبکه های اجتماعی و ویدئویی مانند یوتیوب، توییتر، دیلی موشن، به ویژه اینستاگرام و اسنپ چت، رله های ایده آل برای انتقال این پیام کوتاه، مختصر و سرگرم کننده هستند. دو مورد آخر با ارائه فرمت های ویدیویی کاملاً مناسب برای تیزرها (10 ثانیه برای اسنپ چت و 1 دقیقه برای اینستاگرام) مزیت آشکاری نسبت به بقیه دارند. بنابراین، بدون اینکه لزوما متوجه آن باشند، بسیاری از برندها در حال حاضر یک استراتژی ویدیویی تیزر دارند، حتی اگر قبلاً در این شبکه های اجتماعی حضور داشته باشند. برخی از برندها این کار را به طرز شگفت انگیزی انجام می دهند.

نمونه تیزر تبلیغاتی باربری

سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی باربری

در آژانس تبلیغاتی لایت انواع تیزرهای تبلیغاتی با کیفیت با استفاده از تجهیزات و امکانات حرفه ای ساخته و تولید می شود. برای سفارش تیزر می توانید با کارشناسان ما در تماس شوید.

دریافت مشاوره برای تیزر تبلیغاتی در اصفهان

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید