11 عنصر ضروری صفحات فرود با تبدیل بالا

نحوه ساخت لندینگ پیج

صفحات فرود با تبدیل بالا به ندرت تصادفی رخ می دهند.

آنها معمولاً نتیجه طراحی عمدی، پیام رسانی درجه یک و درک جامع مخاطبان هستند.

چه بخواهید یک صفحه فرود کاملاً جدید از ابتدا بسازید یا صفحات موجود خود را برای عملکرد بهتر تغییر دهید، به جای درستی آمده اید.

صفحات فرود شما اولین برداشت های طولانی مدت را در بین بازدیدکنندگان وب سایت شما ایجاد می کنند. آنها بر اینکه مشتری بالقوه یک ثانیه بیشتر بماند یا روی دکمه بازگشت مزاحم در مرورگر خود کلیک کند تأثیر می گذارد.

صفحات فرود با تبدیل بالا فقط محصول محور نیستند، بلکه تجربه محور هستند. آنها سمفونی عناصر متقاعد کننده را با هم ترکیب می کنند تا بازدیدکنندگان را به سمت یک فراخوان متمرکز و منحصر به فرد سوق دهند (CTA).

هر کلیک یک فروش بالقوه است و هر بازدید کننده یک سرنخ احتمالی است. بنابراین در اینجا چیزی است که باید بدانید تا شروع به ساخت صفحات فرود با تبدیل بالا با هدف کنید تا بتوانید از هر ثانیه از دامنه توجه مخاطبان خود استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: طراحی وب سایت اصفهان

صفحه فرود چیست؟

صفحه فرود یک صفحه وب مستقل است که برای یک هدف متمرکز ساخته شده است. جایی است که یک بازدیدکننده پس از کلیک بر روی پیوندی در یک کمپین بازاریابی ایمیلی، تبلیغات نمایشی، پست رسانه های اجتماعی یا مقاله وبلاگ، “فرود” می کند. بر خلاف صفحات عمومی (مانند صفحه اصلی سایت شما یا حتی یک صفحه محصول)، که معمولاً کاوش را تشویق می کنند، صفحات فرود به سمت یک اقدام خاص حرکت می کنند، مانند:

 • تست رایگان را انجام دهید
 • برای خبرنامه ثبت نام کنید
 • برای یک وبینار ثبت نام کنید
 • کتاب الکترونیکی را دانلود کنید
 • خرید کنید
 • به یک متخصص مراجعه نمایید
 • برنامه نمایشی را برنامه ریزی کنید
 • با فروش صحبت کنید
 • برنامه را دانلود کنید

کیفیت صفحات فرود شما با زیبایی طراحی یا حتی میزان ترافیک تعیین نمی شود – بلکه با نرخ تبدیل اندازه گیری می شود. نرخ تبدیل، درصد بازدیدکنندگانی است که پس از ورود به صفحه، اقدام مورد نظر را در آن انجام می دهند.

نرخ تبدیل بالاتر نشان می دهد که صفحه فرود شما با اهداف کاربر هماهنگ است و یک تجربه ساده و یکپارچه را ارائه می دهد که کاربران را متقاعد می کند تا گام بعدی را در سفر مشتری بردارند.

صفحه فرود را به عنوان یک فروشنده دیجیتالی در نظر بگیرید که شبانه روز کار می کند. وظیفه آن تعامل، اطلاع رسانی و متقاعد کردن بازدیدکنندگان است که انجام اقدام پیشنهادی به نفع آنهاست. هنر ایجاد صفحه فرود در درک اینکه چه چیزی با مخاطب هدف شما طنین انداز می شود و چه چیزی آنها را وادار به تبدیل می کند نهفته است.

11 عنصر صفحات فرود با تبدیل بالا

در حالی که شما می توانید یک رویکرد پرتاب دارت برای طراحی صفحات فرود با تبدیل بالا داشته باشید، این می تواند پرهزینه و بسیار ناکارآمد باشد. در عوض، با فهرست کوتاه و شیرین ما از عناصر ضروری صفحات فرود با عملکرد برتر شروع کنید.

1. طراحی چشمگیر قسمت بالای صفحه

نمای اولیه یک صفحه فرود می تواند تعامل کاربر را ایجاد کند یا از بین ببرد. قسمت بالای صفحه به قسمتی از صفحه وب که بدون پیمایش قابل مشاهده است اشاره دارد، و برای ایجاد اولین برداشت قوی ضروری است.

باید دارای طراحی چشم نواز، تیتر جذاب و فراخوانی واضح برای اقدام باشد. طرح‌های موثر بالای صفحه اغلب از رنگ‌های متضاد، متن‌های پررنگ، و تصاویر یا ویدیوهای چشمگیر استفاده می‌کنند که با پیام برند همسو هستند.

این در مورد جمع کردن اطلاعات تا آنجا که می توانید در بالای صفحه نیست – بلکه در مورد محدود کردن عناصر ضروری است که بازدیدکنندگان را برای مدت طولانی تری در اطراف نگه می دارد و آنها را مجبور به ادامه پیمایش می کند.

2. سرفصل های چشم نواز

عنوان به عنوان قلاب برای صفحه فرود عمل می کند. باید به اندازه کافی قانع کننده باشد تا توجه کاربر را به خود جلب کند و او را در صفحه نگه دارد.

عناوین موفق معمولاً افعال کنشی را در خود جای می دهند، به نقاط دردناک کاربر می پردازند و مزایای منحصر به فرد پیشنهاد را برجسته می کنند. آنها مختصر و قدرتمند هستند و در یک نگاه یک ایده واضح از هدف صفحه ارائه می دهند.

3. وضوح پیام

پیام در صفحه فرود باید واضح و سرراست باشد تا کاربر را به سمت تبدیل هدایت کند. باید ارزش پیشنهاد را به صورت متقاعدکننده و عاری از هرگونه اصطلاح و ابهام بیان کند.

شما این اتفاق را با:

 • پیام رسانی مختصر
 • نقاط گلوله ای که مزایای کلیدی را برجسته می کند
 • عناوین فرعی که اطلاعات پیچیده را تجزیه می کنند
 • جزئیات مراحل بعدی
 • فراخوان‌های اقدام را پاک کنید

4. ناوبری کاربر پسند

یک صفحه فرود با تبدیل بالا برای هدایت کاربران به سمت یک اقدام خاص طراحی شده است. یکی خودشه. هر چیز اضافی باعث پرت کردن حواس بازدیدکننده و در نهایت عدم تحقق هدف اصلی صفحه فرود شما می شود.

طرح باید تمیز و با جریانی بصری از یک بخش به بخش دیگر باشد. عناصر ناوبری، در صورت وجود، باید ساده باشند و به راهنمایی کاربر از طریق محتوا به سمت CTA کمک کنند.

اگر یک عنصر در صفحه به هدایت بازدیدکننده به سمت CTA کمک نمی کند، آن را حذف کنید.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت فروشگاهی اصفهان

5. CTAهای متمرکز

یک CTA متمرکز و منفرد شانس بیشتری برای تبدیل بازدیدکنندگان دارد. چه برای ثبت نام، دانلود یا خرید، CTA باید به‌طور برجسته نمایش داده شود و طوری طراحی شود که با رنگ‌های متضاد یا فضای سفید متضاد باشد.

زبان باید با ایجاد حس فوریت یا ارائه دلیل قانع‌کننده‌ای برای برداشتن گام بعدی، اقدام را هدایت کند.

6. ارتباطات پیشنهاد ارزش

ارزش پیشنهادی دلیل اصلی است که یک مشتری بالقوه باید پیشنهاد شما را انتخاب کند. باید به طور برجسته در صفحه فرود نشان داده شود و مزایای منحصر به فردی را که کاربر دریافت می کند، به اشتراک بگذارد.

گزاره های ارزش قانع کننده خاص هستند و به نیازهای کاربر و چگونگی حل مشکلات آنها توسط پیشنهاد می پردازند. اگر در فضای رقابتی هستید، این فرصتی است که می‌توانید توضیح دهید که محصول یا راه‌حل شما چگونه با همه جایگزین‌های دیگر متفاوت است.

7. اثبات اجتماعی قانع کننده

اثبات اجتماعی اعتماد ایجاد می کند و پیشنهاد شما را تایید می کند. این راه حل شما را قابل ربط می کند و به بازدیدکنندگان کمک می کند تا خود را با استفاده از محصول یا خدمات تجسم کنند و از مزایای آن بهره مند شوند.

در اینجا روش هایی وجود دارد که می توانید اثبات اجتماعی را در صفحات فرود خود بگنجانید:

 • نمایش لوگوی مشتری
 • مطالعات موردی
 • گواهی های معتبر
 • بررسی های ویژه
 • آمار کاربران

8. زمان بارگذاری سریع رعد و برق

کاربران انتظار نتایج آنی را دارند. تأخیر میکروثانیه ای می تواند تفاوت بین جهش و تبدیل را ایجاد کند. به‌علاوه، گوگل و سایر موتورهای جستجو، وب‌سایت‌های سریع‌تر را در اولویت قرار می‌دهند، بنابراین اگر می‌خواهید هر یک از صفحات فرودتان به‌صورت ارگانیک رتبه‌بندی شود، به زمان بارگذاری سریع نیاز دارید.

در اینجا چند راه وجود دارد که می توانید صفحات خود را سریعتر بارگذاری کنید:

 • یک میزبان وب سایت با عملکرد قابل اعتماد و مقیاس پذیر پیدا کنید
 • یک پلتفرم طراحی را انتخاب کنید که کدهای تمیز و ساده تولید کند
 • از ابزارهای فشرده سازی تصویر برای کاهش اندازه فایل ها بدون کاهش کیفیت استفاده کنید
 • با شبکه های تحویل محتوا (CDN) محتوا را سریعتر توزیع کنید
 • برای حذف زمان انتظار غیر ضروری، تعداد تغییر مسیرها را به حداقل برسانید

9. نام تجاری ثابت

استفاده مداوم از لوگوها، طرح‌های رنگی و فونت‌ها به کاربران کمک می‌کند تا برند شما را سریع تشخیص دهند. این سریعتر از کپی‌رایتینگ، اثبات اجتماعی و وعده‌ها اعتماد ایجاد می‌کند.

یک تجربه برند ثابت، انتقال یکپارچه ای را برای کاربران از تبلیغات، ایمیل ها یا رسانه های اجتماعی به صفحه فرود شما ایجاد می کند و تجربه کلی کاربر را بهبود می بخشد.

10. سلسله مراتب بصری عمدی

یک سلسله مراتب بصری به خوبی طراحی شده، محتوا و فراخوان ها را با توجه به اهمیت و تأثیر آنها بر نرخ تبدیل، اولویت بندی می کند. در نهایت، شما می خواهید با تجزیه و تحلیل از اضافه بار اطلاعات و فلج شدن جلوگیری کنید – می خواهید بازدیدکنندگان اطلاعات ضروری را مصرف کنند و اقدامی انجام دهند.

در اینجا چند راه وجود دارد که می توانید سلسله مراتب بصری عمدی را پیاده سازی کنید:

 • اندازه و مقیاس: CTA اصلی خود را به بزرگترین دکمه صفحه تبدیل کنید و از اندازه برای نشان دادن اهمیت عناصر مختلف استفاده کنید.
 • رنگ و کنتراست: از رنگ های متضاد برای برجسته کردن مهم ترین پیام های خود استفاده کنید. رنگ های روشن اغلب چشم ها را به خود جلب می کنند، به خصوص در پس زمینه خنثی.
 • فاصله: از فضاهای خالی برای جدا کردن عناصر استفاده کنید و از ظاهر درهم و برهم اجتناب کنید و به ویژگی‌های مهم کمک می‌کند بیشتر برجسته شوند.
 • تایپوگرافی: اندازه ها، وزن ها و سبک های مختلف فونت می تواند سلسله مراتب واضحی در متن شما ایجاد کند و توجه را به پیام های کلیدی جلب کند.

11. شخصی سازی قدرتمند

با افزودن محتوای شخصی‌سازی‌شده به صفحات فرود، به بازدیدکنندگان خود کمک کنید احساس کنند به‌طور منحصربه‌فردی درک می‌شوند. می‌توانید محتوای پویا را برای تغییر پیام‌رسانی صفحه بر اساس رفتارهای کاربر، عبارات جستجویی که برای یافتن صفحه شما استفاده کرده‌اند، یا مرحله آنها در سفر مشتری پیاده‌سازی کنید.

عنصر دیگری که می توانید اولویت بندی کنید محلی سازی است. محلی‌سازی به شما کمک می‌کند تا صفحات خود را با ترجمه‌ها، زمینه‌های فرهنگی، اصطلاحات، آداب و رسوم و ارزش‌های خاص تنظیم کنید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید